Op. Dr. Ertan Öztürk

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op Dr Ertan ÖZTÜRK

Op.Dr. Ertan Öztürk Doğum Ücretleri

Op. Dr. Ertan ÖZTÜRK Kimdir?

Op Dr Ertan ÖZTÜRK Medical Park Ankara Hastanesi, kadın hastalıkları ve doğum bölümü ekibinde görev yapmış, Ankara’da tanınmış kadın doğum doktorlarındandır. 2020 yılı sonlarına doğru Söğütözünde, muayenehanesini açarak, hastalarını ve anne adaylarını, artık özel muayenehanesinde kabul etmektedir. Anne adaylarımızın geri dönüşleri ve paylaşılan yorumlarda; En sevilen isimler arasında yer alan doktorumuz, sosyal medyada da anne adaylarımızın tarafından yakından takip edilmektedir.

Eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde, uzmanlığını ise; Başkent Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalında tamamlamıştır. Katıldığı kurslar, kongreler ve sahip olduğu ödüllerle, anne adaylarımızın beğenisini haklı çıkartmaktadır.

Op. Dr. Ertan ÖZTÜRK Hakkında Yorumlar

Uzun zamandır Medical Park’ta görev yapmış ve özel muayenehanesi ile devam eden değerli hekimimiz, vicdan sahibi, mesleğinde başarılı ve insan ilişkilerinde de güven veren bir hekim olarak nitelendiriliyor. Op Dr Ertan ÖZTÜRK’ün Instagram hesabına ulaşmak için tıklayın @drertanozturk

Op Dr Ertan ÖZTÜRK İçin Doğum Sağlık Sigortası

Hamilelik planlarıyla birlikte; Hastane, doktor ve sağlık sigortası ile doğum teminatı araştırması yapmaya başlayan anne adaylarımızın yolu Ertan Bey’le sıklıkla kesişmektedir. Ankara’da MEDICAL PARK gibi büyük bir hastanede uzun yıllar çalışmanın avantajı, çok sayıda anne adayının mutlu bir hamilelik dönemi geçirerek, Ertan Bey için sağladıkları referanslar… Bu mutlu tablolar… Bir doktor için mesleki tatmini sağlayan başlıca geri dönüşlerdir.

Ertan Bey’ de  takibe başlamak için hemen randevu alabilir ve  muayene olabilirsiniz. ( Bilgi için 0312 911 11 39 ) Özel Sağlık Sigortası sahibi anne adaylarımız , muayene olduktan sonra alacakları serbest meslek makbuzu ile, muayene ücretini sağlık sigortası şirketinden talep edebilirler. Bir sağlık sigortanız yok ise; Avantajlı teklifler ve kapsamlı bir doğum teminatı sahibi olmak yada doğum paketleri için; Hemen Bilgi Alabilirsiniz

Doğumdan Sonra Yeni Doğan Çocuk Sağlık Sigortası

Gebelik takibi yapan anne adaylarımızın, ilk haftalarda önceliği sağlıklı bir hamilelik dönemi, iyi bir hastane ve iyi bir doktorken… Otuz haftadan sonra doğum fotoğrafçısı, odanın süslenmesi, gelecek misafirler, ikramlıklar hediyeler gibi farklı bir alanda kendini gösterir.

Sağlıkla bebeğinizin doğumuyla ise; Artık öncelik sadece bebeğinizdir. Biz ailelerimizin çoğundan çocuk sağlık sigortası için telefonu genellikle henüz hastanedeyken alıyoruz. Henüz taburcu olmadan, doğum paketlerinin sağladığı fayda ve avantajları dikkate alarak; Daha hastaneden çıkmadan bize ulaşıyor ve bebekleri için çocuk sağlık sigortası yaptırmak istiyorlar. Bu memnuniyet bizim en büyük enerji kaynağımızdır. Bize ulaşın ve bu mutlu haberi bizimle de paylaşın. En avantajlı sağlık sigortası teklifimizi sizin için hazırlayalım.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Op. Dr. Ertan Öztürk Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by