Dr. Başak Güler Doğum Paketi

Dr. Öğr. Üye Başak Güler, Liv Hospital Ankara Hastanesi Kadın Doğum Bölümü Doktorlarındandır.

Dr. Başak Güler Doğum Ücretleri

Dr. Başak Güler Doğum Paketi ,anlaşmalı kurumlarımızdan;  Liv Hospital Ankara’da geçerli kapsamlı bir gebelik doğum paketidir. Hamileyken başvuru yapabilirsiniz.

2012 yılından bugüne anlaşmalı hastanelerimiz Liv Hospital Ankara’da 7.000’den fazla annemiz bebeğine kavuştu. Sağlık sigortaları ile doğum harcamaları oldukça avantajlı hale geldi. Sadece sağlık sigortası olması halinde sağlanan vergi avantajı ile  devlet desteği oranları %15’den %35’e ulaşıyor.

Göndereceğimiz belge ile iş yerinizden vergi avantajından yararlanabilirsiniz. Bu doğum harcamalarınızın tümü için aynı oranlarda tasarruf anlamına geliyor.

Liv Hospital Ankara Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünde görev yapan değerli doktorumuz, çok sayıda anne adayımızdan inanılmaz  keyifli geri dönüşler almamızı sağlayacak kadar insan ilişkilerinde başarılı. Mesleki olarak hekimlerimizi ve başarılarını asla göz ardı etmediğimiz bu makalelerde, anne adaylarımız kadar bizlerde, gönülden güven duyuyoruz.

Diğer Kadın Doğum Doktorlarını İnceleyin

Dr. Başak Güler Doğum Paketi Avantajları Nelerdir?

  • Anne adaylarımız, hamileyken de başvuru yapabilir.
  • Bir çok Özel Hastanede olduğu gibi anlaşmalı özel hastanemiz Liv Hospital Ankara’da da geçerlidir.
  • SGK kapsamında doktorumuzun muayeneleri için sadece 15TL Sgk katılımı ödemeniz yeterlidir. Ek muayene ücreti ödenmez.
  • Takibinizde doktorumuzun gebelik haftalarınıza göre, gerekli gördüğü sgk kapsamlı test ve tetkikler limitsiz ve %100 karşılanır.
  • Normal Doğum & Sezaryen Doğum ayrımı olmaksızın, doğum paketiniz doğumu %100 karşılar
  • Tek kişilik özel oda, refakatçi, doktor ve hastane yatış giderleriniz %100 karşılanır.
  • Sigorta şirketlerimizin ürünlerine göre ek hizmet paketleri sunulur (Epidural Anestezi Pk., Diyetisyen, Psikolojik Danışmanlık vb)
  • Dilerseniz Taksitle de kolaylıkla ödenebilir.
  • Gerekli durumlarda değişiklikler yapabilir hatta sebep göstermeksizin iptal- prim iadesi  hakkınızı, her zaman korursunuz.

Dr. Başak Güler Doğum Paketi Güncel Fiyatları Hakkında bilgi almak için hemen Ankara Merkez ofisimize ulaşabilirsiniz.

Sunacağımız  ek paketler ve ekonomik primlerle, doğuma kadar beklenmeyen yatışlarınızı yine sağlık sigortası ile %100 karşılıyoruz.

Bebeğiniz için doğumla birlikte bir çocuk sağlık sigortası yaptırabilir ve onunda muayeneleri için sadece 15TL ödeyerek takibe başlayabilirsiniz. Çocuk sağlık sigortası hakkında bilgi almak için web sitemizi inceleyebilir ve teklif alabilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Dr. Başak Güler Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by