Medisis Hastanesi Doğum Paketi

Medisis Hastanesi Doğum Paketi Fiyatları ve Devlet Desteği

Medisis Hastanesi Doğum Paketi, hamileyken yararlanabileceğiniz kapsamlı bir sağlık sigortasıdır. Hamileliğiniz başlamadan alabileceğiniz avantajlı sağlık sigortalarımız olduğu gibi.. Hamileyken alabileceğiniz, taksitle ödeyebileceğiniz ve %35’e varan devlet desteğinden yararlanarak; Çok avantajlı fiyatlara ulaşacağınız bir sağlık sigortası alternatifidir.

Medisis Hastanesi bir süre önce kapandı ve hastane VM MEDICAL PARK Ankara Hastanesi adıyla, Medical Park Grubu Hastanesi olarak hizmet vermeye başladı. Medical Park Keçiören veya diğer adı ile.. VM Medical Park Ankara hakkında bilgi almak için tıklayın.

Medisis Hastanesi Doğum Paketi Ne Zaman Başvuru Yapılabilir?

Medisis Hastanesi Doğum Paketini, hamilelik öncesinde veya hamile olduğunuzu öğrendiğinizde alabilirsiniz. Hamilelik öncesinde yapabildiğimiz poliçelerimizde gebeliğe bağlı beklenmeyen hastane yatışlarınız sağlık sigortası güvencesindedir. Hamilelik başladıktan sonra yapabildiğimiz doğum sağlık sigortalarında gebeliğe bağlı, doğum öncesi yatışlar, sigorta kapsamında değildir. Sizde, Sağlık Destek Paketi alarak beklenmeyen yatışlarınıza karşı güvencede olun.

Medisis Hastanesi Doğum Paketi Kapsamı

Hamileyken başvuru yapabileceğiniz doğum paketlerimiz;

 • Gebelikte muayeneleri
 • Rutin test ve tetkiklerinizi
 • Tek kişilik oda, refakatçi giderlerinizi,
 • Epidural Normal Doğumu &
 • Sezaryen Doğumu %100 karşılar
 • 2 geceye kadar yatış sigorta kapsamındadır.
 • Doktor için ek ücret ödenmez
 • SGK’lı tüm hekimler ve anlaşmalı diğer kurumlarımızdan yararlanabilirsiniz
 • Taksitli ödeme seçenekleriyle 9 taksitle satın alabilirsiniz
 • Sadece sağlık sigortaları ile sunduğumuz vergi avantajı ile %35’e varan devlet desteğinden yararlanabilirsiniz.
 • Sağlık sigortanızı güvenle kulanır e-devlet sisteminde görüntüleyebilirsiniz
 • Beklenmeyen hastane yatışlarınız için Sağlık Destek Paketi alabilirsiniz.

Medisis Hastanesi Doğum Paketi Fiyatları

Hamileliğini başlamadan önce başvuru yaptığınızda, bekleme süreli ve bekleme süresi olmadan sunabildiğimiz doğum sigortası paketlerimiz için yıllık 3.000-3.980TL aralığında bir sigorta primi ödenmesi gerekir. Bu ortalama primler 2019 yılı için ortalama bir yaşa göre sunulmuştur.

Hamilelik sonrasında ise, sigorta şirketlerinin çoğundan doğum teminatı alınamazken.. Size özel bir teklifle hamilelik sürecinizdeki harcamalarınızı karşılayabiliriz. Sadece bir yıl için ödenecek ve gelecek yıllarda devam etme zorunluluğu olmadan. Ödeyeceğiz ortalama 5.990TL tutar devlet desteğinden sonra 4.920TL gibi avantajlı bir rakama maal olacaktır. (Muayene, tahliller ve doğum dahil)

Medisis Hastanesi ve Doktorları Hakkında

Medisis Hastanesi, Ankara’da Keçiören ilçesinde oldukça merkezi bir konumdadır. Öncesinde çevre semtler ve Keçiören’den merkezdeki hastanelere gidilmesi gerekirken… Medisis Hastanesi’nin hizmet vermeye başlamasıyla önemli bir hasta grubunun ilgilisi çekmeyi şimdiden başardır. Yönetim anlayışı ve Ankara’da adı öne çıkan hekimlerle çalışması hasta güvenini sağlayan unsurlardan olmuştur.

Medisis Hastanesi Sgk Anlaşmalı olarak hizmet vermektedir. Tamamlayıcı sağlık sigortası, özel sağlık sigortası ve doğum paketlerimizle çok sayıda sigortalımız yararlanmaktadır.

Hamileyken Doğum Paketinden Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Hamilelik haberinizi aldığınızda, yaşadığınız mutluluğa bizi de ortak etmeniz, ilk duyanlardan biri olmak bizi her seferinde, yeniden heyecanlanıyor.

Hamilelik sürecini anlamaya, kabul etmeye ve araştırmaya başlayan anne adaylarımız farklı kanallar ve internet sayesinde ofislerimize ulaşabiliyor. Hizmet verdiğimiz 27 sigorta şirketi ve anlaşmaları sayesinde… Ankara’da hizmet alabileceğiniz tüm özel hastaneler gibi, Medisis Hastanesi ‘de anlaşmalı özel hastanelerimizdendir.

Hamilelik sürecinizin 4-6 haftalarla başlayıp, ortalama 40 hafta kadar devam ettiğini düşünecek olursak; Bu süreçte.. Muayenelerden, tahlillere ve doğuma kadar hayli uzun bir sürecimiz var. Aylık rutin doktor ziyaretlerinizdeki muayene ücretleri, tahlil ve tetkik ücretleri ile, bebeğine kavuşacağınız doğum anının en iyi standartları sunan özel bir hastanede olması önemli bir avantaj. Elbette bu hizmetlerin size maliyetleri olacaktır. Doğum paketlerimiz ise, bu harcamalardaki maliyetinizi en aza indirmek üzere planlanmış, içeriği belirlenmiş ve sağlık sigortası olma özelliği ile de, vergi avantajıyla devlet tarafından desteklenmektedir.

Araştırdığınız özel hastane, takip edilmek istediğiniz hekim ve detaylı bilgi için sağlık sigortası uzmanlarımıza hemen ulaşabilirsiniz.

Hastane tercihiniz, fiyatlar, sağlık sigortası kapsamı, hastanelerin muayeneler, tahliller ve doğum için size vereceği fiyatlara kadar en güncel bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

2010 yılından beri farklı sigorta şirketleriyle yürüttüğümüz projeler, her yeni yılda değişen beklentiler ve ihtiyaçlara göre dizayn edilerek iyileştiriliyor. 2017 yılında Demir Sağlık ve Hayat Sigorta Aş ile birlikte projelendirdiğimiz 2 Can Hamilelik Sigortası ise, işi sadece sağlık sigortacılığı olan deneyimli bir şirketin sigortalılarına sunduğu ayrıcalıklı bir ürün olarak kabul gördü.

Şirketimiz Sigorta Partner hakkında küçük bir araştırma yapma fırsatı bulursanız, sigortalılarımızın memnuniyetini önemsediğimizi ve bu konuda çaba harcadığımızı, ekibimizdeki arkadaşlarımızın artık  en az şirketimiz kadar, ismen tanınmaya başlaması bizi mutlu ediyor. Sigorta Partner Aş markasıyla küçük bir araştırma için linke tıklamanız yeterli olacak.

Sigorta Partner Aş Kimdir?

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Medisis Hastanesi Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by