Medicana Doğum Paketi

Medicana Doğum Paketi

Medicana Doğum Paketi

Medicana Doğum Paketi’nde olduğu gibi; Ülkemizde Tamamlayıcı sağlık sigortalarının da geçmişinde, MEDICANA Hastaneleri’nin çok büyük bir önemi vardır. 2010 yılında ülkemizde uygulanmaya başlayan ilk tamamlayıcı sigorta modeli MAPFRE Sigorta ve MEDICANA Ankara Hastanesi iş birliği ile hayat buldu ve ilk kez, sadece kamu çalışanlarının yararlanabileceği bir deneme sürecinde; Medicana Ankara’da hizmet sunuldu.

Medicana Doğum Paketi İçeriği

Uzun yıllardır, sigorta şirketleri ile hizmet sunan anlaşmalı hastane ağı MEDICANA, 2010 yılında tamamlayıcı sigortada olduğu gibi, Türkiye’de doğum sağlık sigortasını  ilk uygulayan hastanedir. Geçmiş yıllarda, anne adaylarımız için belirli sayıda muayene beraberinde test ve tahlillerde belirli sınırlarla verilirken… Bunun hastanede beklemeye ve gecikmelere yol açtığı fark edildiğinde..

Bugün; Gebelik kontrolleriniz için yeter sayıda muayene hakkı sunulurken, SGK kapsamındaki tahlil ve tetkikler limitsizdir. Ayrıca epidural normal (*) ve sezaryen doğum, oda, refakatçi giderleri sağlık sigortası kapsamındadır.

Medicana Doğum Paketi Fiyatı ve Size Maliyeti

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Öncelikle, doğum için araştırma halindeki anne adaylarımıza bir soru sormamız ve iki farklı seçenek sunmamız gerekiyor.

Bu sorulara cevabınız… Farklı sağlık sigortası alternatiflerinden ve farklı fiyat avantajlarından yararlanabileceğiniz anlamına geliyor. Lütfen size uygun doğum planı hakkında detaylar için hemen sağlık yetkililerimize ulaşın.

  • Sağlık Sigortası+Doğum Teminatı almak; Aklınızdaki alternatif hastanelerin fiyatlarına göre oldukça ekonomiktir. Çünkü; Bir sigorta şirketi, özel bir hastanedeki ciddi hasta sayısı dikkate alındığında önemli bir pazarlık gücüne sahiptir. Bu da, satın alacağınız doğum sağlık sigortasının fiyatını etkiler.
  • Doğum için bir sağlık sigortası aldığınızda, devlet iş yeri sahibi yada çalışan olmanıza bakmaksızın… Siz’e %15 ile %40 arasında bir Devlet Desteği sağlar. Bu ise; hem uygun bir rakamla doğum sağlık sigortası almış, hemde üzerine… Bir de, ortalama %20 devlet desteğinden yararlanmanız anlamına gelir.

Doğum sigortası paketlerimiz ve bebeğinizin doğumuyla gündeme gelecek, çocuk sağlık sigortası alternatiflerimiz için bize iletişim bilgilerimizle ulaşabilirsiniz.

Bu yıl sayısı 500’ü aşan Anne adayımızın bağımsız platformlarda, şirketimiz ve sağlık ekibimiz için yaptığı yorumları, değerlendirmeleri de okuyabilirsiniz. 

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Soru Sor
Whatsapp
Medicana Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by