Op. Dr. Sinem Tavşan Ersoy

Op. Dr. Sinem Tavşan Ersoy; Lokman Hekim Üniversitesi Ankara Hastanesi’nde. Hamileyken Doğum Paketi alın, %20 Devlet Desteğinden Faydalanın. 0(850) 346 1130

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Sinem Tavşan Ersoy Kimdir?

Tıp eğitimine 2005 yılında başlayan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Sinem Tavşan Ersoy; 2011 yılında eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanını almaya hak kazanmıştır. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra 2012 yılında Dr. Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma hastanesinde ihtisasına başlamış, ve 2017 yılında ihtisasını bitirerek Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı unvanını almıştır.

2017 senesinde uzmanlığı almış olan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Sinem Tavşan Ersoy 2017 – 2019 yılları arasında Rize Kaçkar Devlet Hastanesi’nde uzman doktor olarak çalışmış, ardından 2019 – 2021 yılları arasında ise Sincan Dr. Nafiz Körez Devlet Hastanesi’nde görev almıştır. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Sinem Tavşan Ersoy 2021 yılından itibaren Lokman Hekim Üniversitesi Ankara Hastanesi’nde çalışmalarına devam etmektedir. Op. Dr. Sinem Tavşan Ersoy’un katılmış olduğu birçok kurs ve kongre bulunmaktadır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Sinem Tavşan Ersoy’un üyesi olduğu bilimsel ve mesleki kuruluşlar aşağıdaki gibidir;

 • Türkiye Jinekoloji ve Obstetri Derneği

Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünde Sağlık Sigortası

Lokman Hekim Üniversitesi Ankara Hastanesi, diğer bilinen adıyla Lokman Hekim Sincan Hastanesi, Sincan, Eryaman, Etimesgut ve Batıkent semtlerin anne adaylarının sıklıkla tercih ettiği bir hastanedir. Sağlık sigortaları ile anlaşmalı olan hastanede, tamamlayıcı sağlık sigortanız ile sadece 15 TL ödeyerek muayene olursunuz.

Lokman Hekim Üniversitesi Ankara Hastanesi’nde Doğum İçin Demir Hayat İki Can Doğum Sigortası 

Hamileliğinizin ilk haftalarından itibaren yaptırabileceğiniz bir sağlık sigorta türü olan İki Can Doğum Sigortası, hamileliğinizle ilgili sağlık harcamalarını karşılayan bir sağlık sigortası ürünüdür. Sigortalılarımız tarafından oldukça sık tercih edilen bir paket olan İki Can Doğum Sigortası, gelirinize göre değişen ortalama %20 devlet desteklidir.

İki Can Doğum Sigortası 2017 yılında  şirketimiz Sigorta Partner AŞ. ile Demir Sağlık Grup arasında yapılan özel anlaşmalar ile bugün siz değerli anne adaylarımıza doğum sigortası hizmeti sunmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Hamileliğiniz başladıktan sonra sahip olabileceğiniz sağlık sigortası ile hamileliğinizin keyfini çıkarın. Detaylı bilgi için uzman sağlık ekibimiz ile görüşün. 0(850) 346 1130

İki Can Doğum Sigortası  ile Doktor Seçimi

 • Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı  6 Hekimi olan Lokman Hekim Üniversitesi Ankara Hastanesi’nin tecrübeli kadın doğum doktorlarından hekiminizi kendiniz seçebilirsiniz.
 • Süre içerisinde dilerseniz doktor değişikliği yapabilirsiniz.
 • Normal & Sezaryen doğumunuz sigorta kapsamındadır ve sağlık sigortası ile %100 karşılanır.
 • Hamileliğiniz boyunca yaptırdığınız muayeneler, testler, tetkikler doğum paketi dahilindedir.
 • Muayene için ödemeniz gereken tutar yalnız 15 TL olan SGK katılım payıdır.

    Hamileyken Doğum Paketi alın, %20 Devlet Desteğinden Faydalanın.

 • Sadece 15 TL SGK katılımı ödemeniz yeterli olacaktır, geri kalan masraflar sigorta kapsamındadır.
 • SGK’nın kapsamında olan ve gebelikle alakalı tahliller, tetkikler ve testler sigorta tarafından karşılanır.
 • Hamileliğiniz süresince Lokman Hekim Üniversitesi Ankara Hastanesi’nin SGK anlaşmalı bölümlerinin tümünde muayene olabilirsiniz.
 • %20 devlet destekli olan hamileyken sahip olabildiğiniz doğum paketlerini oldukça uygun bir rakama mal edebilirsiniz.
 • Taksit ile ödeme kolaylığıyla sizi maddi olarak zorlamayacak bir sağlık sigortadır.

Sadece Doğum Paketi

Hamileliğin başında doğum paketi yaptırmadıysanız geç kaldım diye üzülmeyin!

Sadece doğumunuzu ve doğumunuzla ilgili sağlık giderlerinizi karşılayan Sadece Doğum Paketi tam size göre. Doğumunuza saatler kala bile yaptırabileceğiniz bu sigorta paketi oldukça kapsamlı bir pakettir. Bu sigorta paketi sayesinde doğum eyleminiz ve anestezi giderleriniz sağlık sigortası ile %100 karşılanır.

Aynı network hastaneleri arasında  seçim yapabilir ve doğumunuzu SGK anlaşmalı istediğiniz kadın doğum uzmanı ile gerçekleştirebilirsiniz. Seçeceğiniz hekimin uzmanlık derecesi ödemeniz gereken tutarın miktarını değiştirmez. Doğumunuzun ardından gerektiği durumlarda iki geceye kadar yatışınız sağlık sigortası tarafından karşılanır. Bunun dışında sizinle birlikte kalacak olan refakatçinin ve doğum sırasında uygulanan anestezi giderleri sağlık sigortası dahilindedir.

Bebeğinizin ilk muayenesi de SGK kapsamındadır. İlk koruyucu aşı, topuk kanı alımı gibi uygulamalarda ek ücret ödemezsiniz.

Sadece doğum paketi almış olsanız da devlet desteğinden yararlanabilirsiniz. Doğumunuz sağlık sigortası dahilinde olduğundan dolayı doğum paketi için ödemeniz gereken miktar gelir durumunuza göre değişen, %15 ile %40 arasında devlet desteklidir.

Soru Sor
Whatsapp
Op. Dr. Sinem Tavşan Ersoy Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by