Lokman Hekim Doğum Paketi

Lokman Hekim Doğum Paketi

Lokman Hekim Doğum Paketi

Lokman Hekim Doğum Paketi ile Kadın doğum doktoru muayeneleriniz 15TL

Gebelik Döneminde yapılması gereken SGK’lı rutin tetkikler limitsiz.

Epidural Normal & Sezaryen Doğum, tek kişilik özel oda, refakatçi masrafları dahildir. Hemen bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Lokman Hekim Doğum Paketleri Yorumlar

Ankara’nın en köklü hastane grubu olan Lokman Hekim Hastaneleri, Lokman Hekim Etlik Hastanesi, Lokman Hekim Üniversitesi Ankara (Sincan) Hastanesi, Demetevler Tıp Merkezi ve Lokman Hekim Akay Hastanesi ile hizmet vermektedir.

Özellikle kadın doğum ve çocuk bölümleriyle de öne çıkan hastane grubu, Yenimahalle, Keçiören, Sincan gibi Ankara’nın en büyük ilçelerinde sağlık hizmeti sunar. Hamileyken Doğum Paketi yaptırmak için hemen bilgi alabilirsiniz. Ayrıca anne adaylarımızın şirketimiz SİGORTA PARTNER AŞ ve sağlık ekiplerimiz için yaptığı değerlendirmelere,  YORUMLAR sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Lokman Hekim Doğum Ücretleri

Lokman Hekim;  Ankara’da farklı ilçelerde SGK ile anlaşmalı olarak hizmet sunan özel hastane grubudur. Tercih ettiğiniz hastaneye göre sunulabilen doğum sağlık sigortası paketleri Hamileyken Yapılabilir. Böylece hamilelik başladıktan sonra da, doğum sağlık sigortası avantajlarından yararlanabilirsiniz. Avantajları;

  • Doğum Sigortası Paketleri Hamileyken de, yapılabilir.
  • Sadece 15TL SGK Katılımı ödeyerek muayene olabilirsiniz.
  • Muayenelerinizde yapılan SGK kapsamındaki gebelik test ve tahlilleri ücretsizdir.
  • Epidural Normal Doğum & Sezaryen Doğum doğum sigortası kapsamında %100 ödenir.
  • Tek kişilik özel oda, 2geceye kadar yatış, refakatçi, doktor ve yenidoğan hizmetleri dahildir.
  • Doğum Sigortası Paketlerini dilerseniz taksitle ödeyebilirsiniz.
  • Avantajlı fiyatı yanında, sadece sağlık sigortalarına sağlanan vergi avantajı ile %15 ile %40 arasında Devlet desteğinden yararlanın. 

Lokman Hekim Doğum Paketi Avantajlı Fiyatla

Lokman Hekim Hastanelerinde gebelik takibi ve doğum için avantajlı fiyatlar, taksitli ödeme seçenekleri ve devlet desteğinden yararlanmak için hemen sağlık yetkililerimizden bilgi alın. (0312) 911 11 39‘dan bize ulaşın. Hemen Bilgi Al.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Sigorta şirketlerimizin anlaşmalı hastaneleri arasında olan Lokman Hekim Hastaneleri Grubu, Ankara’da farklı ilçelerde sağlık hizmeti sunmaya devam ediyor. Lokman Hekim Ankara Hastanesi (Sincan), Lokman Hekim Akay Hastanesi (Çankaya), Lokman Hekim Etlik Hastanesi (Keçiören) ve Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi (Yenimahalle) ‘dedir.
Hamilelik süreci başlamadan hemen öncesinde, hamilelik için bir bekleme süresi olmaksızın… Yada hamileyken satın alabileceğiniz doğum sağlık sigortası paketlerimiz ile istediğiniz anlaşmalı hastanemizden hizmet alabilirsiniz.

Lokman Hekim Hastaneleri SGK anlaşmalı özel hastanelerdir. Doğum teminatlı Tamamlayıcı sağlık sigortası ile sadece 15TL SGK katılımıyla muayene ve testlere ek ücret ödemezsiniz. Doğum Sigortası Paketleri hakkında bilgi almak için (0312) 911 11 39’u arayabilirsiniz

Kısa süre önce, Lokman Hekim Etlik Hastanesi ve Geçtiğimiz yıllarda Lokman Hekim Akay Hastanesi fiziki koşullarını, oda ve katlarını, tadilat sonrası oldukça başarılı bir yenilik sürecine soktu. Anne adaylarımızdan aldığımız geri dönüşler oldukça olumlu

Doğum harcamalarınız için, Hamilelik öncesinde veya hamileyken de satın alınabilen doğum sağlık sigortası poliçelerimiz… Sağlık sigortası özelliği ile %15 ile %40 arasında gelirinize göre değişen oranlarda devlet desteği sunuyor. Devlet desteğinden yararlanabilmek için; (0312) 911 11 39’dan Sigorta Partner Sağlık Ekibimize ulaşabilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Lokman Hekim Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by