Op. Dr. Bülent Yirci

Op. Dr. Bülent YİRCİ VM Medical Park Ankara (Keçiören) ’de. Hamileyken Doğum Paketi sahibi olun. Kadın Doğum Uzmanı Bülent YİRCİ için TSS ile muayenelerde 15 TL ödeyin.

Kadın Doğum Uzmanı Op. Dr Bülent YİRCİ

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi eğitimini tamamlayarak Tıp Doktoru olan Op. Dr. Bülent YİRCİ ,SBÜ Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ihtisasını tamamlamış ve Kadın Doğum Uzmanı olmuştur. Sırasıyla SBÜ Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara Bala İlçe Hastanesi, Van Asker Hastanesi ve SBÜ Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi görev yapan kadın doğun uzmanı Op. Dr. Bülent YİRCİ, şu anda VM Medical Park Ankara (Keçiören) Hastanesi’ nde mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Etlik, Keçiören, Altındağ, Pursaklar , Bağlum , Demetevler gibi birçok ilçe ve semtten anne ve anne adayı Op. Dr Bülent YİRCİ için VM Medical Park Ankara (Keçiören) Hastanesi’ni tercih etmektedir. Güler yüzlü ve güven veren yaklaşımı ile oldukça olumlu geri dönüş alan kadın doğum uzmanı, tamamlayıcı sağlık sigortaları ile hamilelik öncesinde ve hamilelik sırasında yapılan sağlık sigortaları ile anne adaylarının gebe takiplerini sürdürüyor.

Op. Dr Bülent YİRCİ ile Hamilelik Süreci

Hamilelik, son adet döneminizin ilk gününden bebeğin doğumuna kadar 40 hafta sürer. Trimester adı verilen üç aşamaya ayrılır: birinci trimester, ikinci trimester ve üçüncü trimester. Bu safhalarda fetus olgunlaşma boyunca birçok değişikliğe uğrar.

Geleneksel olarak, hamileliği dokuz aylık bir süreç olarak düşünürüz. Ancak, bu her zaman böyle değildir. Tam süreli bir hamilelik 40 hafta veya 280 gündür. Hangi aylarda hamile olduğunuza (bazıları daha kısa, bazıları daha uzun) ve hangi haftada doğum yaptığınıza bağlı olarak, dokuz ay veya 10 ay boyunca hamile kalabilirsiniz.

Bu 9 aylık süre içerisinde kendinizi rahat hissedeceğiniz, rahat ifade edebileceğiniz doktor seçiniz önemlidir. Hamileyken yapılabilen Doğum sağlık sigortası (Doğum Paketi)  ile, anlaşmalı özel hastanelerde SGK anlaşmalı kadın doğum doktorları arasında tercih yapabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğumu Karşılar Mı?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları, sigorta şirketlerinin teminat içeriklerine göre değişen şartlarda doğumunuzu karşılar, evet. Doğumu karşılayan Sağlık Sigortaları ile hamilelik süreciniz henüz başlamadan, bekleme süreleri olan bir sağlık sigortası satın alabildiğiniz gibi, dilerseniz hamile kaldıktan sonra da doğum eyleminin içinde olduğu bir doğum paketi satın alabilirsiniz.

Gebelik rutin kontrollerini anlaşmalı özel hastanelerde olabilir, SGK anlaşmalı hekimler arasında tercih yapabilirsiniz. Muayenelerde sadece 15 TL katılım payı ödersiniz ve normal & sezaryen fark etmeden doğumunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Nakit ödemelerinizde %7 indirimden faydalanırken, dilerseniz ödemenizi 9 taksite kadar böldürebilirsiniz.

Doğum Sağlık Sigortası Neden Avantajlıdır?

  • Doğum sağlık sigorta ile hamilelik giderlerinizi minimum maliyet ile karşılarsınız. SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındaki bütün test ve tetkikleriniz adet sayı sınırı olmaksızın sağlık sigortası teminatları içerisindedir. Ek ücret ödemezsiniz.
  • Tek kişilik oda ve refakatçi giderleri, doğumda  2 geceye kadar hastane yatışı, normal & sezaryen doğum ve standart anestezi giderleriniz de sağlık sigortası ile %100 karşılanır.
  • Bebeğinizin doğumdan sonraki ilk muayenesi, standart kontrolleri SGK tarafından karşılanır ve özel hastanelerde bu hizmetler için ek ücret ödemezsiniz.
  • Sağlık Sigortalarının bir diğer avantajı Devlet Desteği ( Vergi Avantajı) dir. Kamu yada özel sektör çalışanları ile işverenleri dahil edebildiğimiz ,geliri üzerinden vergi ödeyen herkes sağlık sigortalarında Devlet Desteğinden yararlanabilir.

Hamilelik Planlıyorsanız;

Hamileyken yaptırabildiğiniz doğum sağlık sigortası alternatiflerimizin yanında, henüz hamile olmayan ve yakın zamanda gebelik planlayan anne adaylarımıza da alternatif sağlık sigortaları ile yardımcı olabiliyoruz. Bekleme süreli ve bekleme süresiz  sağlık sigortaları alternatifleri ile özel hastanelerde gebelik süreciniz ve doğumunuz çok daha ekonomik rakamlara mal olur.

Hamilelik planlıyorsanız bekleme süreli sağlık sigortalarımızı incelemelisiniz. Hamile kalmadan satın alabileceğiniz bu sağlık sigortaları ile şirketlerin anlaşmalı hastaneleri arasında tercih ve süre içerisinde hastane değişikliği yapmanız mümkün.

Hamileyseniz;

Gebeliğiniz ilk haftaları itibariyle, anlaşmalı özel hastanelerde faydalanabileceğiniz bir doğum sağlık sigortası sahibi olun. Muayenelerde 15 TL katılım ödeyin ve gebelik süreci rutin test tetkikleriniz doğum sağlık sigortanız ile karşılansın. Siz de bebeğinizin gelişimini ay ay düzenli kontrollerle dilediğin hekim ile takip edin. Normal & sezaryen doğumun teminat içinde olduğu sağlık sigortasında 2 geceye kadar hastane yatış ve refaketçi gideriniz de teminatlarınız içerisinde.

Soru Sor
Whatsapp
Op. Dr. Bülent Yirci Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by