Kadın Doğum Uzmanı Prof. Dr. Turgut VAR

Kadın Doğum Uzmanı Prof. Dr. Turgut VAR

Kadın Doğum Uzmanı Prof. Dr. Turgut VAR

Kadın Doğum Uzmanı Prof. Dr. Turgut VAR uzmanlığını Zekai Tahir Burak Hastanesi’nde tamamlamış, uzun yıllar Güven Hastane’sinde görev yaptıktan sonra halen Liv Hospital Ankara Hastanesi’nde  hasta kabulü yapmaktadır.

Anne adaylarımızın geri bildirimleri ve anne-çocuk platformlarındaki yorumlarına baktığınızda, hastaları konusunda takipçi, gebelik takibinde stres sahibi, bazen biraz telaşlı anne adaylarımızda bile iletişimin yüksek olduğu ve hastalarının yüksek güvenini kazanmış bir kadın doğum hekimidir.

Değerli Hocamız, Kadın Doğum Uzmanı Prof. Dr. Turgut VAR ‘ın sosyal medya hesaplarını takip eden anne adaylarımızın, hocanın, mesleki paylaşımlar yaptığı, “önce hastalarım” dediği için de.. Popüler sosyal medya hesaplarına sahip olmak için ayrıca çaba harcamadığını görüyoruz. Bu nedenle, bol bol doğum fotoğrafı göremeyeceğinizi peşinen paylaşmak isteriz.

Turgut Bey ile tanışan anne adaylarımızdan aldığımız geri dönüşlerdeki ortak yorumlara bakınca, bunun bir tesadüf olmadığı açık.

Kadın Doğum Uzmanı Prof. Dr. Turgut VAR ile Gebelik Takibi

Değerli Hocamız, aşağıda görebileceğiniz önemli alanlarda hasta takibi yapmaktadır. Normal ve Riskli Gebelik takibinde ise, mesleki tecrübeler yanında, güven yaratan, titiz ve takipçi tavrı, anne adaylarına duyduğu saygı. Anne adaylarının ayrıca önemli tercih sebebidir.

Normal ve Riskli Gebelik Takibi ve Doğum,
Reprodiktif Endokrinoloji,
Tüp Bebek,
İnfertilite Tedavisi,
Menapoz Tedavisi,
Polikistik over sendromu Tanı ve Takibi,
Robotik Cerrahi,
Jinekolojik Cerrahi,
Histereskopik Cerrahi,
Laparoskopik Cerrahi,
Ürojinekolojik Cerrahi,

Kadın Doğum Uzmanı Prof. Dr. Turgut VAR Doğum Paketi

Hocamızın mesleki deneyimleri, anne adaylarımız tarafından tercih edilen bir hekim oluşu ve bugün çalıştığı özel hastaneye bakarak… haklı olarak; Hamilelik sürecinizde sizi yüksek maliyetlerin beklediğini düşünebilirsiniz.

Ama, size çok güzel bir haberimiz var…. Hamileyken de yapabildiğimiz hamileyken sağlık sigortalarımız;

  • Muayene ve Tahlillerinizi karşılar.
  • (Epidural) Normal Doğum ve Sezaryen Doğumunuzu karşılar.
  • Hastanede oda refakatçi, gibi maliyetleri düşünmezsiniz.
  • Çok daha uygun rakamlara satın almakla kalmaz, ayrıca %20 oranında devlet desteğinden de ek olarak yararlanır ve çok daha avantajlı fiyatlara maal edersiniz.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Doğum Sağlık Sigortası Paketi Ne Zaman Alınmalıdır.

Hamilelik Öncesinde Doğum Sağlık Sigortası

Hamilelik planlayan anne adaylarımız, hamile kalacakları dönemi önceden planlamışlar ise, hamilelik süreci başlamadan önce kapsamlı teminatlarla doğum teminatına sahip sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Hamileyken  Doğum Sağlık Sigortası

Hamilelik süreci başlamış anne adaylarımız ise; Üzülmesinler. 2010 yılından beri şirketimize gelen binlerce talebin önemli bölümünü “Hamileyim doğum paketi araştırıyorum ” diyen anne adaylarımız oluşturuyor. Evet! Yanlış duymadınınız. Hamileyken de doğum sağlık sigortası alabilirsiniz.

Doğum Sağlık Sigortası Avantajı Nedir?

Hamileyken yaptırabildiğiniz doğum sağlık sigortalarının en önemli özelliği;

  • Anlaşmalı özel hastanelerimizden sizin bireysel olarak alabileceğiniz fiyatlara göre, doğum sağlık sigortası çok daha ekonomik fiyatlara sahiptir.
  • Hastane fiyatlarına göre, daha uygun fiyatlarla alabildiğiniz bir doğum sağlık sigortası için devlet desteğinden yararlanabilirsiniz.  Sizin yada eşinizin iş yerindeki, vergi diliminiz oranında(ortalama %20) devlet desteğinden yararlanabilirsiniz. Böylece %20 daha uygun rakamlar konuşabiliriz.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Doğum Sağlık Sigortasını Hangi Şirketler Yapar?

2010 yılından bugüne kadar; MAPFRE Sigorta AŞ, Halk Sigorta AŞ, Türk Nippon Sigorta Aş, Unico Sigorta Aş ile geride bıraktığımız ve 2017 yılı itibariyle Demir Sağlık ve Hayat Aş ile devam ettirdiğimiz hamileyken doğum sağlık sigortası projelerimizde her yıl anne adaylarımızın beklenti ve ihtiyaçlarına göre ürünler değişiyor. Projenin ilk yıllarında anne adaylarımızın ellerinde test, tetkik listeleri sınırlı ve adetli birimlerle verilip, doktor ve hastane değişikliği mümkün değilken..

Bugün, muayeneler beraberinde hekimin yaptığı SGK kapsamlı test ve tetkikler limitsizdir. Anne adaylarımız istedikleri özel hastane ve hekimle gebelik takibine karar verebilir ve gerektiğinde network’te ( anlaşmalı kurum ağında) sunulan hastaneler arasında değişiklikte yapabilir.

Doğum Sağlık Sigortası Fiyatları?

2020 yılı itibariyle de, hamileyken sunabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, özel hastane fiyatlarına göre %20-22 oranda daha uygun fiyat sağlar. Bu fiyat farkına ek olarak bizden alabileceğiniz bir belge ile iş yeriniz aracılığı ile %15 ile %35 oranındaki devlet desteğinden ayrıca yararlanırsınız. Özel Hastanelerde geçerli doğum sağlık sigortalarımızın fiyatları hastanelerin fiyatları dikkate alınarak birkaç farklı alternatifle sunulur.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Şirketimiz, hastane anlaşmaları sırasında elde ettiği fiyat avantajını direkt olarak sağlık sigortalarına yansıtır. Böylece, 4.400TL ile 7.440TL aralığında değişken fiyatlar sizi şaşırtmasın. “Daha fazla ödemenize gerek yok” Güncel Fiyatları inceleyin.

Kadın Doğum Uzmanı Prof. Dr. Turgut VAR Youtube

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Kadın Doğum Uzmanı Prof. Dr. Turgut VAR Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by