Op Dr Duygu Altan

Op Dr Duygu Altan ile Çukurambar Hastanesinde Takibe Başlayın

Op Dr Duygu Altan

Koru Çukurambar Hastanesinde  sadece 15TL Sgk katılımı ile muayene olurken, gebelik rutin testleri ve tahlillerine ek ücret ödemeden doğum takibinize hemen başlayabilirsiniz.

Üstelik doğumda, tek kişilik oda, refakatçi giderleri, doktor ve hastane ücretleriyle

birlikte… Normal doğum & sezaryen doğum ayrımı olmaksınız, epidural anestezi de sağlık sigortası kapsamındadır. Hemen detaylı bilgi alın. ( Op Dr Duygu Altan  )

Op Dr Duygu Altan  Hakkında Hemen Bilgi Alın 

Op Dr Duygu Altan Hakkında

Duygu Hanım,  lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamladıktan sonra, uzmanlığını da yine Gazi Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nde almıştır. Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nde acil servis hekimliği, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Öğretim Görevlisi ve Nallıhan ilçesinde zorunlu görevini tamamladıktan sonra Koru Sağlık Grubu’na katılmıştır.

Hakkında çok sayıda yorum ve olumlu geri dönüşe ulaşabildiğimiz Op. Dr. Duygu ALTAN, hamilelik süreci başlamış anne adaylarımızın da gebelik takibinde tercih ettiği ve ismen aranan hekimler arasındadır.

Aktif bir sosyal medya kullanıcısı olan doktorumuzun Sosyal medya hesaplarına linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.  ( Op Dr Duygu Altan Doğum Paketi )

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Op Dr Duygu Altan  Fiyatları ve Kapsamı

Koru Çukurambar Hastanesi ‘nde hamilelik süresince muayeneler ve tahlillerinizin karşılandığı bir doğum paketi ile takibe başlamak için hemen detaylı bilgi alabilirsiniz. 0850 346 11 30’dan tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarını hızla alabilirsiniz.

Hamilelik başlamadan alabileceğiniz gibi, hamileyken de Ankara’daki özel hastaneler için doğum sağlık sigortası alabilirsiniz. Normal Doğum ve Sezaryen Doğum ile Epidural Anestezi / Op Dr Duygu Altan

Op Dr Duygu Altan Hakkında Bilgi Edinin

Anne adayları ve hastalarından çok hızlı geri dönüşler aldığımız kadın doğum doktorumuz hakkında bilgi edinmek için Instagram hesabını ziyaret ederek, güncel fotoğraflarını, videolarını inceleyebilir. Kendisine soru yöneltebilirsiniz.

Ayrıca bilgi almak için aradığınızda size destek olacak sağlık ekibimiz hakkındaki değerlendirmeler,  yorumlar ve çağrı merkezimizin lokasyonuna yine linke tıklayarak kolayca erişebilirsiniz.

Op Dr Duygu Altan Video

Hamilelik süreci hakında kısa bir bilgi için, Op Dr Duygu Altan ‘ın videosunu sizlerle paylaşıyoruz..

 

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

 

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Bebeğiniz Doğduğunda Çocuk Sağlık Sigortasını İhmal Etmeyin.

Hemen Çocuk Sigortası Hakkında Bilgi ve Fiyat Alın.

Bebeğinizin doğumuna kadar, ne kadar sıklıkla kadın doğum bölümüne muayene ve kontrole gittiğinizi hatırlayın…

Bebeğeniz de 10 aylık olana kadar he ay çocuk doktoruna gidecek. Bazen testler, kontroller, yapılacak. Aşıların SGK tarafından karşılananları için elbette ek ödeme de yapmayacaksınız. (Aşı ve İlaç giderleri SGK tarafından karşılandığı için TSS poliçelerinde ayrıca aşı ve ilaç teminatı verilmez)

Çocuk Sigortası Tek Başına Yapılır mı?

Elbette bebeklerinize tek başına (anne veya baba katılımı olmadan) sağlık sigortası yapabilirsiniz. 2021 Ağustos ayı rakamlarıyla yaklaşık olarak 1300-1400TL yıllık primle bu mümkün. Fakat bizler çocuklarınızla birlikte sizin de sigortalanmanızı öneriyoruz.

Böylece çocuklarınızın yıllık primi çok daha uygun rakamlara maal olurken, siz küçük bir prim farklı ile sigortalı olursunuz. Çocuk Sigortalarında da devlet desteğinden yararlanırsınız. Böylece yeni doğan bebeğiniz yada 1 yaştan büyük çocuklarınız için ödeyeceğiniz yıllık sağlık sigortası primi yaklaşık %20 oranında daha ekonomik olacaktır.

ÇOCUK SAĞLIK SİGORTASI için HEMEN FİYAT ALIN

Soru Sor
Whatsapp
Op Dr Duygu Altan Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by