Hastane Yatış Paketi

Op. Dr. Ertan Öztürk

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op Dr Ertan ÖZTÜRK

Op.Dr. Ertan Öztürk Doğum Ücretleri

Op. Dr. Ertan ÖZTÜRK Kimdir?

Op Dr Ertan ÖZTÜRK Medical Park Ankara Hastanesi, kadın hastalıkları ve doğum bölümü ekibinin bir üyesidir. Anne adaylarımızın geri dönüşleri ve paylaşılan yorumlarda; En sevilen isimler arasında yer alan doktorumuz, sosyal medyada da anne adaylarımızın tarafından yakından takip edilmektedir.

Eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde, uzmanlığını ise; Başkent Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalında tamamlamıştır. Katıldığı kurslar, kongreler ve sahip olduğu ödüllerle, anne adaylarımızın beğenisini haklı çıkartmaktadır.

Op. Dr. Ertan ÖZTÜRK Hakkında Yorumlar

Uzun zamandır Medical Park’ta görev yapan değerli hekimimiz, vicdan sahibi, mesleğinde başarılı ve insan ilişkilerinde de güven veren bir hekim olarak nitelendiriliyor. Op Dr Ertan ÖZTÜRK’ün Instagram hesabına ulaşmak için tıklayın @drertanozturk

Op Dr Ertan ÖZTÜRK İçin Doğum Sağlık Sigortası

Hamilelik planlarıyla birlikte; Hastane, doktor ve sağlık sigortası ile doğum teminatı araştırması yapmaya başlayan anne adaylarımızın yolu Ertan Bey’le sıklıkla kesişmektedir. Aynı hastanede uzun yıllar çalışmanın avantajı, çok sayıda anne adayının mutlu bir hamilelik dönemi geçirerek, Ertan Bey için sağladıkları referanslar… Bu mutlu tablolar… Bir doktor için mesleki tatmini sağlayan başlıca geri dönüşlerdir.

Ertan Bey’ de  takibe başlamak için Medical Park Ankara Hastanesinden randevu alabilir  ve ücretli olarak muayene olabilirsiniz. Hastane , çok sayıda Özel Sağlık Sigortası şirketi ile anlaşmalıdır. Avantajlı teklifler ve kapsamlı bir doğum teminatı sahibi olmak ve muayene ücretlerinizin sağlık sigortası ile karşılanması için; Hemen Bilgi Alabilirsiniz

Medical Park Ankara Hastanesi Kadın Doğum Bölümü Hakkında

Medical Park Hastanesi, Ankara’nın batı konumunda; Batıkent semtindedir. Bulunduğu konum ve şehrin batıya doğru hızla büyümesi dikkate alındığında; Merkezdeki diğer SGK Anlaşmalı hastanelerden farklı olarak bambaşka bir lokasyondadır. Hastanenin kuruluşundaki bu radikal karar, merkezdeki hastanelere gitme alışkanlığı olan hastalar için kısa sürede kabul gören ve kolaylık sağlayan bir avantaja dönüştü.

Yenimahalle , Etimesgut, Eryaman, Çayyolu Elvankent gibi yakın semtlerden çok sayıda hastanın tercih ettiği Medical Park Hastanesi, sadece çevre semtlere hizmetle sınırlı kalmadı. Keçiören, Mamak, Çankaya, Gölbaşı  ilçeleri ve bağlı semtlerden de hastaneye giden ciddi bir hasta sayısına sahiptir. Bunun birkaç nedeni elbette sayılabilir. Fakat; Hekim tercihi daima ilk sıradadır.

Hastanenin tıbbi donanımı, çok sayıda ana ve alt branşta hizmet veriyor olması, hekimlerin kendi branş ve bölümlerinde, ekip ruhuyla birbirini tamamlar biçimde çalışması hastalara güven veriyor. Birlikte yürütülen akademik çalışmalar ve hasta takipleri sadece bölümlerle sınırlı kalmadan farklı branşlarda da takip edilebiliyor.

Büyük bir doktor kadrosuna sahip olan Medical Park Ankara Hastanesi’nin kadın doğum polikliniği ise; Bu anlatılanların özeti niteliğindedir. Farklı ünvanlara sahip dokuzdan fazla hekimin görev yaptığı bölümde, anne adaylarımız tüm süreçlerde doğuma kadar kendi doktorları tarafından takip ediliyor. Doktorunuza ulaşmanız gereken acil durumlarda, cep telefonlarıyla ulaşılabilir oldukları gibi… Beklenmeyen bir anda hastaneye gitmenizi gerektiren bir durum karşısında sizi karşılayacak güçlü bir ekip ve 7/24 hizmet veren bir kadın doğum polikliniği avantajlarını yaşarsınız.

Elbette kadın doğum bölümünde sadece hamile anne adaylarımız hizmet almaz. Yıllık rutin takipleriniz ve rahatsılıklarınız için yine Medical Park Ankara Hastanesi Kadın Doğum Bölümünde hizmet alabilirsiniz. Özel Sağlık Sigortası veya Tamamlayıcı Sağlık Sigortası alternatiflerimizle Medical Park Hastanesinde harcamalarınızı sigorta şirketlerimiz karşılar. Üstelik tamamlayıcı sağlık sigortası ile muayenelerde sadece 15TL sgk katılımı ödersiniz. Birlikte yapılması gereken tahlil ve tetkikler ise %100 ve limitsiz olarak TSS ile karşılanır.

Hamilelik için Doğum Paketleri ve Sağlık Sigortası alternatiflerimiz için Ankara Ofisimizden Hemen Bilgi Alın

Doğumdan Sonra Yeni Doğan Çocuk Sağlık Sigortası

Gebelik takibi yapan anne adaylarımızın, ilk haftalarda önceliği sağlıklı bir hamilelik dönemi, iyi bir hastane ve iyi bir doktorken… Otuz haftadan sonra doğum fotoğrafçısı, odanın süslenmesi, gelecek misafirler, ikramlıklar hediyeler gibi farklı bir alanda kendini gösterir.

Sağlıkla bebeğinizin doğumuyla ise; Artık öncelik sadece bebeğinizdir. Biz ailelerimizin çoğundan çocuk sağlık sigortası için telefonu genellikle henüz hastanedeyken alıyoruz. Henüz taburcu olmadan, doğum paketlerinin sağladığı fayda ve avantajları dikkate alarak; Daha hastaneden çıkmadan bize ulaşıyor ve bebekleri için çocuk sağlık sigortası yaptırmak istiyorlar. Bu memnuniyet bizim en büyük enerji kaynağımızdır. Bize ulaşın ve bu mutlu haberi bizimle de paylaşın. En avantajlı sağlık sigortası teklifimizi sizin için hazırlayalım.

Soru Sor
Whatsapp
Op. Dr. Ertan Öztürk Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by