Medical Park Bahçelievler Hastanesinde Geçerli Doğum Sağlık Sigortası

Medical Park Bahçelievler Doğum Sağlık Sigortaları için bilgi alın.

Medical Park Bahçelievler Hastanesi

Medical Park Bahçelievler Hastanesi Avrupa Yakasının merkezinde, E-5 Karayolu üzerinde, hasta odaklı hizmet anlayışı, ileri tanı ve tedavi yöntemleri için yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara ayrıcalıklı hizmet sunan ve sigorta şirketlerimizin anlaşmalı hastanelerindendir.

19 katlı hastane binasında 242 yatak kapasitesi, 89 poliklinik odası 10 ameliyathanesi, 24 yeni doğan kuvözü, 6 çocuk yoğun bakım yatağı, 28 erişkin yoğun bakım yatağı, 6 KVC ve 12 kardiyoloji yoğun bakım yatağı olan, 33.000 m²’lik bir alanda hizmet veren, akademisyen hekimleri ile dikkat çeken bir sağlık kompleksidir.

Hamileliğinizde yararlanabileceğiniz doğum sağlık sigortalarında, anlaşmalı bir hastanesi olmasının yanı sıra, hamilelik öncesi ve doğum sonrası da Özel Sağlık Sigortaları ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları ile faydalanabileceğiniz bir hastanedir.

Medical Park Bahçelievler Hastanesi Kadın Doğum Bölümü

İster hamile olun ,ister hamilelik planlayın ,isterseniz gebelik plan ve takibi dışında kadın doğum rutin kontrolleriniz için yararlanmak için mutlaka  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırın. Hamileliğiniz başladıktan sonra faydalanabileceğiniz doğum sağlık sigortası avantajlarını kaçırmayın.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü‘nde, alanında uzman hekimleri olan, Medical Park Bahçelievler Hastanesi’nin tecrübeli doktorları arasından,  hekiminizi kendiniz seçin, takibe hemen başlayın.

Medical Park Bahçelievler Hastanesinde Özel Sağlık Sigortası

Özel Sağlık Sigortası, adından da anlaşılacağı gibi kişiye özel hastane doktor ve seçme hakkı sunan ve SGK zorunluluğu olmayan bir sağlık sigortasıdır. Ayakta ve yatarak tedavi teminatları ile isteğinize özel olarak şekillenen poliçe içeriği, yine size özel olarak fiyatlandırılır. Özel Sağlık Sigortası ile sadece anlaşmalı özel hastanelerde değil, özel hastaneler haricinde, özel muayenehane hekimleri ile de hizmet alabilirsiniz.

Yatarak tedavi teminatı ile, olası hastane yatışlarınızı (yoğun bakım ,doğum ,ameliyat gibi) teminat altına alırken,

Ayakta tedavi teminatı ile  sigorta şirketlerinin farklı teminat ve içerikle sunduğu planlardan,  kendi sigortanızı kendiniz oluşturabilirsiniz.  %80 ya da %100 teminatlı alternatifler sunulu. Doktor muayeneleriniz, fizik tedavi ve ilaç giderleriniz ayakta tedavi teminatınıza dahil olur. Seçeceğiniz plana göre sağlık sigortası priminiz, beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre belirlenir.

Özel sağlık sigortalarında da, tamamlayıcı sağlık sigortalarında olduğu  gibi, düzenli sigortalı olmak, devamlılık…  Sağlığınız için önem taşır. Aynı sigorta şirketinde takip eden 3 yılda yaptırdığınız sağlık sigortanızda prim artışları, kullanımınıza ve sigortalılık süreniz esas alınarak belirlenir. 3 yıl aynı şirkette sigortalılık durumunuz halinde ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) elde edersiniz.

Özel Sağlık Sigortası Teklifi Almak için sağlık ekibimiz ile iletişime Geçin. (0850) 346 1130

Medical Park Bahçelievler Hastanesi için Hamileyken Yapılan Doğum Paketlerinin Avantajları Nelerdir?

 • Muayenelerinizi yalnızca 15 TL SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) katılımı ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz.
 • Her muayeneyi takip eden 10 gün içerisinde, kontrol süreci hakkı vardır. Yeni bir ücret ödenmez.
 • SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındaki gebelikle ilgili test ve tetkikler sağlık sigortası ile  karşılanmaktadır.
 • Sezaryen & normal doğum sağlık sigortası ile karşılanmaktadır.
 • Süre içerisinde dilerseniz hastane ve doktor değişikliği yapabilirsiniz.
 • Doktor, ameliyathane, anestezi, oda ve refakatçi giderleri sağlık sigortası kapsamındadır.
 • Bu paketle birlikte gelen muayene haklarınızı anlaşmalı hastanelerin diğer SGK ile anlaşmalı bölümlerinde kullanabilirsiniz.
 • Ödemelerinizi 9 taksite kadar kredi kartınız ile yapabilirsiniz.
 • Yaptıracağınız sağlık sigortasının yıllık ortalama %20 oranında devlet desteklidir. Bu da, ekonomik maliyetlerle sağlık sigortanızı yaptırabileceğiniz, gebe takibi ve doğum harcamalarınızı düşünmek zorunda olmayacağınız anlamına gelir.

Hamilelik Öncesi Doğum Paketleri

Henüz hamilelik süreci başlamamış ve yakın zamanda bebek sahibi olmayı planlayan anne adaylarına önerdiğimiz doğum teminatlı  sağlık sigortası paketlerimizden biridir. Bekleme süresi olmadan yararlanabileceğiniz bir sigorta olan Hamilelik Öncesi Doğum Paketleri oldukça kapsamlıdır. Bu sigorta kapsamındakiler aşağıdaki gibidir;

 • 15 TL SGK katılımı ödeyerek, istediğiniz zaman muayene olursunuz.
 • Gebelik süresince yapılan rutin test ve tetkikler doğum teminatlı sağlık sigortası ile karşılanır.
 • Normal doğum ya da sezaryen doğum fark etmeksizin hamilelik giderleriniz sağlık sigortası ile karşılanır.
 • Doktor, ameliyathane, anestezi, oda ve refakatçi giderleri sağlık sigortası dahilindedir.
 • Seçtiğiniz hastanenin diğer SGK ile anlaşmalı bölümlerinde  muayene haklarını kullanabilirsiniz.
 • Vade farkı olmadan taksitle ödeme yapabilirsiniz.

%20 devlet destekli doğum teminatlı sağlık sigortasını gebelik planı yaparken son regl tarihinizden hemen önce de yaptırabilirsiniz.  Dilerseniz, hamileyken yapabildiğimiz doğum planlarımız hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Medical Park Bahçelievler Hastanesinde Geçerli Doğum Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by