Eryaman Hastanesi Doğum Paketi

Eryaman Hastanesi Doğum Paketi Fiyatları - Kapsamı - Devlet Desteği

Eryaman Hastanesi Doğum Paketi Kapsamı

 • Hamileyken muayeneleriniz. (Sadece 15TL)
 • Gebelik Rutin test ve tetkikleriniz dahil.
 • Normal Sezaryen Doğum (Epidural Anestezi Dahil)
 • Tek Kişilik Özel Oda, Refakatçi, Dr , ameliyathane ücretleri dahil
 • Vade Farksız 7 taksit seçeneği,
 • Kredi kartı blokesi olmadan taksitli ödeme seçeneği

Eryaman Hastanesi’nde takibiniz için Hamileyken satın alabileceğiniz Doğum Paketi hakkında bilgi için (0312) 911 11 39’u arayabilirsiniz. Şimdi Bilgi Alın. 

Eryaman Hastanesi Doğum Paketi

Eryaman Hastanesi , Eryaman’da önemli bir bölge hastanesidir. Anne adaylarımızın geçmiş dönemde evlerine yakın olduğu için tercih ettiği önemli hastanelerden biridir. Ankara’da hamileyken takip edilebileceğiniz ve doğum yapacağınız özel hastane alternatiflerini ve fiyatlarını hemen öğrenebilirsiniz. Eryaman Hastanesi Doğum Paketi detayları için (0312) 911 11 39’dan destek alabilirsiniz.

Anne adaylarımızın, sağlık ekibimiz hakkında yorumlarını inceleyin

Eryaman Hastanesi Doğum Paketi, Etimesgut, Eryaman, Batıkent semtlerinde yaşayan sigortalılarımızın çok tercih ettiği bir hastane ve sunduğumuz kapsamlı doğum sağlık sigortasıdır.

Eryaman Hastanesi Doğum Paketi Hamileyken Yapılabilir mi?

Doğum için sağlık sigortası arayışındaki anne adaylarımızın karşılaştığı genel cevap; Hamilelikten sonra doğum sigortası yapılamadığı yönünde olabilir. Fakat biz 2010 yılında tamamlayıcı sağlık sigortasının ilk kez sunulduğu günden beri; Hamile anne adaylarımıza hamileyken doğum sağlık sigortası yapıyoruz.

%20 Devlet destekli bir özel sağlık sigortasını hamilelikten hemen önce yaptırmanız gerekse de..  Hamileyken , Eryaman Hastanesi’nde geçerli muayeneleri, tahlilleri ve doğumu kapsayan, doğum paketlerimiz için hemen fiyat alabilir, taksitle ödersiniz.

Eryaman Hastanesi Doğum Paketi Kapsamı Nedir?

Hamileyken başvuru yapabildiğiniz doğum paketlerimiz, hamilelik süresince ihtiyaç duyabileceğiniz muayene, tahliller ve doğum düşünülerek planlanmıştır.

 • Gebelik dönemi muayeneleriniz
 • Rutin test ve tetkikleriniz
 • Epidural Normal Doğum &
 • Sezaryen Doğum ve Anestezi
 • Tek kişilik özel oda, refakatçi giderleri
 • İki geceye kadar yatış
 • Bebek paketi, yenidoğan SGK paketi

Eryaman Hastanesi Doğum Paketinde Gebeliğe Bağlı Beklenmeyen Yatışlar

Eryaman Hastanesinde geçerli limitsiz doğum paketimizde, muayeneler için sadece 15TL SGK katılımı ödersiniz. SGK kapsamında yapılan tahlil ve tetkikler limitsiz olarak paketinizde yer alır.

Epidural Normal Doğum veya Sezaryen Doğumda ek ücretler ödemezsiniz. Bebeğinizin ilk işlemleri SGK paketi kapsamında karşılanır. Ek ücret ödenmez.

Yararlandığınız doğum paketleri SGK’yı tamamlama özelliği ile sunulduğundan; SGK tarafından karşılanmayan hizmetler sigorta paketinde yer almaz.

Ayrıca doğum öncesinde, gebeliğe bağlı bir komplikasyon sebebiyle hastanede yatış yapmanız gerekirse, yatış giderleriniz poliçe kapsamında olmadığı için size avantajlı fiyatlarla Sağlık Destek Paketi almanızı öneriyoruz.

Sağlık Destek Paketi Nedir?

Anne adaylarımızın hamilelik süresince beklenmeyen sürprizlerle karşılaşmasını önlemek ve ekonomik bir çözüm sunabilmek için; Sigortalılarımıza Sağlık Destek Paketi ürünümüzü sunuyoruz. Böylece doğuma kadar beklenmeyen bir gelişme sonucu özel bir hastanede yatmanız gerektiğinde devreye girer ve limitler dahilinde harcamalarınızı %100 karşılar. Sağlık destek paketi hamilelik süreci başladığında alınabilir. Detaylı bilgi almak için Ankara Eryaman Ofisim Arayabilirsiniz.

Eryaman Hastanesi Doğum Paketinde İndirim

Ankara’daki bir çok özel hastanemizde olduğu gibi; Sigorta şirketlerimizin  de Anlaşmalı kurumu olan Eryaman Hastanesi’nde geçerli doğum paketlerimizden hamileyen yararlanabilirsiniz. Ankara’da özel hastanelerin, anne adaylarına verebileceği, muayene, tahliller ve doğumun toplam fiyatı dikkate alındığında,  doğum paketleri size oldukça avantaj sağlar.

Ayrıca, hamilelik öncesinde satın alacağınız  sağlık sigortalarında ,yararlanabildiğiniz vergi indirimi avantajı ile. %40’a varan devlet desteğinden yararlanırsınız. Böylece; Ödeyeceğiniz sağlık sigortası primlerinden %15 ile %40 oranları arasında ekonomi sağlarsınız.

Bebeğinizin Doğumundan Sonra Çocuk Sağlık Sigortası

Çocuk Sağlık Sigortası bebeğinizin doğumundan hemen sonra yapılabilen bir sağlık sigortasıdır. Bebeğinizin ilk yıl sıklıkla gideceği çocuk doktoru muayenelerini, gerekli tahlilleri ve tetkikleri karşılar. Hastanede yatış ve takip gerektiren, hatta ameliyatla tedavisi mümkün vakalarda limitsizdir. Yatışta harcamalarınızın %100’ünü karşılar.  Sağlık sigortası alternatifi sunabildiğimiz çok sayıda sigorta şirketinden size en uygun çocuk sağlık sigortası teklifi almak için hemen sağlık sigortası uzmanlarımızı arayın.
Çocuklarınıza tek başlarına çocuk sağlık sigortası yapabileceğiniz gibi anne yada babanın da olduğu poliçeleri avantajlarıyla karşılaştırın. Tamamlayıcı sağlık sigortası yada özel sağlık sigortası alternatifleriyle istediğiniz fiyata en iyisini alın.

Yeni Doğan Bebek İçin Çocuk Sağlık Sigortası Fiyatı Nedir?

Yeni doğan bir bebekler için hastanede ilk işlemler ücretsiz olarak sunulur. Topuk kanı alımı, doğum sırasında yeni doğan doktorunun muayenesi, koruyucu aşısı SGK anlaşmalı özel hastanelerde ücretsizdir. Doğum yapan annenin taburcu olmasını takiben 3-5 gün döneminde ikinci kez topuk kanı için hastaneye tekrar çağırılırsınız. Bu ziyarette ikici kez topuk kanı alınır ve sarılık kontrolü için bilirubin sayımı yapılır.

Yeni Doğan Çocuklarda Tamamlayıcı sağlık sigortaları, bulunduğunuz ile ve tercih edeceğiniz anlaşmalı özel hastanelere de bakarak 754 TL gibi primlerle yapılabilir.  (Anne veya baba ile birlikte sigortalanması halinde bebek primidir. ) Dilerseniz tek başına da sağlık sigortası yapılabilir. Bu durumda 945TL- 1040 TL aralığını dikkate alabilirsiniz.

Özel sağlık sigortası yaptırarak SGK anlaşması olmayan özel hastaneleri de kullanmak isteyebilirsiniz. Bu tercihle bebeğiniz için yıllık ödemeniz gereken sigorta primleri 1550-1800TL aralığında olacaktır. Size özel hazırlanmış teklifle doğru fiyata en kısa sürede ulaşmak için birkaç bilgi ile şimdi teklif isteyebilirsiniz.

HAMİLELİKTEN HEMEN ÖNCE DEVLETTEN DESTEK ALARAK DOĞUM SAĞLIK SİGORTASI YAPTIRABİLİRSİNİZ

Hamilelik süreciniz başlamadan yaptırabileceğiniz  doğum sağlık sigortası planları  Hamilelik dönemi başladığında muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Eryaman Hastanesi Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by