Medilife Beylikdüzü Hastanesi Doğum Paketi

Medilife Beylikdüzü Hastanesi Doğum Sigortası Paketi (0850) 346 11 30

Medilife Beylikdüzü Hastanesi

Medilife Beylikdüzü Hastanesi, önceliği insan sağlığı olan, Beylikdüzü Hürriyet Bulvarı üzerinden Metrobüs Güzelyurt durağına 100 metre yürüme mesafesinde bulunan… Medilife Hastaneler Grubu’nun bir üyesidir. Doktor kadrosu alanında uzman olan hekimlerden oluşan Medilife Beylikdüzü Hastanesi, teşhis ve tedavi yöntemleriyle de önemli hastaneler arasında yer almaktadır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Hastanenin SGK ile anlaşmalı olan bölümlerinde.. (TSS) Sağlık sigortasından yararlanarak;

 • Sadece 15 TL SGK katılım payı ile, ek SGK farkı ödemeden muayene olursunuz.
 • Muayene sonunda, yapılması gereken tahliller, tetkikler ve testler sağlık sigortası ile karşılanır.
 • Yatışı ve ameliyat gerektiren durumlarda; Masraflarınızın %100’ü sağlık sigortanız tarafından karşılanır.
 • Doktor seçiminde bulunabilir, dilerseniz sağlık sigortanız devam ederken, hekim ve hastane değişikliği de yapabilirsiniz.

Medilife Beylikdüzü Hastanesi’nden Yararlanmak için Neden Doğum Paketi Yaptırmalıyım?

Hamilelik dönemindeki sağlık  sigortaları üçe ayrılır;

 • hamilelikten önce yapılanlar,
 • hamilelik süreciniz başladıktan sonra yapılanlar ve
 • sadece doğum paketleri.

Medilife Beylikdüzü Hastanesi Hamilelik Öncesi Doğum Sigortası Paketi

Henüz hamile değilseniz ama anne olmayı planlıyorsanız bu paketi yaptırmanız  önerilir. Çünkü; bekleme süresi olmadan doğum paketi avantajlarını kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

 • Türkiye genelinde istediğiniz il ve ilçede anlaşmalı hastanelerde gebelik takibinizi planlarsınız.
 • Hastanelerde sadece 15 TL katılım payı ödeyerek muayene olur, test ve tahlillerinizi ücretsiz yaptırırsınız.
 • Doğuma kadar herhangi bir sebeple hastane yatışınız gerektiğinde, sağlık sigortanız yatışınızı %100 karşılar.
 • Ödemenizi peşin ya da taksitle yapabilirsiniz.
 • Sadece kadın doğum bölümünde değil. Gerekmesi halinde, anlaşmalı  hastanelerin diğer SGK anlaşmalı  bölümlerinde sağlık sigortanızı kullanırsınız.
 • Doğumda, normal & sezaryen doğum ayrımı olmaz ve ek ücret ödemezsiniz.
 • Doğum için hastaneye yatışınızda gün sayı sınırı olmaz. Tıbbi bir gereklilikle, doktorunuz ön gördüğü sürede, hastanede kalabilirsiniz.
 • Bebeğinizin özel hastanelerde ilk işlemleri SGK kapsamındadır ve ek/fark ücret ödemezsiniz.

Hamileyken Yaptırılan Doğum Sigortası Paketleri

 • Gebeliğiniz boyunca, muayenelerde 15 TL SGK katılımı ücreti ödersiniz, testler, tahliller ve tetkikler SGK dahilinde sağlık sigortası ile %100 karşılanır.
 • Gebeliğiniz süresince hastanelerin SGK ile anlaşması olan diğer bölümlerinde de aynı şekilde muayene olma hakkınız vardır.
 • Birçok sigortamız gibi bu sağlık sigortamız da, devlet desteklidir. Ortalama %20 devlet destekli olan bu sağlık sigortasını, dilerseniz vade farkı olmadan taksitle kolayca satın alabilirsiniz.

Medilife Beylikdüzü Hastanesi’nde Geçerli Sadece Doğum Paketi

Sadece Doğum Paketi, doğumunuza haftalar hatta günler kala dahi, sahip olabileceğiniz bir sağlık sigortası avantajıdır. İleri hamilelik haftasındaysanız, rutin muayeneler , tahlil ve tetkikleriniz tamamlanmak üzere ise, Doğum Sağlık sigortanıza muayene ve tahlilleri eklemeden, sadece doğum eyleminizi için;  Doğum Sağlık Sigortası alabilirsiniz.  Hemen bilgi alın.. 0850 346 1130

Ömür Boyu Yenileme Garantisi Sahibi Olun, Sağlığınız Güvende Olsun!

Ömür Boyu Yenileme Garantisi (ÖBYG) erken yaşlarda sağlık sigortası sahibi olarak edinilebilecek önemli bir haktır. Hem erken yaşlarda yaptırılabilen hem de aynı sigorta şirketinde 3 yıl kalmanız durumunda hak kazandığınız ÖBYG ile sağlık sigortanız devam ederken, ilerili yıllarda sağlık harcamalarınızda limit ve muafiyet gibi kısıtlamaların olmayacağını paylaşabiliriz.

Sağlık sigortası yaptırdığınız tarih öncesinde, tanısı konulmuş hastalıklarınız, sağlık sigortaları  kapsamına alınmaz. Tam da bu yüzden erken yaşlarda sigortalı olmak büyük bir önem taşır. Çünkü; Tanısı konulmuş hastalıklarınız  henüz yoktur belkide çok az sayıda şikayetiniz olasıdır. Bu da, sağlıklıyken başlayarak..  ileride çıkabilecek sağlık sorunlarınızın, sağlık  sigortası kapsamına alınacağı anlamına gelmektedir.

Çocuk Sağlık Sigortası Nedir?

0-18 yaş arası çocuklara yapılan sağlık sigortalarıdır. SGK anlaşmalı hastanelerde; Tamamlayıcı.  SGK ‘nın olması gerektiği kısıtlaması olmadan yararlanabileceğiniz;  sağlık sigortaları ise;  Özel Sağlık Sigortaları olarak ikiye ayrılır.

 • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası: Bu sigortayı SGK ile anlaşmalı her hastanede kullanabilirsiniz. Bu hastanelerden birini seçip, seçtiğiniz hastanenin pediatri bölümünde çocuklarınız  muayene olabilir.  Muayenelerinizde ek SGK fark ücreti olmaksızın sadece 15 TL katılım ücreti ödersiniz, muayene sonrası yapılması gereken testler, tahliller, tetkikler tamamen sağlık sigortası  tarafından karşılanır.
 • Çocuk Sağlık Sigortası ile yıl içinde çocuğunuzu max. 10 kez doktor muayenesine götürebilirsiniz. Hastane yatışı veya ameliyat gerektiği durumlarda, sağlık  sigortanız sağlık harcamalarınızı karşılar.
 • Sağlık Sigortalarında,  yıllık primlerinizi taksitle ödeyebilirsiniz.
 • Pediatri bölümü dışında tüm SGK’lı  bölümlerde de muayene olabilirsiniz.

Özel Sağlık Sigortası, adından da anlaşılacağı gibi kişiye özel hastane doktor ve seçme hakkı sunan sağlık sigortasıdır. SGK’lı olma şartı aranmaz. Ayakta ve yatarak tedavi teminatları ile istek ve ihtiyaçlarınıza göre  poliçe içeriği, yine size özel olarak fiyatlandırılır. Özel Sağlık Sigortası ile sadece anlaşmalı özel hastanelerde değil, hastaneler dışında özel muayenehane hekimlerinde de, sağlık sigortanızı kullanabilirsiniz.

Bebek ve çocuklarda  özel sağlık sigortası ebeveynlerin sigorta planına eklenerek kullanılabilmektedir. Detaylar için sağlık ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Medilife Beylikdüzü Hastanesi Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by