Doç. Dr. Başak Güler Doğum Paketi

Doç. Dr. Başak Güler Doğum Paketi için 0312 911 11 39

Doç. Dr. Başak Güler Doğum Paketi – (MEMORIAL ANKARA Hastanesin’de Doğum için)

Nisan 2021 itibariyle ülkemizde pandemi süreci uzuyor ve gebe takibi için anne adaylarımızın son dönemdeki yoğun tercihi özel muayenehane hekimleri oluyor. Bildiğiniz gibi, Doç. Dr. Başak Güler; Kısa süre önce özel muayenehane hekimi olarak hasta kabulüne devam ediyor. “Doç. Dr. Başak Güler Doğum Paketi”  avantajları hakkında detaylı bilgi alın.

 

 • Muayeneleriniz limitsizdir. Katılım ve Ek Ücret ödenmez.
 • Gebelik Rutin test ve tetkikleri doğum paketinize dahildir.
 • 20-22 Hafta dönemindeki Detaylı USG (Ultrason) pakete dahildir.
 • Memorial Ankara Hastanesi’nde Normal & Sezaryen doğum pakete dahildir.

Avantajlı Ödeme planı ve kısa süre için geçerli en iyi  doğum paket fiyatı için hemen (0312) 911 11 39‘u arayın ve  detaylı bilgi alın.

 

DOÇ. Dr. Başak Güler Doğum Ücretleri

Doç. Dr. Başak Güler Doğum Paketi , Kısa süre öncesine kadar  Liv Hospital Ankara’da tam zamanlı çalışan değerli kadın doğum doktorumuz… 2020 yılında Ankara Mustafa Kemal Mahallesi’nde özel muayenehanesini açarak, hastalarına daha yüksek standartlarda hizmet sunmayı amaçlamıştır. ( Doç. Dr. Başak Güler Doğum Paketi)

Doç. Dr. Başak Güler’in muayenehanesinde; Muayeneler, tahliller ve doğum eyleminin dahil olduğu limitsiz doğum paketleri için hemen bilgi alabilirsiniz.

İçinde bulunduğumuz Pandemi döneminde, anne adaylarımızın kalabalık ortamlarda olmaya karşı çekincelerini anlıyor ve haklı buluyoruz. Fakat bu devam eden bir hamilelik döneminde, tüm kontrollerin ve tetkiklerin ertelenebilmesini de pek mümkün kılmıyor. Bu nedenle daha az hastanın , muayene aralıklarının daha uzun tutulduğu ve gerekli hijyen önlemlerinin alındığı özel muayenehaneleri güvenle tercih edebilirsiniz. (Doç. Dr. Başak Güler Doğum Paketi)

Başak Hanım’ın kısa süre öncesine kadar çalıştığı hastane olan Liv Hospital Ankara’da   7.000’den fazla annemiz bebeğine kavuştu. Sağlık sigortaları ile doğum harcamaları oldukça avantajlı hale geldi. Sadece sağlık sigortası olması halinde sağlanan vergi avantajı ile  devlet desteği oranları %15’den %35’e ulaşıyor.

Sağlık sigortası ile iş yerinizden vergi avantajından yararlanabilirsiniz. Bu doğum harcamalarınızın tümü için aynı oranlarda tasarruf anlamına geliyor.

Doğumlarını Liv Hospital Ankara Hastanesi’nde yapan  doktorumuzun, anne adaylarından gelen yoğun istekle, alternatif özel hastaneler ile çalışması da bekleniyor. Çok sayıda anne adayımızdan inanılmaz  keyifli geri dönüşler almamızı sağlayacak kadar insan ilişkilerinde başarılı. Mesleki olarak hekimlerimizi ve başarılarını asla göz ardı etmediğimiz bu makalelerde, anne adaylarımız kadar bizlerde, gönülden güven duyuyoruz.

Op. Dr. Başak Güler Doğum Paketi

Doç. Dr. Başak Güler Doğum Paketi  Avantajları Nelerdir?

 • Anne adaylarımız, hamileyken de başvuru yapabilir.
 • Bir çok Özel Hastanede olduğu gibi özel muayenehanelerde de, alternatif doğum paketlerinden yararlanabilirsiniz.
 • Muayeneleri için, ek muayene ücreti ödenmez.
 • Takibinizde doktorumuzun gebelik haftalarınıza göre, gerekli gördüğü kapsamlı test ve tetkikler limitsiz ve %100 karşılanır.
 • Normal Doğum & Sezaryen Doğum ayrımı olmaksızın, doğumu %100 karşılar
 • Doğum yapmayı planladığınız özel hastaneye, doktorunuzla birlikte karar verebilirsiniz.
 • Tek kişilik özel oda, refakatçi, doktor ve hastane yatış giderleriniz %100 karşılanır.
 • Dilerseniz Taksitle de kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Doç. Dr. Başak Güler Doğum Paketi Güncel Fiyatları Hakkında bilgi almak için hemen Ankara Merkez ofisimize ulaşabilirsiniz.

Sunacağımız  ek paketler ve ekonomik fiyatlarla ATY Yatış Destek Paketi alabilirsiniz. Böylece, doğuma kadar beklenmeyen yatışlarınızı yine %100 karşılıyoruz.

Bebeğiniz için doğumla birlikte bir çocuk sağlık sigortası yaptırabilir ve onunda muayeneleri için ek ücret ödemeden çocuk bölümünde takibe başlayabilirsiniz. Çocuk sağlık sigortası hakkında bilgi almak için web sitemizi inceleyebilir ve teklif alabilirsiniz.

Doğumdan Sonra Çocuklar İçin Çocuk Sağlık Sigortası Fiyatları

Çocuklar için, farklı yaş gruplarına göre avantajlı fiyatlarla hemen çocuk sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Özel hastanelerde 10 muayene + tahlil ve tetkikler ile Hastanede yatış giderleriniz %100 karşılanır.

Yaşlara göre değişen ekonomik sağlık sigortası yıllık primlerinden yararlanın. Yeni doğan bebeğiniz için yılda 10 muayene hakkı + Tahlil ve tetkiklerle sağlık sigortanızı hemen yaptırın. Sağlık sigortası için ödediğiniz tutar üzerinden gelir verginiz oranında (%15, %20, %27, %35…) Vergi avantajı desteğinden yararlanın ve aynı oranda daha da avantajlı fiyatlara maal edin. Doç. Dr. Başak Güler Doğum Paketi

TIKLA TEKLİF AL

Neden Çocuk Sağlık Sigortası Yaptırmalısınız?

SGK anlaşmalı özel hastaneleri ve SGK anlaşması olmayanlar düşünüldüğünde, artık gerçekten özel hastanelerde sağlık hizmeti oldukça maliyetli. Sadece muayeneler ile kalmayan, gerekli test ve tahlillerle kabaran hastane faturalarının önüne geçmek için hemen çocuk sağlık sigortası hakkında detaylı bilgi alın.

Çocuk Sağlık Sigortası ile Muayeneler ve Tahliller

Tamamlayıcı sağlık sigortası tercih ederseniz; Ayakta Tedavi kapsamında, özel hastanelerde muayeneler için sadece 15TL SGK katılımı ödersiniz. Yapılması gereken testler ve tahliller, poliçenizde limitsizdir ve %100 (tamamı) karşılanır. Ek ücretler ödenmez.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Doç. Dr. Başak Güler Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by