Nisa Hastanesi Doğum Paketi

Hamileyken Nisa Hastanesi Doğum Paketi (0850) 346 11 30

Nisa Hastanesi Doğum Paketi

Nisa Hastanesi İstanbul’da Yenibosna Bahçelievler’de bulunmaktadır ve MEDİPOL Sağlık Grubunun bir parçasıdır. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırarak Bahçelievler Özel Nisa Hastanesi’nde 15 TL SGK katılımı ödeyerek muayene olabilirsiniz. (Nisa Hastanesi Doğum Paketi Bir Sağlık Sigortasıdır)

1994 senesinde kurulmuş olan Bahçelievler Özel Nisa Hastanesi İstanbul’da açılmış olan ilk özel hastanelerden biridir ve başarısını yıllar içinde kanıtlamış, başarı grafiğini hep yukarılarda tutmuştur. Hamile anne adaylarımızın da sıklıkla tercih ettikleri hastanelerden biri olan Nisa Hastanesi’nde sigorta yaptırmak için (0850) 346 1130 numarasından ekibimize ulaşmanız yeterlidir.

Nisa Hastanesi’nde Doğum İçin Demir Hayat İki Can Doğum Sigortası Paketi

Gebeliğinizin başından itibaren yaptırabileceğiniz bir sigorta türü olan İki Can Doğum Sigortası, hamileliğinizle alakalı tüm ihtiyaçların karşılandığı bir sigortadır. Sigortalılarımız tarafından oldukça sık tercih edilen bir paket olan İki Can Doğum Sigortası %20 devlet vergi avantajı desteğine sahiptir.

İki Can Doğum Sigortası 2017 yılında  şirketimiz Sigorta Partner ile Demir Sağlık ve Hayat Aş arasında yapılan özel anlaşmalar ile bugün, anne adaylarımıza doğum sigortası hizmeti sunmaktadır. (Nisa Hastanesi Doğum Paketi)

Hamileliğiniz başladıktan sonra sahip olabileceğiniz sağlık sigortası ile hamileliğinizin keyfini çıkarın. Detaylı bilgi için uzman sağlık ekibimizi arayın. (0850) 346 1130 Nisa Hastanesi Doğum

Nisa Hastanesi Kadın Doğum Bölümü Doktorları

 • Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı alanında çok sayıda kadın hastalıkları ve doğum doktoru olan Bahçelievler Özel Nisa Hastanesi’nin tecrübeli doktorları arasından,  hekiminizi kendiniz seçebilirsiniz.
 • Süreç içerisinde, dilerseniz doktor değişikliği yapabilirsiniz.
 • Doğumla ilgili masraflarınız sigorta kapsamındadır ve doğum teminatlı sağlık sigortası ile  karşılanır. (Nisa Hastanesi Doğum Paketi)
 • Hamileliğiniz boyunca; Muayeneler, testler, tetkikler doğum paketi dahilindedir. Muayene için ödemeniz gereken tutar yalnızca, 15 TL SGK katılımıdır. Nisa Hastanesi Doğum

Hamileyken Doğum Paketi Sahibi Olmak, Oldukça Ekonomiktir

 • Sadece 15 TL SGK katılımı ödemeniz yeterli olacaktır, geri kalan SGK kapsamındaki sağlık harcamalarının farkları sağlık sigortası kapsamındadır.
 • SGK’nın kapsamında olan ve gebelikle ilgili tahliller, tetkikler ve testler özel sağlık sigortanız tarafından karşılanır.
 • Hamileliğiniz boyunca Bahçelievler Özel Nisa Hastanesi’nin SGK anlaşmalı bölümlerde  muayene olabilirsiniz.
 • %20 devlet desteği sağlanan ve  hamileyken yapılan doğum paketlerini  ( Nisa Hastanesi Doğum Paketi) oldukça uygun bir fiyata maal edebilirsiniz. Vade farkı olmadan taksit yaptırabileceğiniz, sağlık  sigortası ödemeleri  konusunda sıkıntı çekmez ve fiyat artışlarından etkilenmezsiniz.

Sadece Doğum Paketi

Gebeliğiniz başlangıcında doğum paketi yaptırmadıysanız…

Geç kaldığınızı düşünerek üzülmenize gerek yok. Sadece doğumunuzu ve doğumunuzla ilgili masrafları karşılayan Sadece Doğum Paketimiz tam size göre. Doğumunuza saatler kala bile yaptırabileceğiniz bu sağlık sigortası doğum paketi de,  oldukça kapsamlıdır. Bu sigorta paketi sayesinde doğum eyleminiz ve anestezi masraflarınız poliçeniz tarafından karşılanır.

Aynı network (anlaşmalı kurum ağı)  içerisinde bulunan hastanelerden seçim yapabilir ve doğumunuzu istediğiniz hekimle gerçekleştirebilirsiniz. Seçeceğiniz hekimin ünvanına göre,  ödemeniz gereken tutar değişmez. Doğumunuzun ardından gerektiği durumlarda iki geceye kadar yatışınız sigortanız tarafından karşılanır. Bunun dışında sizinle birlikte kalacak olan refakatçinin masrafları ve anestezi masrafları sigortamız dahilindedir. (normal doğumda epidural dahildir)

Bebeğinizin doğumda ilk muayenesi, SGK kapsamına girdiği için ek ücret ödemeksizin bebeğinizin doğum anındaki ilk muayenesi , ilk koruyucu aşı ve topuk kanı alınması, Bahçelievler Özel Nisa Hastanesi’nde ücretsizdir.

Sadece doğum paketi almış olsanız da.. Devlet desteğinden yararlanabilirsiniz. Doğumunuz sağlık sigortası dahilinde olduğundan  doğum paketi için ödemeniz gereken tutarı, gelir vergisi ödeyenler  %15 ila %40 arasında devlet desteği sayesinde, vergi dilimi oranında geri alacaktır.

Doğum Sonrasında Çocuğuma Sağlık Sigortası Yaptırmalı Mıyım? Kazanılmış Hak Nedir?

Nisa Hastanesi’nde doğum yapan anne adaylarımızın birçoğu,  çocuklarının düzenli doktor muayenesi ve kontrolleri için, Çocuk sağlık sigortası tercih ediyorlar.

Neden Bebeğime / Çocuğuma Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

 • Çocuğunuzun yıl içinde gerekli hallerde, 10 doktor muayenesi sağlık sigortası tarafından karşılanır.
 • Muayene ile birlikte  yapılması gereken tahliller, testler ve tetkikler sağlık sigortası kapsamındadır.
 • Gerektiği durumlarda çocuğunuzun hastane yatışı sigorta tarafından %100 karşılanır. Fark ödemezsiniz.
 • Vade farkı olmadan taksitle ödeyebileceğiniz Çocuk Sağlık Sigortası,  aynı zamanda %20 devlet desteklidir.
 • Yalnız pediatri bölümünde değil, SGK anlaşmalı tüm bölümlerde çocuk sağlık sigortanızı kullanabilirsiniz.

Peki Nedir Bu Kazanılmış Hak?

Çocuğunuz doğduğu andan itibaren başlattığınız sağlık sigortası ,çocuğunuzun sonradan gelişen tüm sağlık risklerini üstlenmiş olur. Her yıl düzenli bir şekilde yenileme yapmanız durumunda ise;  Daha önceki senelerde kazandığınız haklarınız bir sonraki seneye devretmiş olur. (YG) Yenileme garantisi almış sigortalının, YG sonrasında ortaya çıkmış sağlık sorunları, sağlık sigortası kapsamında değerlendirilir. Limit ve muafiyet uygulanmaz.

Bir sağlık sigortanız yok ise, doğumunuza haftalar kala sağlık sigortası yaptırıp, bebeğinizi kucağınıza aldıktan sonra kendi poliçenize bebeğinizi ekleterek, ona Ömür Boyu Yenileme Garantisi ( ÖBYG ) kazandırabilirsiniz.

 • Annenin doğumdan önce sağlık sigortası olması ve bebeğin bu poliçeye eklenmesiyle hemen yada;
 • Bebeğin sağlık sigortası daha sonra yapılmış olması durumunda; 3yıllık bir süre sonunda hak edilebilen YG önemli bir haktır. Detaylı bilgi almayı ihmal etmeyin. (0850) 346 11 30
Soru Sor
Whatsapp
Nisa Hastanesi Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by