Op. Dr. Özgül Kafadar Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı

Op. Dr. Özgül KAFADAR; Liv Hospital Ankara'nın SGK anlaşmalı hekimlerindendir. Doğum Sağlık Sigortası ile %20 Devlet Desteğinden siz de faydalanın.

Op. Dr. Özgül KAFADAR Hakkında 

Op. Dr. Özgül KAFADAR ; 2007 yılı Gazi Üniversitesi Tip Fakültesi mezunu olup , ihtisasını Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi’nde tamamlamıştır. Daha sonra Macaristan’da Semmelweis Univercity’de değişim öğrencisi olarak bulunmuş, İspanya’da Barselona Üniversitesi  Biyokimya Bölümü’nü bitirmiştir.
Sincan Nafiz Körez Devlet Hastanesi’nde 2016-2018 yılları arasında Mecburi Hizmette bulunmuş ardından, Ankara Numune Eğitim Araştırma Hastanesi ve Memorial Hastanesi Diyarbakir ‘da çalışmıştır. Şu anda aktif olarak Liv Hospital Ankara’da mesleki çalışmalarına devam etmektedir. Hastalarına gösterdiği ilgi sabır ve pozitif yaklaşımlar dolayısı ile oldukça olumlu dönüşler alan kadın doğum doktoru, genç ve dinamik oluşu ile de sosyal medyada anne adaylarının beğenisini topluyor.

Op. Dr. Özgül KAFADAR ile Doğum

2021 yılı itibariyle Liv Hospital Ankara Hastanesi’nde gebelerini takip etmeye başlayan kadın doğum uzmanı Op. Dr. Özgül KAFADAR, hamile anne adaylarının rutin gebelik takibinde önemli isimler arasında.  Hamilelik planlayan yada… Hamilelik süreci başlamış anne adayları için;  Doğum Sağlık Sigortası avantajları hakkında bilgi alın.

Doğum Sağlık Sigortası Nedir ?

Doğum sağlık sigortası, yalnızca gebeliğiniz başladıktan sonra faydalanabileceğiniz bir sağlık ürünü gibi algılansa da, hamile kalmadan önce de içinde doğum teminatının bulunduğu bir sağlık sigortası sahibi olabilirsiniz.

Doğum teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile gebeliği planladığınız tarih öncesi sağlık sigortanızı satın alarak , anlaşmalı hastane ağı içinde dilediğiniz bölümde kullanmaya başlarsınız. Hamilelik süreci başlamadan önce yapılan sağlık sigortaları, daha geniş içerikli  teminat yapısı sunar.

Yakın zamanda Hamilelik  planlıyorsanız, sigorta şirketlerine göre değişen  12ay, 6ay, 3ay, 2ay bekleme süreli sağlık sigortalarımızı incelemelisiniz. Hamile kalmadan satın alabileceğiniz doğum sağlık sigortaları ile; Sigorta Şirketlerinin anlaşmalı hastaneleri arasından hastane  tercihi yapabilirsiniz.

Siz yada eşiniz üzerinden vergi avantajından faydalanabilir ve ödediğiniz poliçe tutarının ortalama %20’lik kısmını, devletten  vergi avantajı ile geri  alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken poliçenizi işyerinizin muhasebe birimine teslim etmek. (kamu veya özel sektörde bordrolu çalışanlar ile işyeri sahipleri için sunulmaktadır.)

  • Hamileliğiniz boyunca ihtiyacınız olan muayeneler, testler, tahliller ve doğum eyleminiz, doğum sağlık sigortası dahilinde karşılanır.
  • Gebeliğiniz boyunca yaptıracağınız muayenelerde sadece 15 TL SGK katılımı söz konusudur.
  • Gebeliğiniz boyunca yaptırmanız gereken rutin test ve tetkikler, sağlık sigortası ile  karşılanır.
  • Normal doğum yaptırmanız durumunda, doğumunuz ve  epidural anestezi ile  sezaryen doğum yaptırmanız durumunda spinal veya genel anestezi de sağlık sigortanız kapsamındadır.
  • Sağlık sigortası ile tek kişilik özel oda ve refakatçi giderlerini düşünmek zorunda kalmazsınız.
  • İki geceye kadar hastane yatışınız doğum sağlık sigortası ile karşılanır.

Hamilelik Döneminizde Beklenmedik Hastane Yatışlarınız İçin + Komplikasyonlu Doğum Teminatı

Hamileliğiniz süresince beklenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Gebelik ile ilgi hastaneye yatmanız gerekebilir. Olası hastane yatışları  ekonomik olarak anne adaylarının canını sıkabilir. Önceki bir hamilelik yad aailede bir riskli gebelik öyküsü varsa; Doğum sağlık sigortanızı alırken…. Olası gebelik komplikasyonlarını sağlık sigortanıza dahil edebilirsiniz.  Detaylı bilgi almak için (0850) 346 1130 ‘dan destek alın.

Bebeğiniz Doğduktan Sonra Çocuk Sağlık Sigortası Yaptırın

Liv Hospital Ankara Hastanesi’nde doğum yapan sigortalılarımız, çoğunlukla çocuklarının da,  Liv Hospital’de takip edilmesini istiyorlar. Çocuk Sağlık Sigortası doğumunuzdan hemen sonra bebeğinize yapılan bir sağlık sigortası ürünüdür.

Bebeğiniz doğumundan sonraki ilk yıl boyunca sürekli muayenelere gitmesi test ve tahliller yaptırması gerekir, sigortamız ise, bu masrafları sizin üzerinizden alır. Bebeğinizin hastaneye yatışının ya da ameliyat olmasının gerektiği durumlarda sağlık sigortası limitsiz bir şekilde teminat sunar. Yeni doğan bebeğiniz için, doğumundan 15 gün sonra aile fertlerinden bağımsız olarak tek başına çocuk sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Çocuk Sağlık Sigortasında;

Çocuklarınızın yıl içinde -şirketlere göre değişen- 6,8 ya da 10 doktor muayenesi hakkı vardır.

Muayenelerde sadece 15 TL SGK katılımı ödersiniz.

Muayeneler beraberinde istenilen.. Tahliller, testler ve tetkikler çocuk sağlık sigortası ile karşılanır.

Çocuk Sağlık Sigortaları da diğer sağlık sigortası ürünleri gibi ortalama %20 devlet desteklidir.

SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) tarafından kapsam içinde olan sağlık giderlerinde çıkan farkları sigortanız karşılar.

Yatarak tedavi teminatı limitsizdir.

Tercih edilirse sadece Yatarak tedavi teminatı satın alabilirsiniz. (muayene ve tahliller hariç)

Avantajlı fiyatlar ve devlet desteği ile,  Çocuk Sağlık Sigortası sahibi olun. (0850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Op. Dr. Özgül Kafadar Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by