Hamileyken Sigorta

Hamileyken Sigorta Yaptırmak ve Doğumda Devlet Desteği Fırsatı

Hamileyken Sigorta

Anne adaylarımız, Hamileyken Sigorta yaptırarak, istedikleri anlaşmalı özel hastaneye gidebiliyor. SGK kapsamındaki muayene, tahliller ve doğumda ek ücret ödemiyor. Hamileyken doğum sağlık sigortası paketlerinin avantajları yazımızda.

Hamileyken Sigorta Nasıl Yapılabilir?

2010 yılında ilk tamamlayıcı sağlık sigortası ürünü hazırlandığında.. Kısa süre içinde hamile anne adaylarımızın, hamileyken de, sağlık sigortası satın almaları sağlandı. Böylece o gün için çok sınırlı sayıda özel hastanede geçerli doğum sağlık sigortası ilk kez uygulanmaya başlandı.

Geçtiğimiz 10 yılda, anne adaylarımızın değişen ihtiyaç ve beklentilerine göre; Doğum sigorta paketlerinde de, oldukça yenilikçi değişiklikler oldu.

Bugün hamile anne adaylarımızdan gelen talebi cevaplayan profesyonel bir sağlık ekibimiz var. İstediğiniz özel hastanede muayene , tahliller ve doğum harcamalarınızı karşılayan sağlık sigortası avantajları için hemen bilgi alabilirsiniz.

Doğum Sigortası Fiyatları

Hamileyken sigorta yaptırabileceğinizi paylaştığımız bu iyi haberden hemen sonra.. Fiyatları, devlet desteği ve size sağladığı önemli maliyet avantajından bahsedebiliriz.

Bugün henüz hamilelik süreciniz başlamamış ise; Yakın zaman için bir planlama varsa, oldukça avantajlı bir dönemde olduğunuzu söyleyebiliriz. Hamilelik öncesinde yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları çok ekonomiktir. Devlet desteğinden yararlanırsınız ve hamilelik için bir bekleme süreniz olmaz. Bu önemli konu için lütfen linke tıklayıp ilgili sayfayı inceledikten sonra sağlık ekibimizden detaylı bilgi isteyin.

Bugün hamileyseniz

Önce hamilelik haftasınıza göre, takip edilmek istediğiniz özel hastane ve doktor tercihi ile başlayabiliriz. SGK Anlaşmalı özel bir hastaneden hizmet alarak, özel bir hastanede hem SGK haklarınız, hem de, doğum sağlık sigortanızdan faydalanmanız mümkün olacak. Farklı fiyatlara sahip hastaneleri, size ek bir fiyat avantajı yaratabilmek için, birkaç başlık altında topladık.

Böylece yararlanmak istediğiniz hastaneye, hastanelere göre bir sağlık sigortası satın almanız yeterli olacak. Tercih ettiğiniz hastaneler ve doğum paketi fiyatlarını hemen sağlık yetkililerimizle görüşerek öğrenebilirsiniz. İletişime geçmek için.. Tıklayın.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Soru Sor
Whatsapp
Hamileyken Sigorta Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by