Op. Dr. Ulviyya Abdullayeva

Op. Dr. Ulviyya Abdullayeva VM Medical Park Ankara (Keçiören) Hastanesi'nde. Sağlık Sigortası ile rutin Kadın Doğum Bölümü muayeneleriniz sadece 15 TL.

Op. Dr.Ulviyya Abdullayeva

Op. Dr. Ulviyya Abdullayeva 2005 – 2011 yılları arasında Azerbaycan Tıp Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Tıp Eğitimini Cumhurbaşkanı burslusu olarak sürdürmüş ve  Üstün diploma ile mezun olmuştur. 2012 – 2017 yılları arasında Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı (Ankara Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi Afiliye)’de ihtisasını tamamlayarak Kadın Doğum Uzmanı olmuştur. Şuanda aktif olarak VM Medical Park Ankara (Keçiören) Hastanesi’nde mesleki hayatına devam eden Op. Dr. Ulviyya Abdullayeva, iyi derece Rusça ve İngilizce bilmektedir.

Mesleki İlgi Alanları;

 • Obstetrik
 • Jinekoloji
 • Endoskopik cerrahiler
 • Ürojinekolojik cerrahi olan Op. Dr. Ulviyya Abdullayeva özellikle Ürojinekolojik cerrahide hastalarının memnuniyeti ile sıklıkla olumlu dönüşler almaktadır.

Neden Kadın Doğum Doktoru Op. Dr. Ulviyya Abdullayeva’ ya Gitmeliyim?

Herhangi bir şikayetiniz olmasa bile yılda en a 1 kez kadın doğum doktoruna muayene olmanız önerilir. Bir kadının pelvik, vulvar ve vajinal ağrı veya rahimden anormal kanama gibi semptomlar hakkında endişeleri varsa kadın doğum doktoruna gitmelidir. Jinekologlar tarafından yaygın olarak tedavi edilen durumlar şunları içerir: hamilelik, doğurganlık, menstrüasyon ve menopoz ile ilgili sorunlar.

Tamamlayıcı sağlık sigortası, olası hastalıklarınızın erken tanı ve tedavisinde oldukça önemlidir. Yıllık rutin kadın doğum bölümü muayenelerinizde yapılacak bazı test ve tetkikler, önlenebilir hastalıklarınızın önüne geçmede etkili olacaktır.

Taksitler şeklinde ödeyebildiğiniz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile yıllık ortalama 10 doktor muayenesi hakkınız olur, muayene sayısı sigorta şirketine göre değişiklik gösterebilir. SGK anlaşmalı bütün bölümlerde kullanılabilir. Muayenelerin içinde kadın doğum uzmanınızın isteyeceği test ve tetkikler SGK dahilinde poliçe teminatları içindedir. Muayenelerde sadece 15 TL katılım payı ödemesi yaparsınız.

Sağlık Sigortası ile muayenelerinizde sadece 15 TL ödeyin, yatarak tedavilerinizde ücret ödemeyin.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile; Ayakta tedavilerde yılda 10 muayeneye kadar hakkınız olurken, yatarak tedavilerinizde ek ücret ödemeniz gerekmez. Anlaşmalı özel hastanelerde kullanabildiğiniz sağlık sigortası ile hekiminizi kendiniz seçersiniz. SGK kapsamındaki test ve tahliller için ek ücret ödemezken, devlet desteği ile vergi avantajı sağlarsınız ve poliçe tutarınızın ortalama %20 lik kısmı için ekonomi sağlarsınız. Siz de anlaşmalı olduğumuz 20 den fazla şirketten size en uygun olan sağlık sigortasına sahip olmak için hemen bizi arayın. 0(850) 346 1130 

VM Medical Park Ankara (Keçiören) Hastanesi’nde Doğum İçin Demir Hayat İki Can Doğum Sigortası Paketi Nedir?

İki Can Doğum Sigortası’nı hamilelik süreciniz başladıktan sonra yaptırabilirsiniz. Hamileliğiniz boyunca yapılacak test tetkikler muayeneler, hastane yatış, oda , refakatçi giderleri sağlık sigortası teminatları içindedir. Doğum Sağlık Sigortası ile beklenmeyen harcamalara karşı tamamen hazırlıklı olursunuz.

Hamilelik Öncesi Doğum Paketleri

Henüz hamilelik süreci başlamamış fakat bebek sahibi olmayı planlayan anne adaylarına önerilen sigorta paketlerimizden biridir. Bekleme süresi olmadan yararlanabileceğiniz bir sigorta olan Hamilelik Öncesi Doğum Paketleri oldukça kapsamlıdır. Bu sigorta kapsamındakiler aşağıdaki gibidir;

 • 15 TL SGK katılımı ödeyerek, istediğiniz zaman muayene olursunuz.
 • Gebelik süresince yapılan rutin test ve tetkikler sigorta ile karşılanır.
 • Normal doğum ya da sezaryen doğum fark etmeksizin doğumunuzun masrafları tamamen sigorta ile karşılanır.
 • Doktor, ameliyathane, anestezi, oda ve refakatçi giderleri sağlık sigortası dahilindedir.
 • Hastanelerin diğer SGK ile anlaşmalı bölümlerinde bu sigorta ile elde ettiğiniz muayene haklarınızı kullanabilirsiniz.
 • Vade farkı olmadan taksitle ödeme yapabilirsiniz.
 • %20 devlet destekli bu sigortadan cüzi bir ücret ödeyerek yararlanabilirsiniz. Konforlu ve rahat bir gebelik ve doğum sürecini bu sigorta ile karşılayabilirsiniz.

Sağlık Sigortalarında Vergi Avantajı

Sağlık Sigortalarının bir diğer avantajı da Devlet Desteği ( Vergi Avantajı) dir. Kamu yada özel sektör çalışanları ile işverenleri dahil edebildiğimiz ,geliri üzerinden vergi ödeyen herkes Devlet Desteğinden yararlanır.

Gelirinize göre ödediğiniz poliçe tutarının %15 ile %40 ı arasındaki oranı vergi avantajı olarak geri ödeme şeklinde alırınız. Poliçenizi işyerinizin muhasebe birimine vererek, bu destekten hemen faydalanmaya başlayın.

Kendiniz, çocuklarınız ve diğer aile bireyleriniz için yaptırmak istediğiniz sigortalarda gelir durumunuza göre %15 ile %40 arasında devlet desteği alır ve sigortanızı oldukça uygun bir fiyata getirirsiniz. Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları, iş verenler, vergi ödeyen herkes bu devlet desteğinden yararlanabilirler.

Sağlık sigortaları hakkında detaylı bilgi almak için uzman sağlık ekibimiz ile iletişime geçin. 0(850) 346 1130 

Soru Sor
Whatsapp
Op. Dr. Ulviyya Abdullayeva Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by