Normal Doğum Fiyatları

Normal Doğum Fiyatları ve Devlet Desteği

Normal Doğum Fiyatları

Özel Hastanelerde doğum planlayan anne adaylarımız için; Normal Doğum Fiyatları

Özel Hastanelerde Normal Doğum Fiyatları

Bulunduğunuz ilde, takibinizi ve doğum yapmayı planladığınız özel hastaneye göre; Muayene ücretleriniz, testlerinizin maliyeti ve doğum ücretleri farklılık gösterecektir.

Özellikle son haftalarınıza gelmişseniz ve özel bir hastaneye gidip, “takibim başka yerde yapıldı. Doğumu sizde yapmak istiyorum” derseniz.. Alacağınız ücretlerin beklediğinizin biraz daha üzerinde olacağını söylemek, pekte zor değil.

Özel Hastanelere Ücret Ödemeden ve Devlet Desteği ile Alarak Doğum

Hamile anne adaylarımız için sunduğumuz doğum sağlık sigortası planları farklı fiyatlar ve farklı kapsamlarda, gebeliğin başında veya doğuma haftalar kala da, yapılabilir. İşte; Özelde doğum için; Doğum Sigortası Paketlerinin Faydası…

  • İstediğiniz haftada başvurabilirsiniz.
  • Gebeliğin başında; Muayene+ tahliller + doğum kapsamında alabilirsiniz.
  • İleri haftalara geldiyseniz; Muayene ve tahliller olmaksızın; Daha ekonomik fiyatlarla Sadece Doğum için alabilirsiniz.
  • Hastanelere ek ücret ödenmez.
  • Doğum sağlık sigortaları, istediğiniz çok sayıda anlaşmalı özel hastanede geçerlidir.
  • Siz, doktorunuzu ve doğum yapacağınız hastaneyi seçebilir, isterseniz değiştirirsiniz.
  • Doğum sigortası paketinizi dilerseniz taksitle ödeyebilirsiniz.
  • İş yeri sahibi olanlar ile kamu/özel sektör bordrolu çalışanlar için sunular vergi avantajı sayesinde.. %15 ile %40 arasında değişen oranlarda Devlet Desteğinden yararlanırsınız. Böylece özel bir hastaneye ödeyeceğiniz paradan , çok daha uygun fiyatlarla doğum sigortası alır, üzerine bir de, devlet desteğinden yararlanırsınız.
  • Anne adaylarımızın SİGORTAPARTNER AŞ ve Sağlık ekiplerimiz için yaptığı değerlendirmelere YORUMLAR sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hemen Teklif Alabilir. yada bizi (0850) 346 11 30’dan arayabiliriniz.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Soru Sor
Whatsapp
Normal Doğum Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by