Medisun Çayyolu Doğum Paketi

Medisun Çayyolu Doğum Paketi, Sağlık Sigortası avantajlarıyla hamileliğiniz için hazırlanmış kapsamlı bir pakettir.

Medisun Çayyolu Doğum Paketi Avantajları

 • Hamileyseniz başvuru yapabilirsiniz.
 • Doğuma kadar sürprizlere yer yok
 • Gebelik Dönemi Muayeneleriniz
 • Rutin Test ve Tetkikler
 • Epidural Normal Doğum
 • Sezaryen Doğum + Anestezi
 • 2 Geceye kadar yatış

Ücretsiz Ek Hizmetler

 • Diyetisyen
 • Psikolojik Danışmanlık
 • Göz kontrol paketi
 • Diş paketi
 • Evdeki Bakıcım Hizmeti

Medisun Çayyolu Doğum Paketi Hamileyken Alınabilir mi?

Medisun Hastanesi doğum paketi, hamilelik sonrasında da alınabilir. Anne adaylarımıza hamilelik öncesinde önerdiğimiz,  doğum teminatlı sağlık sigortaları veya doğum paketleri oldukça kapsamlıdır. Fakat, gebeliğe  ilişkin bir planlama yapmayı gerekli kılar.

Anne adaylarımızın hamile olduklarını öğrendikten sonra da avantajlı doğum sigortası paketleri alması mümkün. Doğum Sağlık Sigortaları, Devlet tarafından da vergi avantajıyla desteklenmektedir. Muayeneler, tahliller ve doğum çin hemen doğum sigortası paketi hakkında bilgi alın.

 

Medisun Çayyolu Doğum Paketi + Sağlık Destek Paketi

Hamilelik süreci başlamış anne adaylarımız için sunduğumuz doğum paketleri, doğuma kadar ki sürede gerçekleşecek yatış ve olası komplikasyonları karşılamamaktadır. Anne adaylarımızın beklenmeyen hastane yatışları sonucunda, hastanelere yüksek tutarlı  ödemeler yapmamaları için; Hamilelik – doğum  sigortası yanında…  Ayrıca sağlık destek paketi almaları artık mümkün. Sağlık destek paketi, doğuma kadar gebeliğe bağlı komplikasyonlar sebebiyle oluşan hastane yatışlarınızı karşılar. Bilgi için sağlık sigortası uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Medisun Çayyolu Hastanesinde Geçerli Doğum Paketi Devlet Desteği Nedir? (Vergi Avantajı)

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Sağlık Sigortaları doğum için hamilelikten sonra yapılabilir. Bu önemli fayda yanında Sağlık Sigortaları için ödediğiniz sigorta primler ise size,  %35’e  kadar devlet desteği sağlar. Doğum paketinizi yaptırdıktan sonra şirketimizden alacağınız belgeyi, siz yada eşiniz… İş yerine vererek vergi avantajından yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Doğum Sağlık Sigortası için 4000TL prim ödeyen bir anne adayının vergi avantajıyla sağlanan ortalama devlet desteği 800TL kadardır. Böylece Hastaneye ödemeniz gereken muayene tahliller ve doğum 6.000TL ‘den fazlaya maal olabilirken. Sağlık sigortasına ödenen 4.000TL, yaklaşık 3.200TL’ye maal olacaktır.

Hangi Sigorta Şirketlerinde Doğum Sigortası Var?

Doğum teminatı, hizmet verdiğimiz 27 sigorta şirketi dikkate alındığında…  Birçoğu tarafından sağlık sigortası ek teminatı olarak sunulurken…  Hamilelik başladıktan sonra doğum sigortası yapmak mümkün değildi. 2010’dan beri sunduğumuz alternatif sigorta ürünleri, Mapfre Sigorta , Halk Sigorta, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta gibi şirketlerin güvencesiyle sunuluyordu. 2017 yılında ise, Demir Sağlık ve Hayat Sigorta Aş ile birlikte projelendirdiğimiz 2 Can Hamilelik Sigortası.. Bugüne kadar sunulan en yenilikçi ve kapsamlı doğum sağlık sigortası oldu.

Muayene haklarınız kapsamında yapılan tahlil ve tetkiklerde limit / sınır uygulamayan  iki can hamilelik sigortası, Epidural Normal Doğum, Sezaryen Doğum ayrımı olmaksızın harcamalarınızı anlaşmalı özel hastanelerimizde %100 karşılar.

Doğum Sigortası Bebeğimiz Harcamalarını Karşılar mı?

Doğum için yapılan sağlık sigortaları, anne adayının ihtiyaç ve beklentileri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Doğum eylemi ile amacına ulaşan poliçe teminatları anne adayımız için hazırlanmıştır.

Bebeğinizin doğumu ile yapılması gereken ilk koruyucu aşısı, topuk kanı ve yenidoğan doktorunun muayenesi, SGK kapsamında karşılanan ve ücret ödemeniz gerekmeyen hizmetlerdendir.

Ayrıca gerekli olması halinde özel hastanelerin  yeni doğan yoğun bakım ünitesindeki müdahale ve yatış harcamaları, süre sınırı olmaksızın SGK tarafından karşılanır ve anne adaylarımızın ödemesi gereken ek bir ücret yoktur.

Doğum Sigortası Yaptırmak İçin Ne Yapılmalı

Hamile olduğunuzu öğrendikten sonra, doktor ve hastane araştırmanıza katkı sağlamak ve fikir almak için hemen Ankara Ofisimizi 0850 346 11 30’dan arayabilirsiniz. Sağlık sigortası uzmanlarımız, anlaşmalı hastanelerimiz, poliçe kapsamları fiyatlar ve sağlık sigortası tercihinizle yararlanabileceğiniz devlet desteği hakkında bilgi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için. Hemen Arayın.

Soru Sor
Whatsapp
Medisun Çayyolu Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by