Doç. Dr. Süleyman Akarsu Doğum Paketi

Doç. Dr. Süleyman Akarsu Medicana International Ankara Hastanesi'nde Çalışmaktadır.

Doç.Dr. Süleyman Akarsu Doğum Ücretleri

Doç. Dr. Süleyman Akarsu Doğum Paketi – Doç. Dr. Süleyman Akarsu, Medicana International Ankara Hastanesi Kadın Doğum Bölümü hekimlerindendir.  Uzun yıllar Kamu görevinden sonra, 2013-2015 döneminde Ankara’da görev yaptığı sürede, sağlık sigortası sahibi çok sayıda anne adayımızı takip eden doktorumuz, 2015-2018 döneminde Medical Park İzmir Hastanesinde tüp bebek alanında çalışmalar yaptı.

Doç. Dr. Süleyman Akarsu Doğum Paketi

Doçentlik ünvanı ile Ankara’ya dönen kadın hastalıkları ve doğum  bölümü doktorumuz, Doç. Dr. Süleyman Akarsu; Yüksek İhtisas Üniversitesi Çukurambar Koru Hastanesi’nde göreve başladıktan sonra, akademik çalışmalarını sürdürdü. Sağlık sektöründe konuşulan, önemli bir transferle (teklifle) yeniden Medicana International Ankara Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı.

Sigortalılarımızdan aldığımız olumlu geri dönüşlerle birlikte, henüz gebelik takibi devam eden ve doğumu yaklaşmış olan anne adaylarımızın referanslarını alarak iletişime geçtiğimiz yeni anne adaylarımız, bize Süleyman Bey’in hastaları ile olan iyi iletişimini gösteriyor.

Sağlık sigortası şirketlerimizin anlaşmalı kurumu olarak sigortalılarımıza hizmet veren Medicana International Ankara Hastanesi‘nde Doç. Dr. Süleyman Akarsu’ya muayene olmak için hastaneye sadece 15TL ödemeniz yeterli olacak. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında muayeneye, tahlil ve tetkiklere ayrıca ek ücretler ödemezsiniz. Tamamlayıcı sigortanız yoksa hemen şimdi fiyat alabiliriniz.

Hamilelik öncesi ve hamileyken yaptırabildiğiniz doğum sigortası paketlerimiz; Yine doğum harcamalarınızı oldukça avantajlı hale getiriyor. Hamileyken doğum paketlerimiz ve avantajları hakkında, sağlık sigortası  uzmanlarımızdan hemen bilgi alabilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Doç. Dr. Süleyman Akarsu Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by