Op Dr Duygu Altan Doğum Paketi

Op Dr Duygu Altan Doğum Paketi ile Koru Çukurambar Hastanesinde Takibe Başlayın

Op Dr Duygu Altan Doğum Paketi

Koru Çukurambar Hastanesinde  sadece 15TL Sgk katılımı ile muayene olurken, gebelik rutin testleri ve tahlillerine ek ücret ödemeden doğum takibinize hemen başlayabilirsiniz.

Üstelik doğumda, tek kişilik oda, refakatçi giderleri, doktor ve hastane ücretleriyle

birlikte… Normal doğum & sezaryen doğum ayrımı olmaksınız, epidural anestezi de koru doğum paketi kapsamındadır. Hemen detaylı bilgi alın. ( Op Dr Duygu Altan Doğum Paketi )

Op Dr Duygu Altan Hakkında

Duygu Hanım,  lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamladıktan sonra, uzmanlığını da yine Gazi Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nde almıştır. Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nde acil servis hekimliği, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Öğretim Görevlisi ve Nallıhan ilçesinde zorunlu görevini tamamladıktan sonra Koru Sağlık Grubu’na katılmıştır.

Hakkında çok sayıda yorum ve olumlu geri dönüşe ulaşabildiğimiz Op. Dr. Duygu ALTAN, hamilelik süreci başlamış anne adaylarımızın da gebelik takibinde tercih ettiği ve ismen aranan hekimler arasındadır.

Aktif bir sosyal medya kullanıcısı olan doktorumuzun Sosyal medya hesaplarına linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.  ( Op Dr Duygu Altan Doğum Paketi )

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Op Dr Duygu Altan Doğum Paketi Fiyatları ve Kapsamı

Koru Çukurambar Hastanesi ‘nde hamilelik süresince muayeneler ve tahlillerinizin karşılandığı bir doğum paketi ile takibe başlamak için hemen detaylı bilgi alabilirsiniz. 0850 346 11 30’dan randevu ve doğum paketi fiyatlarını hızla alabilirsiniz.

Doğum Paketlerini hamilelik başlamadan alabileceğiniz gibi, hamileyken de alabilirsiniz. Normal Doğum ve Sezaryen Doğum ile Epidural Anestezi Op Dr Duygu Altan doğum paketi kapsamındadır.

Op Dr Duygu Altan Hakkında Bilgi Edinin

Anne adayları ve hastalarından çok hızlı geri dönüşler aldığımız kadın doğum doktorumuz hakkında bilgi edinmek için Instagram hesabını ziyaret ederek, güncel fotoğraflarını, videolarını inceleyebilir. Kendisine soru yöneltebilirsiniz.

Ayrıca bilgi almak için aradığınızda size destek olacak sağlık ekibimiz hakkındaki değerlendirmeler,  yorumlar ve çağrı merkezimizin lokasyonuna yine linke tıklayarak kolayca erişebilirsiniz.

Op Dr Duygu Altan Video

Hamilelik süreci hakında kısa bir bilgi için, Op Dr Duygu Altan ‘ın videosunu sizlerle paylaşıyoruz..

 

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Soru Sor
Whatsapp
Op Dr Duygu Altan Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by