Op. Dr. Ayşegül ALKILIÇ – Kadın Doğum Uzmanı

Op. Dr. Ayşegül ALKILIÇ Koru Ankara Hastanesi'nde. Özel Sağlık Sigortası ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile siz de sağlığınızı teminat altına alın.

Op. Dr. Ayşegül ALKILIÇ Hakkında

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Op. Dr. Ayşegül ALKILIÇ, Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nde orta ve lise öğrenimini tamamladıktan sonra 2004 yılında mezun olmuştur. Aynı yıl Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Tıp Eğitimine başlamış ve 2010 yılında tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru ünvanını almıştır. İhtisasını ise 2011-2016 yılları arasında yine Ankara Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda yapmış ve 2016 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Uzmanlık eğitimi sırasında doğum, riskli gebelik, ileri endoskopik ve açık cerrahi, yumurtalık kistleri, miyomlar, aşılama ve tüp bebek ile ilgili çok sayıda hasta takibinde bulunmuştur. Asistanlık eğitimi sırasında Avusturya’da 2015 yılında Salzburg Weill Cornell Seminer programına katılmıştır.

Ağrı Diyadin Devlet Hastanesi’nde 2016 – 2017 yılları arasında mecburi hizmet görevini tamamlayan Op. Dr. Ayşegül ALKILIÇ, bu hastanede bulunan tek doktor olarak 1 yıl çalışmış ve yüzlerce doğum gerçekleştirerek , riskli gebelik takibi de yapmıştır.2019 yılında Minimal İnvaziv Jinekoloji Derneği’nin düzenlediği “Jinekolojik Estetik Cerrahi ve Lazer” kursunu başarıyla tamamlamıştır.2020 yılında ise Ankara Üniversitesi Üreme Sağlığı Merkezi’nde Üremeye Yardımcı Tedaviler Klinik Uygulamalar (IVF- Tüp Bebek) programını tamamlamıştır.2017 – 2021 yılları arasında TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Kadın  Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda doktor öğretim üyesi olarak çalışmıştır.

Özellikle gebelik takibi, genital estetik, infertilite tedavileri ve ileri düzey laparoskopik (kapalı) cerrahi başta olmak üzere kadın sağlığı ile ilgili birçok alanda Koru Ankara Hastanesi’nde mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Op. Dr. Ayşegül ALKILIÇ Mesleki İlgi Alanları

Op. Dr. Ayşegül ALKILIÇ’ ın mesleki ilgi alanları aşağıdaki gibidir;

 • Kadın Hastalıkları (Jinekoloji)
 • Gebelik
 • Yüksek Riskli Gebelikler
 • Myom (Miyom), fibromyoma
 • Çikolata Kisti
 • Histereskopi
 • Sezaryen
 • Vajinoplasti
 • Smear Testi
 • Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi
 • Normal Doğum
 • Jinekolojik Hastalıklar
 • 4 Boyutlu Ultrasonla Gebelik Muayenesi
 • Adet Ağrıları (Dismenore)
 • Adet Bozukluğu

Özel Sağlık Sigortası ile Kadın Doğum Bölümü

Özel Sağlık Sigortası, adından da anlaşılacağı gibi, özel hastanelerdeki doktorlara tercih hakkı veren sağlık sigortasıdır. Ayakta ve yatarak tedavi hizmetleri ve ihtiyaçlarınıza özel hazırlanmış poliçeler de size özel olarak hesaplanmaktadır. Özel sağlık sigortası sadece anlaşmalı hastaneler tarafından değil, hastane dışında anlaşmalı hekimler tarafından da kullanılabilir.

Yatarak tedavi teminatı, olası yatışları (yoğun bakım, doğum, ameliyat vb.) kapsayabilirken, ayakta tedavi, farklı bütçeler ve kurumsal haklar ile kendi sigortanızı tasarlamanıza olanak tanır. %80 ya da %100 teminatlı içerik seçimi sizin özelinizdedir.  Bir doktor, fizyoterapi ve ilaç görmenin maliyeti ayakta tedavi sigortasına dahil edilebilir. Seçeceğiniz fiyata göre sağlık sigortası priminiz size özel hesaplanır.

Yatarak tedavi teminatı ile olası hastane yatışlarınızı (yoğun bakım ,doğum ,ameliyat gibi) teminat altına alırken,

Ayakta tedavi teminatı ile  şirketlerin farklı bütçeli ve içerikli haklarıyla kendi sigortanızı kendiniz şekillendirirsiniz. %80 ya da %100 teminatlı içerik seçimi sizin özelinizdedir. Doktor muayenesi, fizik tedavi ve ilaçlar ayakta tedavi özel sağlık sigortası kapsamında olabilir. Priminiz, seçtiğiniz plana göre hesaplanacaktır.

Özel sağlık sigortası veya tamamlayıcı sağlık sigortası ile devamlılık göstermeniz, ara vermeden devam etmeniz.. Sağlığınız için önemlidir. Aynı sigortalı tarafından birden çok kez ödenen primlerdeki artış oranı, kullanım amacına ve teminatın süresine bağlıdır. Şirkete bağlı olarak, aynı şirkette 3 yıl boyunca sigortalı olmanız durumunda, Ömür Boyu Yenileme Garantisi (ÖBYG) değerlendirmesi sonrası… Bu hakkı elde etmeniz ilerleyen yıllarda olası sağlık sorunlarınızda muafiyet ve limit almadan haklarınızı koruyacağınız anlamını taşır.

Ayrıca henüz planlama aşamasındayken, hamile kalmadan önce sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Bu sağlık planı ile hamileliğiniz başladığında SGK ile anlaşmalı tüm doktorlarla planı kullanacaksınız. Hamilelik rutin kontrolleri ve doğum giderlerinizi en ekonomik şekilde sağlık sigortanız ile çözümleyebilirsiniz.

Ömür Boyu Yenileme Garantisi

ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) hak ettiğinizde, hak ediş tarihiniz sonrası oluşabilecek tüm hastalıklarınız sigortanız tarafından anlaşmalı özel hastanelerde karşılanır ve siz tanı tedavi ve hastane yatışı gibi hizmetler için ek ücret ödemezsiniz. Bu hakkı ne kadar erken elde ederseniz o kadar avantajlı olursunuz.

Özel Sağlık Sigortası ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyat Teklifi Almak için Uzman Sağlık Ekibimiz İle İletişime Geçin.

Muayeneler ve Tahlilleri kapsayan, Doğum Teminatlı Sağlık Sigortası Paketi (Hamilelikten Hemen Önce Başvurun)

Hamileliğinizin ilk haftaları itibari ile faydalanabileceğiniz Doğum Paketi ile;

 • Muayeneler
 • Tahliller
 • Doğum dahil bir sağlık sigortası sahibi olabilirsiniz. Detaylı içerik ve uygun fiyat bilgisi için hemen bizi arayın. 0(850) 346 1130
Soru Sor
Whatsapp
Op. Dr. Ayşegül ALKILIÇ – Kadın Doğum Uzmanı Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by