Sezeryan Doğum Fiyatı

Sezeryan Doğum Fiyatı

Sezeryan Doğum Fiyatı

Bu yazıyı kaleme aldığımız, Kasım 2020 döneminde, pandeminin etkileriyle ülkemiz oldukça zor bir dönemden geçiyor. Hasta sayıları ve ekonomik sıkıntıların yıl sonuna doğru iyice artması yanında, anne adaylarımız için; Sağlık koşullarının daha da önemli olduğu bir hamilelik döneminde; Sezeryan Doğum Fiyatı ve neler yapılabileceğini sizlerle paylaşacağız.

Pandemide Hastane ve Doktor Ziyaretleri

Anne adaylarımızın farklı gebelik haftalarında olduğu bir dönemde pandemiyi karşılamış olmak, süreci yönetmek açısından hiç de kolay olmadı. Yılın başında hamilelik süreci başlamış anne adaylarımızın doğum yaparak bebeklerini sağlıkla kucaklarına almasıyla, tüm iyi dileklerimiz hamilelik süreci devam eden ve doğumu yaklaşan anne adaylarımız için.

Bu dönemde, devlete veya üniversite hastanelerine devam etmek isteyen, doğum yaklaşırken ise, şartlar gereği son dakikalarda, özelde; Hastane ve doktor araştıran çok sayısa anne adayı ile de, tanıştık.

Doğuma Haftalar Kala,  Sezeryan Doğum Fiyatı

Şu anda gebeliğinizin ilk haftalarındaysanız yada 24-26 haftalara henüz gelmemişseniz; Muayeneler, tahliller ve doğum dahil olan doğum sigortası paketlerimizden yararlanabilirsiniz. Muayeneler 15TL, yapılacak SGK’lı rutin gebelik test ve tetkikleri ücretsizdir. Normal veya Sezaryen Doğum’da ise yine özel hastanede ek ücret ödemezsiniz. Bununla birlikte ödemelerinizi taksitle yapabilir ve  vergi avantajıyla sunulan %15- %40 oranları kadar Devlet Desteğinden de yararlanırsınız.

Hamileliğiniz ilerlemiş artık son haftalara yaklaşmışsanız; Artık rutin muayenelere ihtiyacınız kalmadı. Test ve tahlillerinizin de, çoğu bittiğine göre; İstediğiniz özel hastanede doğum yapabilmek için Sadece Epidural Normal & Sezaryen Doğum Eylemi + Tek Kişilik Özel Oda + Refakatçi + Doktor ve yenidoğan giderlerine ek ödeme yapmayacağınız; Sadece Doğum Paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Bununla birlikte ödemelerinizi taksitle yapabilir ve  vergi avantajıyla sunulan %15- %40 oranları kadar Devlet Desteğinden de yine yararlanır ve doğum maliyetinizi çok ekonomik rakamlara maal edersiniz.

Sezeryan Doğum Fiyatı için Anne Adaylarımızın Yorumlarına Göz Atın

Bu süreci çok kısa süre önce… Hemen sizin önünüzden giderek tamamlayan anne adaylarımızın yorum ve değerlendirmelerini mutlaka inceleyin. Size doktorlar, hastaneler hakkında fikir verecek ve sağlık ekibimizin size önerileri konusunda güven sağlayacaktır.

Dilerseniz (0850) 346 11 30 ‘dan arayabilir yada bize hemen yazabilirsiniz.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Soru Sor
Whatsapp
Sezeryan Doğum Fiyatı Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by