A Life Hospital Doğum Paketi

A Life Hospital Doğum Paketi Fiyatları

A Life Hospital Doğum Paketi

A Life Hospital Doğum Paketi Batı Ankara’da en çok tercih edilen kadın doğum doktorları ile hizmet almanızı sağlar. Avantajlı fiyatları ile hamileyken de yaptırabilirsiniz. Anne adaylarımızın yorum ve değerlendirmelerini inceleyin

A Life Hospital Doğum Paketi Kapsamı

Hamileyken de yapabileceğiniz doğum sağlık sigortası paketlerimizi tüm anlaşmalı özel hastanelerimizde kullanabilirsiniz. Size sağladığı fiyat avantajlarına göre network ağına ayrılmış anlaşmalı hastanelerimiz içinden; Dilediğiniz zaman doktor ve hastane değiştirme hakkınızı kullanabilirsiniz.  2017 yılında Demir Sağlık ve Hayat Sigorta Aş ile projesini yaptığımız 2 Can Hamilelik Sigortası’nda A Life Hospital İle birlikte; Eryaman Hastanesi, Lokman Hekim Etlik, Lokman Hekim Sincan, Medisun Çayyolu, Çankaya Yaşam Hastanesi gibi alternatifler de yer almaktadır.

A Life Hospital Doğum Paketi İçeriği

Hamileyken yapabildiğimiz A Life Hospital Doğum Paketi;

 • Gebelik dönemi muayeneleri
 • Rutin tahlil ve tetkikler (SGK kapsamındaki testler için %100)
 • Epidural Dahil Normal Doğum
 • Sezaryen Doğum (Spinal & Genel Anestezi ile)
 • Tek kişilik özel oda,
 • Refakatçi giderleriniz,
 • İki geceye kadar hastane yatışı,
 • Bebek paketi ücretsizdir./ SGK
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım ücretsizdir. /SGK

Pakette Sunulan Ek Hizmetler

(Randevusu 0850 252 04 04’den alınmalı)

 • Diyetisyen görüşmesi
 • Online Doktor hizmetleri

Vergi Avantajı ile A Life Hospital Doğum Paketi %20 Devlet Desteği

Hamilelik sürecinizde, harcamalarınızı karşılayacak, 40 haftalık dönemde belirsizlikleri ortadan kaldıracak alternatifler ararken, size avantajlı bir doğum paketini vergi avantajı indirimiyle sunuyoruz.

Sağlık sigortası özelliği ile vergi avantajından yararlanabileceğiniz, doğum sigortası paketlerimiz %15 ile %40 arasında devlet desteği sağlar.

Doğum paketinizi yaptırdıktan sonra, şirketimizden alacağınız belgeyi siz yada eşiniz, iş yerinize vererek.. Sağlık sigortanızı satın aldığınız ilk ay itibariyle yararlanmaya başlarsınız.

Unutmayın! Bir doğum sigortası için 5.000TL ödemişseni; %20 vergi dilimindeki bir çalışanda vergi avantajıyla sağlanan devlet desteği de yaklaşık 1.000TL’dir. Böylece özel bir hastaneye yapacağınız ödemeye kısayla… Doğum sağlık sigortası daha avantajlı ve çok daha ekonomiktir.

A Life Hospital Doğum Paketi Nasıl Başvuru Yapabilirim.

Ankara’daki anlaşmalı tüm özel hastanelerimiz hakkında detaylı bilgiyi, ( doğum ücretleri, hekimler, hastaneler hakkındaki yorumlar ve en çok tercih edilenler) Eryaman’daki merkez ofisimizden alabilirsiniz. Sağlık sigortası uzmanlarımızdan alacağınız bilgi ve yönlendirmelerle en doğru kararı kolaylıkla verebileceksiniz.

Sağlık sigortasında yararlanacak anne adayımızın poliçesi kendisi yada eşi tarafından da ödenebilir. Bu durumda ödeme yapan kişi, vergi avantajından da yararlanan kişidir.

4-6 hafta arasında araştırmaya başlayan anne adaylarımız, 8 hafta itibariyle rutin testler ve takibe başlamalıdır. Doktor kontrolleriniz öncesinde sağlık sigortanızı almış olmanız, hastanede ilk muayene itibarıyla ücret ödemeden hizmet almanızı sağlar.

Sağlık sigortası poliçenizi yaptırdığınız gün kullanabilirsiniz.

A Life Hospital Doğum Paketi Projesi

Farklı sigorta branşlarında hizmet verdiğimiz 27 sigorta şirketi var. Bu şirketlerden sağlık sigortacılığı yapan şirketler ise hamilelikten önce doğum teminatı almak gerektiğini söyler.

Sadece Ankara’da hamile kaldıktan sonra sağlık sigortası araştıran anne adaylarımızın sayısı her yıl 18bin civarında. Azımsanmayacak bu sayıyı dikkate alarak, 2010 yılından beri, hamileyken doğum sağlık sigortası alternatifleri sunuyoruz. Mapfre Sigorta, Halk Sigorta, Unico, Türk Nippon Sigorta gibi şirketlerle devam eden projelerden sonra 2017 yılında Demir Sağlık ve Hayat Sigorta Aş ile şirketimiz Sigorta Partner Aş’nin başladığı proje ile bugün başarıyla devam eden, 2 Can Hamilelik Sigortası hayat buldu.

Önceki projelere göre, daha kapsamlı sağlık sigortası içeriği, daha fazla anlaşmalı hastane ve hastaneler arasında istediğiniz zaman değişiklik yapma avantajı (Network içinde) anne adaylarımıza hareket serbestliği kazandırıyor.

2 Can Hamilelik Sigortası Hakkında hemen bilgi alın.

Bebeğinizin Doğumundan Sonra Çocuk Sağlık Sigortası

Çocuk Sağlık Sigortası bebeğinizin doğumundan hemen sonra yapılabilen bir sağlık sigortasıdır. Bebeğinizin ilk yıl sıklıkla gideceği çocuk doktoru muayenelerini, gerekli tahlilleri ve tetkikleri karşılar. Hastanede yatış ve takip gerektiren, hatta ameliyatla tedavisi mümkün vakalarda limitsizdir. Yatışta harcamalarınızın %100’ünü karşılar.  Sağlık sigortası alternatifi sunabildiğimiz çok sayıda sigorta şirketinden size en uygun çocuk sağlık sigortası teklifi almak için hemen sağlık sigortası uzmanlarımızı arayın.
Çocuklarınıza tek başlarına çocuk sağlık sigortası yapabileceğiniz gibi anne yada babanın da olduğu poliçeleri avantajlarıyla karşılaştırın. Tamamlayıcı sağlık sigortası yada özel sağlık sigortası alternatifleriyle istediğiniz fiyata en iyisini alın.

Yeni Doğan Bebek İçin Çocuk Sağlık Sigortası Fiyatı Nedir?

Yeni doğan bir bebekler için hastanede ilk işlemler ücretsiz olarak sunulur. Topuk kanı alımı, doğum sırasında yeni doğan doktorunun muayenesi, koruyucu aşısı SGK anlaşmalı özel hastanelerde ücretsizdir. Doğum yapan annenin taburcu olmasını takiben 3-5 gün döneminde ikinci kez topuk kanı için hastaneye tekrar çağırılırsınız. Bu ziyarette ikici kez topuk kanı alınır ve sarılık kontrolü için bilirubin sayımı yapılır.

Yeni Doğan Çocuklarda Tamamlayıcı sağlık sigortaları, bulunduğunuz ile ve tercih edeceğiniz anlaşmalı özel hastanelere de bakarak 754 TL gibi primlerle yapılabilir.  (Anne veya baba ile birlikte sigortalanması halinde bebek primidir. ) Dilerseniz tek başına da sağlık sigortası yapılabilir. Bu durumda 945TL- 1040 TL aralığını dikkate alabilirsiniz.

Özel sağlık sigortası yaptırarak SGK anlaşması olmayan özel hastaneleri de kullanmak isteyebilirsiniz. Bu tercihle bebeğiniz için yıllık ödemeniz gereken sigorta primleri 1550-1800TL aralığında olacaktır. Size özel hazırlanmış teklifle doğru fiyata en kısa sürede ulaşmak için birkaç bilgi ile şimdi teklif isteyebilirsiniz.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
A Life Hospital Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by