Doç. Dr. Türkan Örnek Gülpınar

Doç. Dr. Türkan ÖRNEK GÜLPINAR; Liv Hospital Ankara'da. Doğum Paketi ile 15 TL muayene ücreti ödeyin, detaylı bilgi için bizi arayın. 0850 346 1130

Doç. Dr. Türkan ÖRNEK GÜLPINAR; Liv Hospital Ankara’da. Doğum Paketi ile 15 TL muayene ücreti ödeyin, detaylı bilgi için bizi arayın. 0850 346 1130

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Türkan ÖRNEK GÜLPINAR Kimdir?

Ankara doğumlu Doç. Dr. Türkan ÖRNEK GÜLPINAR 1999 senesinde Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Doç. Dr. Türkan Örnek Gülpınar Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasını Ankara SSK Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları ve Doğum Eğitim Hastanesi’nde yapmıştır. 2003-2006 seneleri arasında eğitimine ABD’de devam eden Gülpınar Yale Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda riskli gebelikler, tüp bebek, üreme sağlığı üzerine çalışmıştır. 2006-2008 senelerinde Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde çalışan Doç. Dr. Türkan ÖRNEK GÜLPINAR, 2008 senesinde ise Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Jinekolojik Onkoloji birimine çalışmıştır. 2013 senesinde Doçent unvanını alan Doç. Dr. Türkan ÖRNEK GÜLPINAR şu an Ankara Liv Hospital’ da çalışmaktadır. Doç. Dr. Türkan ÖRNEK GÜLPINAR’ın özel ilgi alanları;

 • Normal ve Yüksek Riskli Gebelikler
 • İnfertilite (Kısırlık) Tedavisi
 • Üreme Sağlığı
 • Tüp Bebek Uygulamaları
 • Jinekolojik Laparoskopik Cerrahi
 • Histeroskopik Cerrahi
 • Endoskopik Cerrahi

Doç. Dr. Türkan ÖRNEK GÜLPINAR’ ın üye oldukları dernekler ise;

 • Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği
 • Üreme Sağlığı ve İnfertilite Derneği (TSRM)
 • Jinekolojik Endoskopi Derneği
 • Türkiye Materyali Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği
 • The American Congress of Obstetrics and Gynecology (ACOG)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırarak Doç. Dr. Türkan Örnek’te yalnızca 15 TL SGK katılım payı ödeyerek muayene olabilirsiniz. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkında bilgi almak ve sizlere ve sevdiklerinize en uygun olan sigorta paketini öğrenmek için (0850) 346 11 30 numarasını arayarak ekibimizle görüşebilirsiniz.

Ankara’nın en ünlü Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlarından olan Doç. Dr. Türkan Örnek Gülpınar , sigortalı anne adaylarımız en çok tercih ettiği hekimlerimizden birisidir. Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nün başarılarıyla da bilinen Liv Hospital Hekimlerinden birisi de Doç. Dr. Türkan Örnek Gülpınar’dır. Sigortalı anne adaylarımız tarafından sıklıkla tercih edilen Doç. Dr. Türkan Örnek Gülpınar ve çalışmakta olduğu hastane Liv Hospital SGK ile yararlanabileceğiniz bir hastanedir. Sağlık hizmeti alabileceğiniz hastaneler ve doktorları öğrenmek için (0850) 346 11 30 numarasını arayabilir ekibimize aklınızda tüm soruları sorabilirsiniz.

Gebelik Süreci Başlamadan Doğum Paketi Satın Alınabilir Mi?

Gebelik süreci henüz başlamamış anne adayı sigortalılarımız bekleme süresi olmaksızın doğum paketlerinden faydalanabilirler. Sigortamız henüz hamile olmayan fakat gebelik planlayan anne adaylarına oldukça kapsamlı ve bekleme süresi olmayan bir doğum paketi sunmaktadır. Hali hazırda var olan sağlık sigortanıza doğum teminatı eklettirerek gebeliğiniz boyunca yapılacak olan muayenelerinizin, testlerinizin, tetkiklerinizin, tahlillerinizin, gerektiği durumlarda hastane yatışınızın ve son olarak ise doğumunuzun sağlık giderlerini sigorta ile karşılamış olursunuz. Gebeliğiniz süresince maddiyatı düşünmek zorunda kalmaz, görece daha rahat bir hamilelik geçirebilirsiniz.

Hamilelik Süreci Başladığında Yapılabilen Doğum Paketleri

Anne adaylarının birçoğu sigorta ve doğum paketlerini gebelik süreçleri başladıktan sonra araştırmanın gerekliliğini fark ederler. Her yıl sigorta şirketimize doğum paketleriyle ilgili başvuran anne adaylarımızın neredeyse 20.000’den fazlası gebelikleri başladıktan sonra bizlerle iletişime geçiyorlar, bu açıdan baktığımızda diyebiliriz ki gebeliğiniz başladıysa ve hala sigorta yaptırmadıysanız endişelenmenize gerek yok çünkü hala sigortalı olabilirsiniz.

Hamileyken Yaptırılan Doğum Paketlerinin Avantajları Nelerdir?

 • Gebeliğiniz boyunca gerçekleşecek olan rutin hekim muayenelerinizde yalnızca 15 TL SGK katılım payı ödemeniz yeterlidir, kalan sağlık harcamalarınız sigorta tarafından karşılanır.
 • SGK kapsamında olan ve gebelik boyunca yaptırılması gereken rutin testler, tahliller, tetkikler gibi sağlık giderleriniz sigorta kapsamındadır.
 • Sezaryen doğum yaptırdığınız takdirde anestezi uygulaması ve doğum eylemi doğum sağlık sigortası ile karşılanır.
 • Normal doğum tercih ettiğiniz durumda ise epidural ve doğum eyleminizin sağlık giderleriniz sigorta ile karşılanmaktadır.
 • Doktor, anestezi, oda ve refakatçi giderleri sağlık sigortası ile karşılanır.
 • Doğum Paketi ile birlikte gelen muayene haklarınızı tercih ettiğiniz hastanelerin SGK ile anlaşmalı olan diğer bölüm ve doktorlarında da kullanma hakkını elde edersiniz.
 • Doğum Paketlerinin bir diğer güzel yanı ise taksit imkanıdır. Bu şekilde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
 • Doğum Paketlerinin sıklıkla tercih edilmelerinin en büyük sebeplerinden biri ise bu paketimizin devlet destekli olmasıdır. Bu sağlık sigortası ortalama %20 devlet desteklidir.

Sigortalarımız hakkında daha fazla bilgi almak ve size en uygun paketleri öğrenmek istiyorsanız 0(850) 346 1130 numarasını arayarak ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Doç. Dr. Türkan Örnek Gülpınar Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by