Ankara’da Özel Doğum Hastaneleri

Ankarada Özel Doğum Hastaneleri için Fiyat Alın

Ankara’da Özel Doğum Hastaneleri

“Hamileyim , hamile olduğumu yeni öğrendim…” diyen anne adaylarımızın araştırmaya başladığı en önemli konu; Ankara’da Özel Doğum Hastaneleri ‘dir.

Hamilelik süresince takibinizi yapacak güvenilir bir doktor, doğum anında tıbbi yeterliliği…  Yeni doğan yoğun bakım ve kat hizmetleriyle, sorunsuz bir doğum vaad edebilecek. İnternette çok sayıda mecrada okuyabileceğiniz hastane yorumlarından da, tam not almış olan hastaneyi araştırırken, elbette ekonomik fiyatlarla bu hizmeti alabilmek en önemli belirleyici olacaktır.

Ankara’da Özel Doğum Hastaneleri ve Fiyatları

Önemli markalara sahip, sağlık kurumlarının hizmet verdiği Ankara’da; Memorial’den Acıbadem’e.. Bayındırdan Liv’e.. Medicana, Medical Park ve Koru Hastanesi gibi çok sayıda alternatif özel hastane olduğunu sizlerde biliyorsunuz. Peki kararınızı etkileyen nedir?

Hamilelik sürecinizde her ay doktora gitmeniz, yapılacak tahliller ve testler, doğumda hastaneye ve belki özel muayenehanesi olan bir hekimle… Ayrıca doktora ödeyeceğiniz rakamları alt alta koyduğunuzda; Ciddi bir maliyet söz konusu.

Özel bir hastanede avantajlı fiyatlarla doğum yapmanınız iki yolu olabilir.

  • Hamilelik süreciniz başlamadan önce gebeliğinizi planlamak ve hamilelik öncesinde doğum teminatına sahip bir sağlık sigortası yaptırmak ve tüm doğum masraflarınızın sigorta şirketi tarafından karşılanması, yada…
  • Hamileyken bu araştırma süreciniz başlamış ise; Birer birer hastaneleri araştırmak gidip fiyat almakla uğraşmak yerine, hamileyken doğum sağlık sigortası paketi almaktır.

Ankara’da Özel Doğum Hastaneleri için Hamileyken Doğum Sigortası Paketi Almak

Hamileyken doğum harcamalarınızı karşılayacak bir doğum sağlık sigortası alabilirsiniz. “Sağlık sigortası” kelimesini duyunca çekinmeyin… Sağladığı faydaları duyunca siz de, şaşıracaksınız.

  • Doğum Sigortası Paketi Hamileyken alınabilir.
  • Sigorta şirketlerinin hastanelerle pazarlık gücü sayesinde; Sizin özel bir hastaneden alacağınız fiyata bakarak, Doğum sigortası daha uygun fiyatlarla doğum fırsatı sunar.
  • Sağlık sigortası alan; İş yeri sahipleri veya kamu/özel sektör bordrolu çalışanlar ile eşleri ve çocukları için yapılan sağlık sigortaları vergi avantajına tabidir. Bu maaşınızdaki vergi dilimine oranla ek bir faydaya sahip olacağınız anlamına gelir. %15 ile %40 arasında bir devlet desteği, maliyetlerinizi aynı oranda azaltır.
  •  Muayenelerinizi ve SGK kapsamındaki testler ile tahlillerin farklarını sigorta şirketi öder
  • Epidural normal doğum, sezaryen doğum, oda, refakatçi giderlerinizi %100 sigorta şirketi karşılar.

Bilgi almak için hemen 0312 911 11 39’u arayabilirsiniz. Dilerseniz hemen mesajınızı yazabilir teklif isteyebilirsiniz.

Anne adaylarımızın şirketimiz SİGORTA PARTNER AŞ için yaptığı yorumları okumak için tıklayın.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Soru Sor
Whatsapp
Ankara’da Özel Doğum Hastaneleri Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by