HDI Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

HDI Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile özel hastanelerde 15 TL muayene olun, %40 a vara vergi avantajından yararlanın. Hemen Teklif Alın. 0(850) 346 1130

HDI Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

HDI Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, geçmişten gelmeyen, poliçe başlangıç gtarihinden sonra gelişebilecek olası kaza ve hastalık durumunda, HDI Sigortanın anlaşmalı olduğu özel hastanelerde, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) katılım payı olan 15 TL ödeyerek, sağlık hizmeti alabildiğiniz bir sağlık sigortasıdır.

Yatarak tedavi teminatı, ayakta tedavi teminatı ve ihtiyacınıza göre eklenebilen doğum teminatı ile ekonomik rakamlara sağlık sigortası sahibi olma imkanı sunan HDI Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, ayakta tedavilerde yılda 10 muayene hakkı sunmaktadır. Yatarak tedavi teminatının tek başına satın alınabildiği HDI Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile olası hastane yatışlarınız teminat altına alınır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ankara

HDI Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ankara’da birçok özel hastane ile anlaşmalıdır. Doğum teminatının da isteğe bağlı eklenebildiği HDI Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Ankara’daki anlaşmalı özel hastanelerde hamilelik rutin kontrollerinizi, test ve tahlillerinizi, doğumunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ankara hakkında detaylı bilgi almak için uzman sağlık ekibizimizi Hemen Arayın. 0(850) 346 1130

HDI Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Teminatı

HDI Tamamlayıcı Sağlık Sigortası isteğe bağlı olarak doğum teminatı da içermektedir. HDI Tamamlayıcı Sağlık Sigortası başlangıç tarihinden itibaren 5 ay bekleme süresi sonunda anne adayı hamile kalabilir ve hamilelikte kadın doğum bölümü muayenelerinde sadece 15 TL katılım payı ödemesi yapar.

Anlaşmalı özel hastaneler arasında tercih yapabildiğiniz HDI Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile, muayene içinde kadın doğum doktorunun istediği rutin hamilelik test ve tahlilleri için anne adayı ek ücret ödemesi yapmazsınız. Hamilelik dönemi içinde tıbbı gereklilik durumunda kürtaj, doğum ve sezaryen ile ilgili komplikasyonlara bağlı yatışlar HDI Tamamlayıcı Sağlık Sigortası doğum teminatı içinde yer alır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Doğumdan sonra bebeğin ilk muayenesi, topuk kanı alımı, koruyucu aşısı gibi işlemler SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu)’nın sunduğu bir hizmet olup, doğumu tercih ettiğiniz özel hastanede bu hizmetler için ek ücret ödemesi gerçekleştirmezsiniz.

Doğum teminatlı tamamlayıcı sağlık sigortası ile doğum yapan anne adayları, bebeklerine de sağlık sigortası yaptırmaktadır. 20’den fazla anlaşmalı sigorta şirketi arasından size ve bebeğinize (Çocuk Sağlık Sigortası) en uygun sağlık sigortası bilgisi ve tklifi için uzman sağlık ekibimiz ile Hemen İletişime Geçin. 0(850) 346 1130

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Tahlil

Tamamlayıcı sağlık sigortalarında şirketlere göre değişen ayakta 6-8-10 muayene hakkı bulunmaktadır. Muayene hakkı içinde yapılan, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındaki test ve tahliller tamamlayıcı sağlık sigortası ile karşılanmaktadır. Herhangi bir ek ücret ödenmeyen tahlil ve testler için muayene süresinden sonraki 10 gün içinde kullanım hakkı sunulmaktadır.

Özellikle yenidoğan döneminden, bebeğiniz 1 yaşına gelene kadar sıklıkla hastaneye gitmeniz gerekebilmektedir. Herhangi bir sağlık sorunu için değil, aylık rutin kontrollerle bebeğinizin gelişim takibi 1 yaşına gelene kadar oldukça önemlidir. Muayene günü herhangi bir sebeple yapılamana test ve tahliller muayeneyi takip eden 10 gün içinde ek ücret ödemeden yapılabilir. Bebek sağlık sigortası ile siz de bebeğinizin sağlık harcamalarını ekonomik rakamlara mal edin, sağlığını teminat altına alın. Hemen Teklif Alın. 0(850) 346 1130

Bebeğiniz için Sağlık Sigortası Yaptırın

Yeni doğan bebeklerin ve 18 yaş altı çocuklarınız için iki farklı tipte sağlık sigortası satın alabilirsiniz. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tercih ettiğinizde SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu)  ile anlaşması olan özel hastanelerden hizmet alabilirsiniz. Seçtiğiniz özel hastanenin SGK anlaşmalı pediatri doktorundan randevu alabilir, test ve tetkikleriniz için artı bir ücret ödemeden sadece 15 TL katılım payı ile karşılayabilirsiniz. Bu oldukça ekonomiktir. Çocuk sağlık sigortası satın almadan birkaç hastane ziyaretinizde ödeyeceğiniz tutara 1 yıl içinde kullanabileceğiniz 10 doktor muayenesine kadar faydalanmış olursunuz.

Özel Sağlık Sigortalarında ise SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) anlaşmalı hastane şartı yoktur. Hatta dilerseniz şirketlerin anlaşmalı olduğu özel muayenehane doktorlarını tercih edebilirsiniz. Yalnız özel sağlık sigortalarında SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) desteği olmadığı için primler tamamlayıcı sağlık sigortasına oranla biraz daha yüksek olabilmektedir.

Çocuğunuzun sağlığını güvence altına almak için bizimle iletişime geçin. 0850 346 1130 hatlı numaradan bize ulaşabilir, farklı birçok ürün içeriği için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Farklı fiyatlar ve belirsizlikler yerine Sağlık Sigortamızı tercih ettiğinizde ;

  • Muayenelerde yalnızda 15 TL katılım payı ödersiniz.
  • SGK kapsamındaki test ve tetkikler için artı ek ücret ödemezsiniz.
  • Yatış ve ameliyat giderlerinizi sigortanız karşılar.
  • Devletin sağlık sigortalarında sağladığı vergi avantajından yararlanırsınız.
  • Ödediğiniz yıllık sigorta priminin %20’lik kısmını geri alırsınız.
  • Aynı sigorta şirketinde ortalama 3 yıl prim ödemeniz durumunda ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) sahibi olursunuz.
Soru Sor
Whatsapp
HDI Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by