Sompo Sigorta Doğum Paketleri

Sompo Sigorta Doğum Paketleri MEDICANA Hastaneleri 'nde geçerlidir.

Sompo Sigorta Doğum Paketleri

Sompo Sigorta Doğum Paketleri geçtiğimiz birkaç yıl içinde, SOMPO Sigorta’nın, tamamlayıcı sağlık sigortasına eklediği ve hamileyken de alınabilen doğum teminatı ile tanındı.

Trafik Sigortası, Kasko gibi bir çok poliçe ile tanığımız SOMPO Sigorta, tamamlayıcı sağlıkta da oldukça iddialı. Sompo Sigorta Doğum Paketleri ise, sağlık sigortasını en çok hamilelik döneminde araştıran anne adaylarımızla şirketin tanışmasını sağlayan ve güven duyulan önemli bir adım.

Doğum Sigortası Paketi

Aslında hala, sigorta mı? bir paket hizmet mi? çok karar verilmiş gibi görünmüyor olsa da, anne adaylarımız arasında daha önce sağlık sigortası kullanmış olanlar; Doğum Sigortası, doğum teminatı gibi kelimelerle arama yaparken…. Bugüne kadar henüz sağlık sigortacılığı ile yolları kesişmeyen anne adaylarımız ise; Doğum  paketi, hamilelik paketi, hastane doğum paketi gibi, daha çok hastaneden alınabilen ürünler olarak algıladıkları ve buna göre araştırma yaptıkları bir şeyden bahsedebiliyoruz.

Asıl amacı; Hamileyken, özel bir hastanede kadın doğum bölümü doktorlarınca takibiniz yapılırken, sizin muayeneler, tahliller ve doğum için ek ödemeler yapmadan hizmet almanızı sağlayan sağlık sigortasına veya doğum paketi hizmetine erişmeye çalışmanızdan başka bir şey değil. Birlikte göz atalım…

Sompo Hamilelik PaketiSompo Hamilelik Paketi

Sigorta şirketlerince sunulduğunda, önemli faydalar sağlayan hamilelik paketi ürünleri, kimi zaman bir sağlık sigortası poliçesine ek bir teminatla, kimi zaman ise, sadece doğuma ilişkin harcamalarınız için planlanmış olarak size sunulabilir. Sompo Sigorta Doğum Paketleri, bir sağlık sigortası ürünüdür.  Hamileliğe ilişkin ihtiyaçlarınıza göre dizayn edilmiştir. Peki faydası ne?

Alternatif Doğum Paketleri ve Faydaları

D​​​​​​oğum paketleri’nin en önemli özelliği; Hamileyken de alınabiliyor olmasıdır.
Takibiniz ve doğum için tercih edeceğiniz hastaneye göre, doğum sağlık sigortası veya doğum paketi gibi iki alternatifiniz var.
Tercihiniz Hamileyken Doğum Sağlık Sigortası olursa; %15 ile %40 arasında değişen oranlarla yararlanabileceğiniz Devlet Desteği… Harcamalarınızı aynı oranda azaltacak.
Anlaşmalı hastanelerde, muayeneler, tahliller ve doğumda ek ücret ödemezsiniz, isterseniz, doktor ve  hastane değiştirebilirsiniz.

Özel Hastane Doğum PaketleriÖzel Hastane Doğum Paketleri

Hamilelik sürecinizde, ekonomik bir poliklinikte takibinize başlayıp, doğum için son zamanlarda devlete yada özel bir hastanede doğum yapma kararı, yapılan en büyük yanlışlardan biridir. Hastane Doğum Paketleri ; Muayeneler, tahliller ve doğum şeklinde hamileliğin ilk haftalarında sunulduğunda, toplam fiyata bakarak önemli bir fayda sağladığınızı söyleyebiliriz. Fakat, ekonomik sebeplerle gebelik takibinize geçici bir çözüm bulmak ve paranızı doğuma saklama fikri ile hareket ettiğinizde, doğum için özel bir hastaneye ödemeniz gereken paranın, neredeyse, gebelik başında teklif edilen rakam kadar olacağını gördüğünüzde, geç kalmış olacaksınız. Bu nedenle hamileliğinizin başında; İster devlet destekli doğum sağlık sigortanızı isterseniz de, anlaşmalı hastanelerimizde geçerli doğum paketlerimizi alabilirsiniz. Bilgi için 0312 911 11 39‘u arayabilirsiniz.

En Avantajlı Doğum Paketleri Ankara

Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi; Doğum için sağlık sigortası yaptırmayı, doğum sağlık sigortanızı ise.. Hamilelik öncesinde yada hamileyken yaptırabileceğinizi paylaşmıştık. 2021 yılı için güncel verilere bakarsak; Türkiye Sigorta, Allianz, Anadolu Sigorta, Unico Sigorta,  Demir Sağlık ve Hayat Aş ve Sompo Sigorta Doğum Paketleri ile beklentinizi karşılayacak seçenekler sunabiliriz. Doğum Paketleri Ankara’da SGK anlaşmalı çok sayıda hastanemizde geçerlidir.

Doğum Paketleri Sigorta ile Alınırsa?

Tamamlayıcı sağlık sigortanızı yaptırırken farklı bekleme sürelerine göre yada bekleme süresi olmadan da doğum teminatı almanız mümkün. Doğum Paketleri Sigorta ile alındığında,

  • Hamilelikten önce bekleme süresi ile (1, 3, 5, 12 ay gibi farklı sürelerde)
  • Hamilelikten önce bekleme süresi olmadan ve
  • Hamileyken satın alınabilir. Tümü için %40’a kadar devlet desteğinden yararlanabilirsiniz.

Sompo Ankara Doğum PaketleriSompo Ankara Doğum Paketleri

​​​​​​​Sompo Sigorta Doğum Paketleri hamileyken alınabilir. Medicana International Ankara Hastanesi, kadın hastalıkları ve doğum bölümünde görev yapan SGK anlaşmalı tüm kadın doğum doktorlarıyla gebelik takibine hemen başlayabilirsiniz.
Demir Sağlık ve Hayat Aş İki Can Doğum Sigortası ise, yine hamilelik döneminde alabileceğiniz… Muayeneler, tahliller ve doğum eyleminin dahil olduğu planlardır. Hastane tercihinize göre, 3 farklı plan ile farklı fiyat avantajları sunar. Pandemi döneminde ise; İleri hafta hamile anne adaylarımız için; Sadece doğum eylimini karşılamak üzere,  yeni ve ekonomik bir alternatif ürettik.
Türkiye Sigorta Doğum Paketi, hamilelik için alınabilen yeni bir alternatiftir. Hamileyken yapılması halinde, kadın doğum da gebelik dışında tamamlayıcı sağlık sigortanızdan faydalanabilirken… Gebeliğe bağlı muayene, tahlil ve benzeri giderlerin karşılanması için; Hamilelik öncesinde satın alınmalıdır.
Sompo Sigorta Doğum Paketleri ve diğer sigorta şirketlerinin avantajları için; Sağlık ekibimizden hemen bilgi alın. İşte;  Doğum Paketi Fiyatları
Soru Sor
Whatsapp
Sompo Sigorta Doğum Paketleri Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by