Medisun Çayyolu Doğum Paketi

Medisun Çayyolu Doğum Paketi %20 Devlet Desteğ ile

Medisun Çayyolu Doğum Paketi

Medisun Çayyolu Doğum Paketi, sağlık sigortası avantajları ile hazırlanmıştır. Sağlık sigortası ile, Size  %20 ek Devlet desteği sağlar. Taksitli ödeme seçeneği, kapsamlı teminatları ile hamileyken alabilirsiniz.

Yorumlar ve anne adaylarımızın değerlendirmelerine şimdi göz atın

Medisun Çayyolu Doğum Paketi Avantajları

  • Hamileyseniz başvuru yapabilirsiniz.
  • Doğuma kadar sürprizlere yer yok
  • Gebelik Dönemi Muayeneleriniz
  • Rutin Test ve Tetkikler
  • Epidural Normal Doğum
  • Sezaryen Doğum + Anestezi
  • 2 Geceye kadar hastane yatışı

Ücretsiz  Hizmetler

  • Diyetisyen Paketi
  • Yenidoğan muayenesi, aşısı ve topuk kanı (SGK)
  • Yenidoğan yoğun bakım hizmetleri (SGK)

Medisun Çayyolu Doğum Paketi Hamileyken Alınabilir mi?

Medisun Hastanesi doğum paketi, hamilelik sonrasında da alınabilir. Anne adaylarımıza hamilelik öncesinde önerdiğimiz,  doğum teminatlı sağlık sigortaları veya doğum paketleri oldukça kapsamlıdır. Fakat, gebeliğe  ilişkin bir planlama yapmayı gerekli kılar.

Anne adaylarımızın hamile olduklarını öğrendikten sonra da avantajlı doğum sigortası paketleri alması mümkün. Doğum Sağlık Sigortaları, Devlet tarafından da vergi avantajıyla desteklenmektedir. Muayeneler, tahliller ve doğum çin hemen doğum sigortası paketi hakkında bilgi alın.

Medisun Çayyolu Doğum Paketi + Sağlık Destek Paketi

Hamilelik süreci başlamış anne adaylarımız için sunduğumuz doğum paketleri, doğuma kadar ki sürede gerçekleşecek yatış ve olası komplikasyonları karşılamamaktadır. Anne adaylarımızın beklenmeyen hastane yatışları sonucunda, hastanelere yüksek tutarlı  ödemeler yapmamaları için; Hamilelik – doğum  sigortası yanında…  Ayrıca sağlık destek paketi almaları artık mümkün. Sağlık destek paketi, doğuma kadar gebeliğe bağlı komplikasyonlar sebebiyle oluşan hastane yatışlarınızı karşılar. Bilgi için sağlık sigortası uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Medisun Çayyolu Hastanesinde Geçerli Doğum Paketi Devlet Desteği Nedir? (Vergi Avantajı)

Sağlık Sigortaları doğum için hamilelikten sonra yapılabilir. Bu önemli fayda yanında Sağlık Sigortaları için ödediğiniz sigorta primler ise size,  %35’e  kadar devlet desteği sağlar. Doğum paketinizi yaptırdıktan sonra şirketimizden alacağınız belgeyi, siz yada eşiniz… İş yerine vererek vergi avantajından yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Doğum Sağlık Sigortası için 6000TL prim ödeyen bir anne adayının vergi avantajıyla sağlanan ortalama devlet desteği 1.200TL kadardır. Böylece özel bir hastaneye ödemeniz gereken muayene tahliller ve doğumun tamamı altı- yedibin liradan fazlaya maal olabilirken. Sağlık sigortasına ödenen 6.000TL, yaklaşık 4,800TL’ye maal olacaktır.

Hangi Sigorta Şirketlerinde Doğum Sigortası Var?

Doğum teminatı, hizmet verdiğimiz 27 sigorta şirketi dikkate alındığında…  Birçoğu tarafından sağlık sigortası ek teminatı olarak sunulurken…  Hamilelik başladıktan sonra doğum sigortası yapmak mümkün değildi. 2010’dan beri sunduğumuz alternatif sigorta ürünleri, Mapfre Sigorta , Halk Sigorta, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta gibi şirketlerin güvencesiyle sunuluyordu. 2017 yılında ise, Demir Sağlık ve Hayat Sigorta Aş ile birlikte projelendirdiğimiz 2 Can Hamilelik Sigortası.. Bugüne kadar sunulan en yenilikçi ve kapsamlı doğum sağlık sigortası oldu.

Muayene haklarınız kapsamında yapılan tahlil ve tetkiklerde limit / sınır uygulamayan  iki can hamilelik sigortası, Epidural Normal Doğum, Sezaryen Doğum ayrımı olmaksızın harcamalarınızı anlaşmalı özel hastanelerimizde %100 karşılar.

Doğum Sigortası Bebeğimiz Harcamalarını Karşılar mı?

Doğum için yapılan sağlık sigortaları, anne adayının ihtiyaç ve beklentileri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Doğum eylemi ile amacına ulaşan poliçe teminatları anne adayımız için hazırlanmıştır.

Bebeğinizin doğumu ile yapılması gereken ilk koruyucu aşısı, topuk kanı ve yenidoğan doktorunun muayenesi, SGK kapsamında karşılanan ve ücret ödemeniz gerekmeyen hizmetlerdendir.

Ayrıca gerekli olması halinde özel hastanelerin  yeni doğan yoğun bakım ünitesindeki müdahale ve yatış harcamaları, süre sınırı olmaksızın SGK tarafından karşılanır ve anne adaylarımızın ödemesi gereken ek bir ücret yoktur.

Doğum Sigortası Yaptırmak İçin Ne Yapılmalı

Hamile olduğunuzu öğrendikten sonra, doktor ve hastane araştırmanıza katkı sağlamak ve fikir almak için hemen Ankara Ofisimizi (0850) 346 11 30’dan arayabilirsiniz. Sağlık sigortası uzmanlarımız, anlaşmalı hastanelerimiz, poliçe kapsamları fiyatlar ve sağlık sigortası tercihinizle yararlanabileceğiniz devlet desteği hakkında bilgi alabilirsiniz.

Medisun Çayyolu Doğum Paketi hakkında Detaylı bilgi almak için. Hemen Arayın.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Medisun Çayyolu Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by