Doç. Dr. Süleyman Akarsu Doğum Paketi

Doç. Dr. Süleyman Akarsu Medicana International Ankara Hastanesi'nde Çalışmaktadır.

Doç.Dr. Süleyman Akarsu Doğum Ücretleri

Doç. Dr. Süleyman Akarsu Doğum Paketi

Doç Dr Süleyman AKARSU, MEDICANA International Ankara Hastanesi, kadın hastalıkları ve doğum bölümü doktorlarındandır. Kadın hastalıkları konusunda cerrahi operasyonlar yanında tüp bebek ve gebe takibi yapmaktadır.

Hamilelik süreci planlayan ailelerimizin hamilelik süresince ihtiyaç duyacağı sağlık hizmetlerini karşılayacak sağlık sigortalarımızı, (1) hamilelik süreci başlamadan hemen önce, herhangi bir hamilelik için bekleme süresi olmaksızın alabilirsiniz.

Ayrıca (2) hamilelik süreci başlamış anne adaylarımız için; Medicana Ankara Hastanesi’nde doğuma kadar… Muayeneler, tahliller ve doğumu karşılayan doğum sağlık sigortalarımız oldukça avantajlı fiyat, vade farksız taksit seçeneği ve vergi avantajı sayesinde.. %20 devlet desteği sağlamaktadır.

Doç. Dr. Süleyman Akarsu Doğum Paketi hakkında bilgi almak için;

SİGORTAPARTNER AŞ Ankara Ofisimize (0850) 346 11 30 ‘dan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz, Siz’i aramamız için iletişim bilgilerinizi bize gönderebilirsiniz.

 

 

Doç. Dr. Süleyman Akarsu Doğum Paketi – Doç. Dr. Süleyman Akarsu, Medicana International Ankara Hastanesi Kadın Doğum Bölümü hekimlerindendir.  Uzun yıllar Kamu görevinden sonra, 2013-2015 döneminde Ankara’da görev yaptığı sürede, sağlık sigortası sahibi çok sayıda anne adayımızı takip eden doktorumuz, 2015-2018 döneminde Medical Park İzmir Hastanesinde tüp bebek alanında çalışmalar yaptı.

Doç. Dr. Süleyman Akarsu Doğum Paketi

Doçentlik ünvanı ile Ankara’ya dönen kadın hastalıkları ve doğum  bölümü doktorumuz, Doç. Dr. Süleyman Akarsu; Yüksek İhtisas Üniversitesi Çukurambar Koru Hastanesi’nde göreve başladıktan sonra, akademik çalışmalarını sürdürdü. Sağlık sektöründe konuşulan, önemli bir transferle (teklifle) yeniden Medicana International Ankara Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı.

Sigortalılarımızdan aldığımız olumlu geri dönüşlerle birlikte, henüz gebelik takibi devam eden ve doğumu yaklaşmış olan anne adaylarımızın referanslarını alarak iletişime geçtiğimiz yeni anne adaylarımız, bize Süleyman Bey’in hastaları ile olan iyi iletişimini gösteriyor.

Sağlık sigortası şirketlerimizin anlaşmalı kurumu olarak sigortalılarımıza hizmet veren Medicana International Ankara Hastanesi‘nde Doç. Dr. Süleyman Akarsu’ya muayene olmak için hastaneye sadece 15TL ödemeniz yeterli olacak. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında muayeneye, tahlil ve tetkiklere ayrıca ek ücretler ödemezsiniz. Tamamlayıcı sigortanız yoksa hemen şimdi fiyat alabiliriniz.

Hamilelik öncesi ve hamileyken yaptırabildiğiniz doğum sigortası paketlerimiz; Yine doğum harcamalarınızı oldukça avantajlı hale getiriyor. Hamileyken doğum paketlerimiz ve avantajları hakkında, sağlık sigortası  uzmanlarımızdan hemen bilgi alabilirsiniz.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Doç. Dr. Süleyman Akarsu Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by