Ankara Doğum Paketi Fiyatları

Özel hastanelerde doğum paketi fiyatları

Doğum Paketi Fiyatları

Son yıllarda özel hastanelerin anne adaylarına doğum paketi fiyatları verdiğini görüyoruz. Hamilelik süreci başlayan anne adaylarının yaptığı araştırmalarda, muayeneler ve tahliller kadar, doğum ücretleri de, oldukça merak ediliyor.

Özel hastanelerin bulundukları semt, marka bilinirliği, kadın doğum bölümü doktorlarının tercih ediliyor olması da, doğum paketi fiyatları için belirleyici oluyor. Peki doğum ücretleri ne kadar?

Özel Hastane Doğum ÜcretiÖzel Hastane Doğum Ücreti

Hamileliğinizin hemen başında, yaşadığınız mutluluk, heyecan, annelik ile ilgili kafanızdan geçen onlarca şey arasında… Hastaneler, belki de işin en az bilgi sahibi olduğunuz tarafı. Hangi hastaneye gitmelisiniz? Hangi kadın doğum doktorunu tercih etmelisiniz? Tatil seçer gibi ziyaretçi yorumları mı okumalı? Peki her yorum sahibinin beklentisi sizin beklentileriniz ile aynı mı? Yorumlar ne kadar objektif…

O halde, hastane ve doktor tercihi konusunda kime güvenmek gerekiyor. Elbette kendi kararlarınıza, okuyacağınız yorumlar, değerlendirmeler, tavsiyeler, belki şikayetler… sonrasında doktorunuzun bir kare fotoğrafına bakarak, iyi hissedebileceğinizi düşündüğünüz bir hekim ise; Hastaneden randevu alarak tanışmayı ihmal etmeyin.

Öncesinde doktor araştırırken biraz zaman harcamışsanız, tanışmak için gittiğiniz ilk doktorunuz muhtemelen doğuma kadar devam edeceğiniz doktorunuz olacaktır. Bu kez de, doktorunuzun çalıştığı ve doğumlarını yaptığı özel hastane için, özel hastane doğum ücreti de, kararınızda etkili olacaktır.

Ankara’da Özel Hastanelerde Doğum Ücretleri

Ankara’da özel hastanelerde doğum ücretleri, tercih ettiğiniz hastaneye göre değişiklik göstermektedir. Hamilelik süreci başlamadan hemen öncesinde bekleme süresi olmayan doğum sağlık sigortaları oldukça avantajlıdır.

Unutmayın ki.. Hamilelik öncesinde alabileceğiniz gibi… Hamile olduğunuzu öğrendikten sonra da,  çok sayıda özel hastanede yararlanabileceğiniz Hamileyken Doğum Paketlerimiz ile fark ödemeden hastanede takibe başlayabilirsiniz. Üstelik Doğum Sağlık Sigortası kapsamında yararlanabileceğiniz %20 Devlet Desteği çok önemli bir katkıdır. Son dönemde en çok aldığımız soruların başında; “Doğum ücretleri Ankara’da hastanelere göre ne kadardır” sorusu geliyor. O halde 2021’in ilk aylarında en çok araştırılan hastaneler hakkında kısa bilgiler…

Ankara Doğum Paketi FiyatlarıAnkara Doğum Paketi Fiyatları

Doğum paketleri; 2010 yılında MAPFRE Sigorta ile başladığımız Tamamlayıcı Sağlık Sigortası + Hamileyken verilen doğum teminatı sayesinde, çok geniş kitlelere ulaştı. Bugün hala devam eden doğum sağlık sigortası ve vergi avantajıyla sağlanan %20 devlet desteğinden yararlanmak oldukça popüler. Özel hastanelerin ise fiyatları artık “doğum paketi” şeklinde. İşte birkaç örnek…

Çukurambar Koru Hastanesi Doğum ÜcretiÇukurambar Koru Hastanesi Doğum Ücreti

Koru Hastanesi Grubu, Ankara’da Koru Çukurambar ve Koru Sincan Hastanesi olmak üzere, SGK anlaşmalı iki hastane  ile uzun yılladır hizmet veren sağlık kurumlarıdır. Kadın doğum bölüm başkanı olan Prof. Dr. Aydan BİRİ ve ekibi sayesinde, sadece gebe takibi ve doğum ile sınırlı kalmayarak, kadın hastalıkları konusunda bir çok tedavi ve sağlık hizmetini de beraberinde sunmaktadır. “Koru hastanesi doğum ücreti nedir” diyenlere; Koru hastanesinde de, muayeneler, tahliller ve doğumu karşılayan bir doğum paketinden yararlanabileceklerini söyleyebiliriz. Oldukça iyi bir hastanede, tüm hamilelik sürecinizin takibi yapılırken avantajlı fiyatlar için Koru Doğum Paketi kapsamlı ve ekonomiktir.

Bir yenilikten de kısaca bahsetmek isteriz; Son dönemde ülkemizde sağlık koşulları ve pandeminin etkisiyle olumsuz etkilenen ekonomi sebebiyle, çok sayıda anne adayımız kaygılı ve ekonomik çözüm arayışında. Fakat hamileliğini başındaki bu arayışlar, kolayca yanlış kararlar ve doğum anı yaklaştığında verilen  bir özel hastane  kararı, sadece doğum eylemi için maliyetli olabiliyor. Bu nedenle hamileliğin henüz başındayken bir doğum paketi satın alarak başlamak en doğrusu..

Ankara Doğum Paketi Fiyatları için bir yeniliği sizlerle paylaşabiliriz. Hamileliğin başındaysanız ve doğum için kararınız netleşmediyse, Sadece Muayene ve Tahlil Paketimizi alarak; Hemen Koru Çukurambar Hastanesi’nde takibe başlarsınız. Çok daha ekonomik fiyatları taksitle ödersiniz.. Doğum zamanınız geldiğinde ise, bugünden planladığımız fiyatlarla doğum eylemi paketinizi ekler ve fiyat avantajınızı korursunuz. Bilgi için 0312 911 11 39’dan sağlık ekibimize ulaşın. Doğum Paketi Fiyatları için en iyi fiyatı alacağınızdan emin olun.

Akay Hastanesi Doğum ÜcretleriAkay Hastanesi Doğum Ücretleri

Son dönemde, çok araştırılan hastanelerden biri de Lokman Hekim Akay Hastanesi. Akay Hastanesi Doğum Ücretleri hakkında bilgi almak isteyen çok sayıda anne adayımız ile görüşüyor ve sağlık ekibimize gelen talepleri yanıtlamaya çalışıyoruz.

Anne adaylarımızın, hastanenin konumu, yenilenmiş doğum katı, yoğun bakım hizmetleri ve özel muayenehane doktorlarının da doğum için oldukça çok tercih ettiği Lokman Hekim Akay Hastanesi için; Devlet destekli doğum sağlık sigortalarından yararlanabilir yada özel muayenehane hekimlerinin muayenehanelerinde takip edildikten sonra, doğumu AKAY HASTANESİ’nde yapmak üzere doğum paketlerimiz hakkında sağlık ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Böylece doğum paketi fiyatları için istediğiniz anlaşmalı özel hastane için bilgi ve destek almanız çok kolay. Sağlık ekiplerimizle iletişim için 0312 911 11 39’u arayabilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Ankara Doğum Paketi Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by