Op. Dr. İlknur Selvi

Op. Dr. İlknur Selvi

Op. Dr. İlknur Selvi

Op. Dr. İlknur Selvi Koru Sağlık Grubu Koru Çukurambar Hastanesi’nin Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü doktorlarındandır.

Ankara Üniversitesi Tıp mezundur. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde uzmanlık almış ve A.B.D’de eğitimini tamamlamıştır.

Gebe takibi yanında çok sayıda tüp bebek tedavisi takip etmektedir. Daha önce HRS Hastanesi ve NovaArt’tan da tanıdığımız, doktorumuz, tüp bebek bölüm sorumlusu olarak çalıştıktan sonra, 2020 yılında KORU Hastanesi’nde hasta kabülüne başlamıştır.

Hamileyken Doğum Paketi

Hamilelik haberinizle birlikte, rutin kontroller, tetkikler ve doğumu kapsayan Koru Doğum Paketleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Doğuma kadar aylık kontrolleriniz, yapılması gereken rutin test ve tetkikleriniz ve Normal & Sezaryen doğum eylemi için  Epidural anestezi dahil paketlerimizin fiyatlarını hemen öğrenin. Üstelik hamilelik haftanıza göre avantajlı fiyatlarla yararlanın.

Hamilelik Öncesi Bekleme Süresiz Doğum Paketi

Çok sayıda anne adayımızın hamileyken araştırmaya başladığı ve hamileyken satın aldığı doğum paketlerimiz yanında,

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Op. Dr. İlknur Selvi ile  Koru Hastanesi’nde Hamilelik Öncesinde Jinekolojik Kontroller

Bir kadın doğum uzmanına ilk kez muayene olmak, doktorunuzla tanışmak için; Bir  jinekolojik şikayeti yada hamilelik başlangıcını beklemeyin. Yıllık düzenli kontroller, muayene ve yapılacak basit tetkikler ile rutin kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. Özellikle tamamlayıcı sağlık sigortası olan sigortalılarımız, yıllık kontrollerini sadece 15TL SGK katılım payı dışında ek bir ücret ödemeden yaptırabilir. Henüz tamamlayıcı sağlık sigortanız yok ise; Sağlık Sigortası Detayları , kapsamı ve özel hastanelerden faydalanmak için tamamlayıcı sağlık sigortası devlet desteği hakkında bilgi alın 

Hamileyken Op. Dr. İlknur Selvi’den Randevu Alın.

Hamilelik haberinizi aldıysanız, şimdiden gözünüz aydın. Sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirmenizi ve yine sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almanızı diliyoruz.

  • Gebe takibinde 6-8 haftada yapılması gerekli ilk testler ve tahliller, başlangıç testleri olduğu için sayısı fazla ve bir miktar da maliyetlidir. Bu nedenle, hamile olduğunuzu öğrendikten sonra doktorunuz ve doğum yapacağınız hastaneye karar vererek daha fazla geç kalmadan, en kısa sürede doğum paketinizi almanızı tavsiye ediyoruz. Böylece; Doğum paketi kapsamında yapılan bu testlere ayrıca para ödemeniz gerekmeyecektir.
  • Koru Hastanesi Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı; Op. Dr. İlknur Selvi için doğum paketinizi alarak hemen ilk randevunuzu planlayalım.

Doğum Paketi hakkında detaylı bilgi ve fiyat için TIKLAYIN

Soru Sor
Whatsapp
Op. Dr. İlknur Selvi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by