Özel Medisis Hastanesi Ankara

Özel Medisis Hastanesi Ankara Keçiören İlçesinde (0850) 346 11 30

Özel Medisis Hastanesi Ankara

Özel Medisis Hastanesi Ankara ‘da Keçiören ilçesindedir. En büyük ilçelerden olan Keçiören’de merkezi konumu sebebiyle çevre semtlerden ve ilçelerden de çok sayıda hastanın öncelikle tercih ettiği özel sağlık kurumudur.

Medisis Hastanesi, SGK ile anlaşmalı olarak hizmet vermektedir. Dilerseniz, muayene ve tahliller için SGK fark tutarı ödeyerek sağlık hizmeti alabiliriniz. Bir sağlık sigortası sahibiyseniz, anlaşmalı sigorta şirketlerimizin poliçeleri ile Medisis hastanesinden yararlanabilirsiniz.

Muayeneler Sadece 15TL SGK Katılımı İle;

Özel Medisis Hastanesi Ankara ‘da sadece 15TL sosyal güvenlik kurumu katılı ödeyerek muayene olabilirsiniz. Ayrıca muayene beraberinde yapılması gereken test, tetkik ve tahlillerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Bunun için; Hizmet verdiğimiz 27 sigorta şirketi ile sunduğumuz,  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası alternatiflerinden, size en uygun plana, en avantajlı fiyatla başvuru yapmanız yeterlidir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Özel Medisis Hastanesi Ankara Kadın Doğum Bölümü

Medisis Hastanesi, oldukça deneyimli hekimler ve donanımlı bir kadın doğum bölümüne sahiptir. Hamilelik döneminizde, Medisis Hastanesi Kadın Doğum Doktorlarına takip edilmek için;

Özel Medisis Hastanesi Ankara Pediatri Bölümü ve Çocuk Doktorları

Medisis Hastanesi kadın doğum bölümüyle oldukça iddialı bir hastaneyken, hamilelik sürecinde takibe devam eden anne adaylarımızın, doğumdan sonra da, çocukları için yine ilk tercihleri arasındadır. Pediatri bölümünde bebeğinizi gelişimini takip edebilir, gerekli beklenmeyen durumlarda, yine deneyimli çocuk doktorlarından hizmet alabilirsiniz. Çocuk Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile; Medisis Hastanesinde çocuklarınızın muayenesi sadece 15TL sosyal güvenlik kurumu katılım tutarı ile yapılmaktadır. Ayrıca Sgk kapsamındaki tahlil ve tetkiklerden ek ücret alınmaz.

Çocuk Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkında fiyat almak için hemen (0850) 346 11 30 ‘dan bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz, detayları inceleyebilirsiniz. 

Çocuk Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar, Ne Zaman Yapılmalıdır?

Özel Medisis Hastanesi Ankara ‘da yeni doğan bebekler ve 1 yaşın üzerindeki çocuklarınız için sağlık hizmeti almak isterseniz; Çocuk tamamlayıcı sağlık sigortasını öneriyoruz.

Çocuk Sağlık Sigortası Kapsamı (TSS)

 • Bebeğinizin doğumundan itibaren hemen yaptırabilirsiniz.
 • Anne yada baba ile birlikte sağlık sigortası tekliflerimizi inceleyebilirsiniz.
 • Dilerseniz ebeveyn olmadan tek başına sağlık sigortası alabilirsiniz.
 • Tercih edeceğiniz sigorta şirketine göre yıllık 8-9-10 doktor muayene hakkınız var
 • Her bir muayenede sadece 15TL sgk katılımı ödenir. Ayrıca muayene ücreti yok
 • Gereken test, tahlil ve tetkiklerin  SGK’dan sonraki tüm farklarını Tamamlayıcı sigorta karşılar. Siz ek bir ücret ödemezsiniz.
 • Yeni doğan bebeğinizin, işitme testi ve kalça ultrasonunu dahil edebilirsiniz.
 • 1 yıl boyunca geçerli sağlık sigortanız, olası hastane yatışlarını %100 ve limitsiz olarak karşılar.
 • Sağlık sigortası primlerinizi peşin yada 9 aya kadar taksitle ödeyebilirsiniz.
 • Sağlık sigortası için, ödediğiniz toplam para üzerinden %15 ile %35 arasında vergi diliminize göre devlet desteğinden yararlanır, poliçeyi çok daha ucuza maal edersiniz.
 • Gerektiğinde Ankara’da, hatta il dışında diğer anlaşmalı özel hastanelerden yararlanabilirsiniz.

*Hamilelik süreci için, hamileyken bizden İki Can doğum sigortası paketi alan anne adaylarımızın bebekleri doğduktan sonra, yapacağımız yeni doğan çocuk sağlık sigortasında Ömür Boyu Yenileme Garantisi veriyoruz.

Özel Medisis Hastanesi Ankara Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Medisis Hastanesi, SGK anlaşmalı bir kurum olduğu için; Çok sayıda sigorta şirketinin tamamlayıcı sağlık sigortası poliçeleri ile sadece 15TL sosyal güvenlik kurumu katılımı ödeyerek hizmet alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için (0850) 346 11 30 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Medisis Hastanesi TSS Anlaşmalı Kurumlar

Özel Medisis Hastanesi Ankara / Doktorları

Medisis Hastanesi, bulunduğu lokasyonun öneminin farkında olan ve fiziki koşullarıyla da yüksek standartlarda sağlık hizmeti sunmayı amaçlayan özel bir hastanedir. Hasta odaklı yaklaşımları ile, hastalarının yanında olmayı başaran güçlü bir doktor kadrosuyla hizmet sunar.

Medisis Hastanesi Doktorlarına aşağıdaki link ile ulaşabilirsiniz. Randevu almadan önce doktorunuzun SGK ile anlaşmalı olup olmadığını kontrol etmenizi, randevu sırasında tamamlayıcı sağlık sigortanızın olduğunu belirtmenizi tavsiye ediyoruz.

Medisis Keçiören Hastanesi Doktorları 

Şu anda bir tamamlayıcı sağlık sigortanız yok ise; Avantajlı bir teklif almak için bize (0850) 346 11 30 ‘dan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Teklif Al butonu ile hızlıca sağlık sigortası teklifi alabilirsiniz.

Hamileyken Doğum Paketleri

Çocuk Sağlık Sigortası

Geçmişten Gelen Hastalıklar Sigortası

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Özel Medisis Hastanesi Ankara Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by