Türkiye Hastanesi

Türkiye Hastanesi'nde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahibi sigortalılarımız sadece 15 TL SGK katılım payı ödemesi ile muayene olur. 0850 346 1130

Türkiye Hastanesi Hakkında

Türkiye Hastanesi İstanbul’un Şişli ilçesinde hizmet veren, 30 dan fazla tıbbı biriminde uzman hekim kadrosu ile tercih edilen özel sağlık kuruluşlarındandır.

Farklı talepler doğrultusunda devlet hastanelere gitmek yerine özel hastaneleri tercih etmek isten kişiler; yüksek muayene ücretleri, tanı ve tedavi için yapılması gereken test ve tetkiklerde ne kadar ücret ödeyeceklerinin belirsizliği dolayısı ile kararsız kalsalar da, anlaşmalı özel hastanelerde kullanabilecekleri bir sağlık sigortası ile bu belirsizlik ve çekinceden kurtulabilirler.

Oldukça uygun rakamlara satın alacağınız, ödemelerinizi taksitle yapabileceğiniz sağlık sigortanızın vergi avantajından faydalanmak için hemen uzman sağlık ekibimizden bilgi alın. 0850 346 1130

Hamileyken Devlet Destekli Sağlık Sigortası Sahibi Olun, Özel Hastanelerde Ek Ücret Ödemeyin

Hamile olduğunuzu öğrendiğiniz andan itibaren hastane doktor arayışı içine girersiniz. Alternatifleriniz çoktur ancak doğru hastane doğru doktor nasıl bulunacaktır? Gebeliğinizde özel hastanelerin konforundan faydalanmak için ev ekonominizi zorlamanız gerekmez. Anlaşmalı özel hastanelerde, süre içerisinde dilerseniz hastane ve doktor değişikliği yapabilirsiniz. Poliçe ödemelerini taksitlendirebilir, vergi avantajı ile ödemenizin bir kısmını geri ödeme olarak alabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayın. 0(850) 346 1130

Doğum Sağlık Sigortası Hangi Avantajları Sağlar

 • Doğum sağlık sigortası ile hamilelik masraflarınızı avantajlı fiyatlarla karşılayabilirsiniz. SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındaki tüm testler ve tetkikler sağlık sigortası teminatları içerisindedir.
 • Tek kişilik özel oda ve refakatçi giderleri, doğumda gerekli hallerde 2 geceye kadar hastanede  yatışınız, normal / sezaryen doğum ve standart anestezi giderleri sağlık sigortasının teminatları içerisindedir.
 • Bebeğinizin doğumdan sonraki ilk muayenesi, standart kontrolleri SGK tarafından karşılanır ve özel hastanelerde bu hizmetler için ek ücret ödemezsiniz. Gerekli olması halinde yeni doğan yoğun bakım giderlerinin tamamı %100 SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) tarafından karşılanır.
 • Bu paketle birlikte elde ettiğiniz muayene haklarınızı Büyük Anadolu Hastanesi ‘nin diğer SGK(Sosyal Güvenlik Kurumu) bölümlerinde de kullanabilirsiniz.
 • Doğum Sağlık Sigortalarında  taksitle ödeme kolaylığı vardır.
 • Poliçe tutarınızın %20 lik kısmı devlet tarafından karşılanır. Yani sizlerin gebe takibi ve doğum harcamalarınız sigortamızca karşılanırken, sizler de devlet desteği sayesinde oldukça uygun bir fiyata sigortalı olmuş olursunuz.

Doğum Sigortasını Hamilelik Öncesi Alın, Teminatlarınızı Artırın..

Doğum sağlık sigortası sadece hamilelik başladıktan sonra yararlanılabilen bir sağlık ürünü değildir.

Hamilelik öncesinde içerisinde doğum teminatının olduğu bir sağlık sigortası satın alabilirsiniz. Bu sayede doğumunuzu sağlık sigortanız ile anlaşmalı hastanelerden sizin için en uygununu seçerek  yapar, bebeğinizi de doğumdan sonra poliçenize ekletip ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) sahibi yaparsınız. Doğum teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile gebeliği planladığınız tarih öncesi poliçenizi alırsınız ve dilediğiniz bölümde kullanmaya başlarsınız. Hamilelik süreci başlamadan önce yapıldığında daha geniş sağlık sigortası teminatları almanıza olanak sağlar.

Hamilelik planlıyorsanız 12ay,6ay,3ay,2ay bekleme süreli sağlık sigortalarımızı incelemelisiniz. Hamile kalmadan satın alabileceğiniz bu sağlık sigortaları ile şirketlerin anlaşmalı hastaneleri arasında tercih ve süre içerisinde hastane değişikliği yapmanız mümkün.

Siz yada eşiniz üzerinden vergi avantajından faydalanabilir ve ödediğiniz poliçe tutarının %20 lik kısmını devletten geri ödeme olarak alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken poliçenizi işyerinizin muhasebe birimine teslim etmek.

Çocuk Sağlık Sigortası Neden Yaptırmalısınız?

 • Çocuklara yıl içerisinde 10 doktor muayenesi.
 • Testler ve tahliller sigorta dahilindedir.
 • Hastane yatışı
 • Taksitle ödenebilen Çocuk Sağlık Sigortaları da %20 devlet desteklidir.
 • Türkiye’de Sağlık Bakanlığı’nın çocukluk çağı aşı takviminde bulunan 10 aşı vardır. Bunlar; (Hepatit B, Verem (BCG), DaPT-İPA-Hib (karma aşı), Pnömökok, KKK (Kızamık, kızamıkçık, kabakulak), DaBT-İPA, Çocuk Felci (aktif Polio), Difteri-Tetanos, Suçiçeği, Hepatit A) aşılarıdır. Takvimdeki bu aşıları çocuk sağlık sigortanız ile özel hastanelerde yaptırabilirsiniz.

Çocuğunuzun sağlığını güvence altına almak için bizimle iletişime geçin. 0850 346 1130 hatlı numaradan bize ulaşabilir, farklı birçok ürün içeriği için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sağlık Sigortanızı Bizden Alın

Şirketimiz SİGORTA PARTNER AŞ., ülkemizde marka değeri olan yirmi dokuz şirket ile hizmet sunar. Bilgi ve güvenilirlik ile verdiğimiz Sağlık Sigortası hizmetlerinin yanı sıra, kasko, trafik sigortası, konut sigortası, seyahat sigortası gibi çeşitli ve çok yönlü sigortacılık hizmetlerimiz de mevcuttur. 700 de fazla memnun sigortalı yorumlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Soru Sor
Whatsapp
Türkiye Hastanesi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by