Op. Dr. Özge Özer

Op. Dr. Özge ÖZER ; VM Medical Park Ankara (Keçiören) Hastanesi'nde. Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü muayeneleri TSS ile sadece 15 TL.

Op. Dr. Özge ÖZER Hakkında

Op. Dr. Özge ÖZER 2007 – 2013 yılları arasında Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Tıp eğitimi tamamlamıştır. Daha sonra 2014 – 2019 yılları arasında ihtisasını Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı’nda tamamlayarak Kadın Doğum Uzmanı unvanını almıştır. 2014-2019 yıllarında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Araştırma Görevlisi olarak bulunan Op. Dr. Özge ÖZER,2019-2021yıllarında da Muş Devlet Devlet Hastanesi’nde uzman doktor olarak çalışmıştır. VM Medical Park Ankara (Keçiören) Hastanesi’nde 2021 yılında hizmet vermeye başlayan Kadın doğum uzmanı, kısa sürede hastanenin sevilen kadın doğum doktorlarından olmuştur.

Op. Dr. Özge ÖZER ile Kadın Doğum Bölümünde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kullanımı

Her adının, ilk adet dönemi ile menopoz dönemi arasında herhangi bir şikayetiniz olmasa dahi yılda en az 1 kez kadın hastalıkları ve doğum bölümüne gitmesi ve rutin muayene tavsiye edilir. Adet düzensizliği, kısırlık, adet kanamasının az veya çok miktarda olması, vajina kuruluğu, ilk adet kanamasının olmaması cinsel ilişki sırasında ağrı, cinsel isteksizlik, adet sancısı, hamile kalamama, adetin erken yaşta olması, çocuk sahibi olamama ya da vajinadan et parçası gelmesi gibi birçok sağlık durumunuz için kadın doğum doktoruna gitmeniz gerekir.

Tamamlayıcı sağlık sigortası ile, anlaşmalı özel hastanelerde kadın doğum bölümünde SGK anlaşmalı hekimlerde muayene olursunuz ve muayene ücreti olarak yalnızca 15 TL katılım payı ödersiniz. Hastane ve doktor değişikliği yapabildiğiniz gibi, bu sağlık sigortasını tüm Türkiye’deki anlaşmalı hastanelerde kullanabilirsiniz.

SGK anlaşmalı olan kadın doğum uzmanı Op. Dr. Özge ÖZER, tamamlayıcı sağlık sigortası ile hizmet alabileceğiniz VM Medical Park Ankara (Keçiören) Hastanesi‘nin sevilen hekimlerindendir. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile,

  • Muayenelerde yalnız 15 TL katılım payı ödemesi yaparsınız.
  • SGK kapsamındaki rutin testler sağlık sigortası ile %100 karşılanır.
  • Sigorta başlangıç tarihinizden sonra gelişen hastalıklarınız sağlık sigortası kapsamındadır, hastane yatışlarınız gün/ gece kısıtlaması olmadan %100 karşılanır.
  • SGK anlaşmalı diğer bölümlerde kullanılabilir.
  • Sağlık sigortaları ile sigorta ettiren, devlet desteğinden faydalanır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında Doğum Teminatı Nedir?

Doğum teminatlı bir sağlık sigortanız varsa kendi doğum uzmanınızı seçip özel hastanede doğum yapabilirsiniz. Hamile kalmadan önce bir tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabileceğiniz gibi dilerseniz hamile kaldıktan sonra da doğum teminatlı bir sağlık sigortasına sahip olabilirsiniz. Her iki sağlık sigortası ürününde de doğum eyleminiz sağlık sigortası kapsamındadır ve özel hastanelere ek ücret ödemesi yapmazsınız. Tamamlayıcı sağlık sigortası ile gebelik rutin test ve tetkikler için ek ücret ödemezken, Normal & Sezaryen doğumunuz ve 2 geceye kadar hastane ve refakatçi giderleriniz %100 karşılanır.

Tamamlayıcı sağlık sigortalarında Devlet desteği ile vergi avantajından da faydalanırsınız. Sağlık sigortaları, vergi avantajı, anlaşmalı hastaneler ve kadın doğum doktorları hakkında detaylı bilgi için; Sağlık ekibimizi hemen arayın. 0(850) 346 1130

Devlet Desteği Nedir? Nasıl Yararlanılır?

Kendiniz, eşiniz ve çocuğunuz adına yaptırabileceğiniz sigortaların -doğum da dahil- poliçelerini iş yerinizdeki muhasebe bölümüne vermek suretiyle bu devlet desteğinden siz de yararlanabilirsiniz.

Günümüzde Sağlık Sigortalarının bu kadar çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri de Devlet Desteğidir. Kendiniz, eşiniz ya da çocuğunuz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının hepsi %15 ile %40 arasında değişim gösteren ( gelirinize göre) vergi avantajlarına sahiptir.

Sadece Doğum Paketi Nedir?

Sadece Doğum Paketi, gebelik başlangıcında sağlık sigortası yaptırmamış anne adaylarının sadece doğumları için kullandıkları bir doğum paketidir. Doğumunuza saatler dahi kalsa, bu paketi satın alabilirsiniz. Bu sigorta ile doğumunuz (normal & sezaryen fark etmez) sağlık sigortanız ile  karşılanır, aynı zamanda spinal/ epidural anestezi giderleriniz de poliçenize dahil edilir.

Aynı hastane ağı içindeki hastaneler arasında seçim yapabilirsiniz. Ayrıca seçmiş olduğunuz hastanedeki SGK ile anlaşmalı hekimler arasında tercih yapma hakkınız vardır . Hekiminizin uzmanlık derecesine göre ek bir ücret ödemezsiniz. Doğumunuzdan sonra gerekirse iki geceye kadar hastane yatışınız sağlık sigorta ile karşılanır. Bu süreç boyunca size refakat eden kişi için ek bir ücret ödemesi yapmazsınız.

Bebeğiniz doğduktan sonra ilk muayenesi SGK kapsamındadır ve  ek bir ücret ödemezsiniz. Kendiniz ve bebeğiniz için uygun rakamlarla sağlık sigortası sahibi olmak için hemen sağlık danışmanlarımızdan bilgi alın. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Op. Dr. Özge Özer Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by