Op. Dr. Nezaket Kadıoğlu Doğum Paketi

Op.Dr. Nezaket Kadıoğlu Liv Hospital Ankara Hastanesi Kadın Doğum Bölümü Hekimlerindendir.

Op.Dr. Nezaket Kadıoğlu Doğum Ücretleri

Op. Dr. Nezaket Kadıoğlu Doğum Paketi, Anlaşmalı Kurumlarımızdan;  Liv Hospital Ankara Hastanesi ‘nde geçerlidir. 2018 yılında Liv Hospital’de göreve başlayan kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, doktorumuz; Gebelik takibine devam eden anne adaylarımızdan aldığımız geri dönüşlerde, oldukça iyi yorumlara  ve geri bildirimlere sahip. “İlgili, takipçi ve hamileliği yeni başlamış bir anne adayı için iyi bir yol arkadaşı” yorumları, beklentiye karşılık veren ikili ilişkileri ve memnun anne adaylarını işaret ediyor.

Op. Dr. Nezaket Kadıoğlu Doğum Paketi Hamilelikten önce ve hamileyken de alınabilir. Farklı alternatiflerle sunabildiğimiz doğum sigortası paketleri; anne adaylarımızın tercihine göre birçok avantajı da beraberinde getiriyor.

Diğer Kadın Doğum Doktorlarını İnceleyin

Op. Dr. Nezaket Kadıoğlu Doğum Paketi Avantajları

 • Hamileyken Başvuru Yapabilirsiniz. Hemen Teklif Alın.
 • Doktorunuzun muayenesi için sadece 15TL ödersiniz.
 • SGK kapsamında hamilelik haftanıza göre yapılması gereken test ve tetkiklerin tamamı limitsiz olarak karşılanır.
 • Normal & Sezaryen Ayrımı olmadan doğum harcamalarınız %100 karşılanır.
 • Tek kişilik özel oda, refakatçi giderleri, doktor ve hastane yatış harcamalarınız %100 karşılanır
 • Ek paketlerimizle gebelik süresince beklenmeyen olası yatışlarınız ve harcamalarınızı güvence altına alabilirsiniz.
 • Sigorta şirketlerimize** göre poliçenizde (Epidural Anestezi, Diyetisyen, Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri, Diş Paketi, Bebek Bakım Hizmeti ) ek hizmetler yer alır.
 • Liv Hospital Ankara’nın anne adayları için sunduğu atölyeler, eğitim ve etkinliklerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
 • Ödemelerinizi dilerseniz,  taksitle kolaylıkla yapabilirsiniz.
 • Doğum Sağlık Sigortası için bize ödeyeceğiniz toplam tutar üzerinden; %15 ile %35 arasında değişen vergi dilimi oranınıza göre, devlet desteğinden yararlanırsınız ve doğum harcamalarınız çok daha ekonomik rakamlara maal olur.
 • İl dışında yada gerektiğinde diğer anlaşmalı kurumlarımızdan yararlanabilirsiniz.
 • Gerekçe göstermeden , yasal iptal ve prim iadesi talebi hakkınız süre sınırı olmaksızın her zaman saklıdır.
 • Bebeğinizin doğumundaki ilk işlemler (topuk kanı, koruyucu aşı, y.doğan dr. muayenesi ) SGK tarafından karşılanır. Ücretsizdir.
 • Gerekli olması halinde Yeni doğan yoğun bakım takibi ve süre sınırı olmaksızın yoğun bakım yatış %100 SGK güvencesindedir. Ek bir ücret ödemezsiniz.
 • Bebeğinizin doğumundan hemen sonra, onun için de Çocuk Sağlık Sigortası Yaptırmak için Siz’e özel fiyatlardan yararlanırsınız.
 • Tüm sorularınız, teklif talebiniz ve fiyat karşılaştırmak için bize (0312) 911 11 39 yada (0850) 346 11 30 numaralı çağrı merkezi hatlarımızdan ulaşabilirsiniz. 

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Op. Dr. Nezaket Kadıoğlu Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by