Op. Dr. Tülay Özkılıç

Op. Dr. Tülay ÖZKILIÇ ile %20 devlet destekli Doğum Sağlık Sigortası hakkında detaylı bilgi almak için hemen uzman sağlık ekibimiz ile iletişime geçin. 0(850) 346 1130

Op. Dr. Tülay ÖZKILIÇ

Op. Dr. Tülay ÖZKILIÇ ; Medical Park Sağlık Grubu, Medical Park Ankara ( Batıkent) Hastanesi’nin Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü doktorları arasında yer alır.

Tıp eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladıktan sonra İstanbul Eğitim Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlığını almıştır.

2005 – 2010 yılları arasında Etimesgut Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü ve 2010 – Aralık 2019 yılları arasında Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan kadın doğum doktoru Tülay ÖZKILIÇ, güler yüzü ve pozitif yaklaşımı ile hamile anne adaylarının gebelik takibi için tercih ettiği hekimlerdendir. Gebelik takibi, Normal doğum,Jinekolojik onkoloji, Endoskopik cerrahiler, Ürojinekolojik cerrahi ve Kısırlık gibi birçok alan ile ilgilenen kadın doğum doktoru, SGK anlaşması ile Sağlık Sigortası sahibi hastalar tarafından tercih ediliyor.

Op. Dr. Tülay ÖZKILIÇ İle Doğum Sağlık Sigortası

Doğum sağlık sigortası, hamilelik süreciniz başladıktan sonra sahip olabileceğiniz bir sağlık ürünüdür. Gebeliğin ilk haftaları itibari ile sahip olabileceğiniz bu sağlık sigortasına dilerseniz sadece doğum paketi olarak da sahip olabilirsiniz.

Doğum Sağlık Sigortası size bazı avantajlar sağlar;

  • Yalnızca 15 TL SGK katılımı ödemeniz yeterli olacaktır, doktor muayene ücreti sağlık sigorta kapsamındadır.
  • SGK’ nın kapsamında olan ve gebelikle ilgili tahliller, tetkikler ve testler sağlık sigortası ile karşılanır.
  • Hamileliğiniz boyunca Medical Park Ankara ( Batıkent) Hastanesi’nin SGK anlaşmalı bölümlerinin hepsinde muayene olabilirsiniz.
  • %20 devlet destekli olan hamileyken yapılan doğum paketlerine oldukça ekonomik rakamlara mal edebilirsiniz.

Sadece Doğum Paketi

Gebeliğiniz başlangıcında doğum paketi yaptırmadıysanız geç kaldığınızı düşünerek üzülmeyin.. Sadece doğumunuzu ve doğumunuzla ilgili sağlık giderlerinizi karşılayan Sadece Doğum Paketimiz tam size göre. Doğumunuza saatler kala bile yaptırabileceğiniz bu sigorta paketi , oldukça kapsamlı bir sağlık sigortası hizmetidir.

Bu sigorta paketi sayesinde doğum eyleminiz ve anestezi masraflarınız poliçeniz tarafından karşılanır.

Aynı network içerisinde bulunan hastanelerden seçim yapabilir ve doğumunuzu burada istediğiniz hekimle gerçekleştirebilirsiniz.

Seçeceğiniz hekimin uzmanlık derecesi sağlık sigortası poliçe tutarını değiştirmez.

Doğumunuz ile birlikte, gerektiği durumlarda iki geceye kadar hastane yatışınız doğum sağlık sigortası tarafından karşılanır.

Refakatçi ve anestezi giderleri %100 karşılanır.

Bebeğinizin ilk muayenesi SGK kapsamında, ek ücret ödemeksizin gerçekleşir. Bu ilk muayeneye topuk kanı, K vitamini gibi rutin prosedürler dahildir.

Sadece doğum paketi sahibi olarak devlet desteğinden yararlanabilirsiniz. Doğumunuz sağlık sigortası dahilinde olduğu için doğum paketi için ödemeniz gereken miktar gelir durumunuza göre %15 ile %40 arasında devlet desteklidir.

Doğum Sonrasında Çocuğuma Sigorta Yaptırmalı Mıyım ? Kazanılmış Hak Nedir?

Medical Park Ankara ( Batıkent) Hastanesi’nde doğum yapan annelerin birçoğu çocuklarını bu hastanede sigortalı yapıyor.

Neden Bebeğime / Çocuğuma Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

  • Çocuğunuzun yıl içinde 10 doktor muayenesi sağlık sigorta ile karşılanır.
  • Muayene sonrası yapılması gereken tahliller, testler ve tetkikler tamamen sigorta kapsamındadır.
  • Gerektiği durumlarda çocuğunuzun hastane yatışı sigorta tarafından karşılanır.
  • Vade farkı olmadan taksitle ödeyebileceğiniz Çocuk Sağlık Sigortası aynı zamanda %20 devlet desteklidir.
  • Yalnız pediatri bölümünde değil, SGK anlaşmalı tüm bölümlerde çocuk sağlık sigortanızı kullanabilirsiniz.

Çocuğunuza tek başına sağlık sigortası yaptırabileceğiniz gibi dilerseniz mevcutta var olan kendi sağlık sigortanıza ek prim ödeyerek de çocuğunuz sağlık sigortası sahibi olabilir.

Kazanılmış Hak Nedir?

Çocuğunuz doğduğu andan itibaren başlattığınız bebek sağlık sigortası ,çocuğunuzun sonradan gelişen tüm sağlık risklerini üstlenmiş olur. Her yıl düzenli bir şekilde yenileme yapmanız durumunda ise daha önceki yıllarda kazandığınız haklarınız bir sonraki yıla devretmiş olur. Yenileme garantisi verilen sigortalının başına gelebilecek sağlık sorunlarının tümü sigorta kapsamına girer.

Hamilelik süreciniz boyunca bir sağlık sigortanız yok ise, doğumunuza haftalar kala sağlık sigortası yaptırıp, bebeğinizi kucağınıza aldıktan sonra kendi poliçenize bebeğinizin sağlık sigortasını ekleterek onun sağlığını güvence içine almış olursunuz. Sağlığını Ömür Boyu Yenileme Garantisi ( ÖBYG )  ile teminat altına almış olursunuz.

Çocuğunuzun sağlığını güvence altına almak için bizimle iletişime geçin. 0850 346 1130 hatlı numaradan bize ulaşabilir, farklı birçok ürün içeriği için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Op. Dr. Tülay Özkılıç Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by