Kadın Doğum Doktoru Neslihan Yerebasmaz

Dr. Öğr. Üyesi Neslihan YEREBASMAZ ile gebe takiplerinizde Doğum Sağlık Sigortası kullanın. Detaylı bilgi için hemen arayın. 0(850) 346 1130

Dr. Öğr. Üyesi Neslihan YEREBASMAZ

Dr. Öğr. Üyesi Neslihan YEREBASMAZ; Medical Park Sağlık Grubu, Medical Park Ankara ( Batıkent) Hastanesi’nin Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü doktorları arasında yer alır.

1997 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, SSK Bakırköy Doğumevi, Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamlamış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olmuştur.

Dr. Öğr. Üyesi Neslihan YEREBASMAZ, hasta kabulüne şu anda  Medical Park Ankara Hastanesi’nde devam etmektedir.

Gebelik Takibiniz İçin Kadın Doğum Doktoru Neslihan YEREBASMAZ

Kadın Doğum Doktoru Neslihan YEREBASMAZ, Ankara’da anne adaylarının tercih ettiği hekimlerdendir. Sağlık Sigortası ile muayenelerinizde yalnızca 15 TL ödeyerek doktorumuz ile bebeğinizin gelişimini takip edebilirsiniz. Hamile olduğunuzu öğrendiğiniz an itibari ile sahip olabileceğiniz Doğum Sağlık Sigortası ile, siz de sağlık sigortası avantajlarından faydalanmaya başlayın.

Muayenelerin içinde kadın doğum doktorunuzun isteyeceği test ve tahliller için fark ödemezsiniz.

Muayeneleri takip eden 10 gün içerisinde kontrol muayenesine gidebilirsiniz. Muayene hakkınızdan kullanmazsınız.

Normal & sezaryen doğumunuz için; Doğumda ek ücret ödemezsiniz.

2 geceye kadar hastane yatışınız sağlık sigortası teminatları içindedir.

1 kişi Refakatçi giderlerinizi sağlık sigortası karşılar.

Doğum sağlık sigortası ile devlet desteğinden yararlanır, gelirinizin %15 ile %40 ı arasında değişen oranlarda vergi avantajı ödemesini geri alırsınız.

Hamileyken İki Can Sağlık Sigortası Yaptırın, Hamilelikte, Avantajlardan Yararlanın. Fark Ödemeyin.

Medical Park Ankara Hastanesi, Demir Hayat İki Can Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında Titanium Network içinde bulunan hastanelerdendir. Hamile olduğunuzu öğrendikten sonra satın alabileceğiniz  doğum teminatlı sağlık sigortası paketleri ile siz de avantajlardan faydalanın. (Dr. Neslihan Yerebasmaz )

Doğum Sağlık Sigortasına birlikte göz atalım;

  • Hastanenizde sadece 15 TL katılım payını ödeyerek muayenenizi olur, gebelik rutin tarama ve tahlilleri ek ücret ödemeden yaptırabilirsiniz.
  • Kadın doğum doktorunuzu kendiniz seçer, dilerseniz hamileliğiniz boyunca hekim değişikliği yapabilirsiniz.
  • Doğum şekliniz Normal & Sezaryen doğum, sağlık sigortası kapsamındadır.
  • Tek kişilik özel odada siz ve 1 kişi refakatçinizin 2 geceye kadar hastanede yatışı sağlık sigortası ile %100 karşılanır.
  • Doğum Sağlık Sigortanızı hamileyken yaptırarak , %15 ile %40 arasında değişen oranlarda vergi avantajından faydalanabilirsiniz.
  • Bebeğinizin doğumdan sonra kattaki ilk işlemleri ( topuk kanı, K vitamini, rutin muayenesi) ,SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) tarafından karşılanır ve ek ücret ödemesi yapmazsınız.

Uzman Sağlık Ekibimizden detaylı bilgi almak için bizi arayın. 0850346 1130

Doğum Sağlık Sigortası Ek Hizmetleri

Hamileyken de satın alabildiğiniz doğum sağlık sigortası paketimizi  Polatlı Can Hastanesi’nde olduğu gibi Ankara’daki  anlaşmalı özel hastanelerde kullanabilirsiniz. Aynı network hastaneleri arasında hastane seçiminizi yapabilir ve doktor değişikliği yapabilirsiniz.

Hamile olduğunuzun öğrenilmesiyle başlayan bu süreç, bebeğinizi kucağınıza aldığınız güne kadar devam eder. Hamileliğin ilk haftalarında sağlık sigortası yaptırabilir veya sadece doğum için sağlık sigortası satın alabilirsiniz.

İki Can Doğum Paketi ile; Poliçe ana teminatlarınızın yanında, diyetisyen, psikolojik danışmanlık ve online doktor görüşmesi gibi asistans hizmetlerden de ücretsiz olarak yararlanırsınız.  (Dr. Neslihan Yerebasmaz )

Doğum sağlık sigortası ek hizmetlerini yalnızca doğumunuzu yapana kadar değil dilerseniz doğumdan sonra da, poliçe başlangıç tarihinden itibaren bir yıl içinde kullanabilirsiniz.

Sadece Doğum Paketi Nedir ve Ne Zaman Alınır?

Sadece Doğum Paketi ile hamileliğinin başında sağlık sigortası sahibi olmayan / olamayan anne adaylarımızın için sadece doğumlarında kullanabilecekleri bir sağlık sigortasıdır.

Bu sağlık sigorta ile, Normal / Sezaryen doğumunuz poliçenizce karşılanırken anestezi giderinizin de poliçenize dahil olur.

Seçtiğiniz hastanenin SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu)  anlaşmalı hekimleri arasında tercih yapabilir, doktorunuzun uzmanlık derecesi için ek ücret ödemezsiniz.

Doğumunuzda-kadın doğum doktorunuz gerek görürse- 2 geceye kadar hastanede yatışınız teminatlar içindedir.

Refakatçiniz giderleri sağlık sigortası kapsamındadır.

Bebeğinizin doğumdan sonraki ilk muayenesi, topuk kanı gibi rutin işlemleri SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındadır . Ek ücret ödemeniz gerekmez.

Satın aldığınız ürün sadece doğum olsa da Sağlık Sigortası olduğu için Vergi avantajından faydalanırsınız ve ödemenizin gelirinize göre %15 ila %40 lık kısmını geri ödeme olarak alabilirsiniz.

Dilerseniz doğum yapacağınız gün, doğuma saatler kala dahi bu ürünü satın alabilir, sağlık sigortasının avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Satın aldığınız network hastaneleri arasında tercih yapabilir ve doktorunuzu kendiniz seçebilirsiniz.

Doğum sağlık sigortasından farkı, doğuma kadar kullanacağınız muayene hakkınızın olmamasıdır. Doğumunuza haftalar hatta günler kala sadece doğum paketi sağlık sigortası alabilir, anlaşmalı özel hastanelerde doğum ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Muayeneler ve Tahlillerle  Doğum Sigortası Paketi

Henüz hamileliğinizin ilk haftalarındaysanız; Doğum Sağlık Sigortanızı;

  • Muayeneler
  • Tahliller ve
  • Doğum Eylemi dahil olarakta satın alabilirsiniz. Detaylar sağlık sigortası ekibimizde… Hemen arayın.
Soru Sor
Whatsapp
Kadın Doğum Doktoru Neslihan Yerebasmaz Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by