Op. Dr. Ayşegül Öksüzoğlu

Op. Dr. Ayşegül Öksüzoğlu, Medical Park Ankara Hastanesi'nde. Kadın doğum bölümünde, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile muayeneleriniz yalnızca 15 TL.

Op. Dr. Ayşegül ÖKSÜZOĞLU

1991 yılında  Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Op. Dr. Ayşegül ÖKSÜZOĞLU, uzmanlığını 1999 yılında 1999 Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde almıştır.

Sırasıyla Kastamonu Cide Devlet Hastanesi (Devlet Hizmet Yükümlülüğü), Atatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kırıkkale Keskin Devlet Hastanesi (Devlet Hizmet Yükümlülüğü), Elmadağ Hulusi Alataş Devlet Hastanesi, Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara Şehir Hastanesi, Özel Ankara Lina Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi’nde hasta kabulunde bulunan kadın doğum doktoru Ayşegül ÖKSÜZOĞLU, şuanda aktif olarak Medical Park Ankara (Batıkent) Hastanesi‘nde görev yapmaktadır.

Servikal kriyocerrahi, Vajinoplasti (vajina daraltma), Kısmi histerektomi (histerektomi), Vajinal histerektomi, Abdominal ultrasonografi gibi birçok tedavi yöntemi ile hastalarından olumlu dönüşler alan tecrübeli kadın doğum doktoru, Ankara’da tercih edilen hekimler arasındadır.

Op. Dr. Ayşegül ÖKSÜZOĞLU ile Vajinoplasti Operasyonu

Vajinoplasti Nedir?

vajina inşa etmek veya onarmak için yapılan bir işlemdir. Doğumdan kaynaklanan vajinal yaralanma ve pelvik taban hastalığı komplikasyonları dahil olmak üzere çeşitli tıbbi sorunları tedavi eder. Aynı zamanda, bireylerin tercih ettikleri cinsiyet kimliğine ulaşmalarına yardımcı olan bir transseksüel vajina yaratmak içindir.

Vajinoplasti Sırasında Ne Olur?

Prosedürün ayrıntıları, hedeflerinize veya tıbbi ihtiyaçlarınıza bağlıdır ve çeşitli cerrahi teknikler kullanılarak vajinanın yeniden yapılandırılmasını veya yeniden oluşturulmasını içerir.

Kimler Vajinoplastiye İhtiyaç Duyar?

Cinsel işlevi iyileştirmek için doğum kusurlarının veya travmanın onarılmasını isteyen kişiler. Radyasyon veya kanser veya diğer durumları tedavi etmek için vajinanın çıkarılmasından sonra vajinal rekonstrüksiyona ihtiyaç duyan kadınlar. Cinsiyet doğrulama ameliyatı geçiren trans bireyler. Vajina gelişimini etkileyen konjenital anormallikler (doğumdan kaynaklanan sorunlar) ile doğan kadınlar.

Vajinoplasti ile Vajina Gençleştirme Aynı Şey Midir?

Vajinoplasti, vajinanın görünümünü veya işlevini iyileştirmeye yönelik bir tür prosedürdür.

Diğer vajinal gençleştirme prosedürleri şunları içerir:

 • Vajinanın etli lobları olan labianın boyutunu düzelten veya küçülten labioplasti.
 • Vajinanın dış kısmını yeniden şekillendiren vulvoplasti.

Kadın doğum doktoru Ayşegül ÖKSÜZOĞLU, Ankara ve çevre illerden vajinoplasti cerrahisi için tercih edilen hekimlerdendir. Aynı zamanda gebe takibi konusunda anne adaylarından oldukça olumlu dönüş olan doktorumuz için doğum eyleminin de içinde olduğu  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile  15 TL SGK katılımı ile muayene olabilirsiniz.

Doğum Teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Yakın bir zaman kadar Tamamlayıcı sağlık sigortaları, hamilelik süreciniz başladıktan sonra yapılamıyordu. Bekleme süreli sağlık sigortaları ile, hamileliğinizden aylar önce sağlık sigortası sahibi olmanız gerekiyor ve bu bekleme süresi içinde gebe kalmamanız gerekiyordu.

2017 yılından beri şirketimiz Sigorta Partner AŞ. ve Demir Sağlık Grubu ortak iş gücü ile artık anne adaylarımıza gebelik süreçleri başladıktan sonra da sağlık sigortası hizmeti sunabiliyoruz.

Ortalama bebeğiniz anne karnında 5-6 haftalıkken varlığını fark edeceksiniz. Bu mutlu haber sonrası Doğum Sağlık Sigortası ile siz de sağlık sigortası avantajlarından yararlanın.

Doğum Sağlık Sigortası Avantajları Nelerdir?

 • Türkiye genelinde anlaşmalı hastaneler arasında tercih yapabilirsiniz ve gerekmesi durumunda hastane değiştirebilirsiniz.
 • Aynı durum kadın doğum doktorunuz için de geçerli olacaktır.
 • Doğum zamanınıza kadar kullanabileceğiniz muayene hakkınız içinde yapılacak test ve tetkikler sağlık sigortası ile karşılanır.
 • Doğum için 2 geceye kadar hastanede yatışınız, oda refakatçi giderleriniz sağlık sigortası teminatları içerisindedir.
 • Sağlık sigortalarında devlet desteği ile %15 ile %40 arasında değişen oranda vergi avantajınız olur

Öncelikle belirtmeliyiz ki Medical Park Ankara (Batıkent) Hastanesi‘nde doğum yapan sigortalılarımızın neredeyse tamamı gebeliklerinin ardından çocuklarını da bu hastanede sigortalı yapmayı tercih ediyorlar.

Çocuğunuza tek başına sigorta yaptırabileceğiniz gibi ebeveynleriyle birlikte sigortalı da yaptırabilirsiniz.

Çocuk Sağlık Sigortası;

 • Yıl içerisindeki 10 doktor muayenesi karşılanır.
 • Çocuk Doktorunuzun muayene sonrası yapılmasını istediği SGK karşılıklı testler, tahliller ve tetkikler sağlık sigortası kapsamındadır.
 • Çocuğunuzun hastane yatışı gerekliliği durumunda yatış giderleri sağlık sigortası ile karşılanır.
 • Çocuk Sağlık Sigortaları da diğer sağlık sigortaları gibi ortalama %20 devlet desteklidir.
 • Taksitle ödeme imkanınız vardır.

Ömür Boyu Yenileme Garantisi 

ÖBYG yani Ömür Boyu Yenileme Garantisi erken yaşlarda yaptırılması önerilen önemli bir sigorta paketidir. Erken yaşlarda yaptırılabilen bu sigorta türü aynı zamanda aynı sigorta şirketinde 3-4 yıl sigortalı kalmanız durumunda da sağlanabilir.

Tüm sağlık sigortaları hakkında bilgi almak için lütfen (0850) 346 1130 numarasını arayın.

Soru Sor
Whatsapp
Op. Dr. Ayşegül Öksüzoğlu Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by