Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Berna Seyhan

Op. Dr. Berna Seyhan'a muayene olmak için Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yaptırın.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Berna Seyhan Kimdir?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Berna Seyhan 2001 – 2004 yılları arasında lise eğitimini tamamlamış ardından 2004 yılında başladığı tıp eğitimini Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 2010 yılında başarı ile tamamlayarak tıp doktoru unvanını almıştır. Lisans eğitimini bitirdikten sonra ihtisasını, lisansını aldığı kurumdan yani Kırıkkale Üniversitesi Yüksek İhtisas Hastanesi’nde 2010 – 2013 yılları arasında tamamlamış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı unvanını almaya hak kazanmıştır. İhtisasını tamamladıktan sonra Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Berna Seyhan, 2019 yılında Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi’nde çalışmış aynı yıl Siirt Silopi Devlet Hastanesi’nde çalışmaya başlamıştır ve 2021 yılına kadar da burada görev yapmıştır. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Berna Seyhan şu an A Life Hospital’da  (2021/12) kariyerini sürdürmeye ve hastalarına bakmaya devam etmektedir.

Op. Dr. Berna Seyhan’ın Mesleki İlgi Alanları

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Berna Seyhan’ın mesleki ilgi alanları aşağıdaki gibidir;

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırarak Op. Dr. Berna Seyhan ile yalnızca 15 TL SGK katılım payı ödemesi ile muayene olabilirsiniz. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkında bilgi almak ve sizlere ve sevdiklerinize en uygun olan sağlık sigortası hakkında bilgi almak için uzman sağlık ekibimiz ile görüşün. (0850) 346 1130

Ankara’nın bilinirliği olan,  Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlarından olan Op. Dr. Berna Seyhan , sigortalı anne adaylarımız oldukça ilgi gösterdiği kadın doğum doktorlarından biri olmuştur. Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nün diğer başarılı hekimleri ile bilinen A Life Hospital’da görev alan Op. Dr. Berna Seyhan, Sigortalı anne adaylarımız tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Sağlık hizmeti alabileceğiniz hastaneler ve doktorları öğrenmek için (0850) 346 1130 numarasını arayabilir ekibimize aklınızda tüm soruları sorabilirsiniz.

Hamilelik Başlamadan Doğum Paketi Satın Alınır Mı?

Henüz gebelik süreci başlamamış sigortalı annelerimiz, beklemeden doğum paketinden faydalanabilmektedir. Sigortamız henüz hamile olmayan ancak hamile kalmayı planlayan anne adayları için çok kapsamlı, bekleme süresiz doğum paketi sunmaktadır. Mevcut sağlık sigortanıza doğum teminatı eklenebilir ve bu sayede test, tahlil ve tetkiklerin yanı sıra gerekmesi durumunda hastaneye yatış ve nihayetinde hamilelik sırasında doğumun tıbbi maliyetlerini karşılayabilirsiniz. Doğum paketi ile hamilelik sırasında maddi olarak endişelenmenize gerek yok. Doğum sağlık sigortası ile rahat bir hamilelik geçirebilirsiniz.

Hamilelik Süreci Başladığında Yapılabilen Doğum Paketleri

Birçok hamile anne adayı, hamile kaldıklarında sigorta ve doğum paketlerini inceleme ihtiyacının farkındadır. Her yıl 20.000’den fazla hamile anne adayının sağlık sigortası ihtiyacı için yardımcı oluyoruz. Siz de hamilelik süreciniz başladıysa bizimle iletişime geçin. Endişelenmenize gerek yok çünkü hala sigortalı olabilirsiniz. (A Life Doğum Paketi)

Hamileyken Yaptırılan Doğum Paketlerinin Avantajları Nelerdir?

  • Gebeliğiniz boyunca gerçekleşecek olan rutin hekim muayenelerinizde yalnızca 15 TL SGK katılım payı ödemeniz yeterlidir, kalan sağlık harcamalarınız sigorta tarafından karşılanır.
  • SGK kapsamında olan ve gebelik boyunca yaptırılması gereken rutin testler, tahliller, tetkikler gibi sağlık giderleriniz %100 karşılanır.
  • Sezaryen doğum yaptırdığınız takdirde anestezi uygulaması ve doğum eylemi doğum sağlık sigortası ile karşılanır.
  • Normal doğum tercih etmeniz halinde ise; Epidural ve doğum eylemi ve  sağlık giderleriniz sağlık sigortası ile karşılanmaktadır.
  • Doktor, anestezi, oda ve refakatçi giderleri sağlık sigortası teminatları içindedir, ek ücret ödemezsiniz.
  • Doğum Paketi ile birlikte gelen muayene haklarınızı tercih ettiğiniz anlaşmalı hastanelerin, SGK ile anlaşmalı olan diğer bölüm ve doktorlarında da kullanma hakkını elde edersiniz.
  • Doğum Paketlerinin bir diğer avantajı ise taksit imkanıdır. Taksit ile ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
  • Doğum Paketlerinin sıklıkla tercih edilmelerinin  sebeplerinden biri ise; Bu paketin devlet destekli olmasıdır. Bu sağlık sigortası ortalama %20 devlet desteklidir.

Sağlık sigortaları ile ilgili daha fazla bilgi almak ve size en uygun sağlık sigortası planlarını öğrenmek istiyorsanız 0(850) 346 1130 numarasını arayarak ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. (A Life Doğum Paketi)

Soru Sor
Whatsapp
Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Berna Seyhan Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by