Op Dr Adnan Kaya

Ankara'da Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Özel Muayenehane Hekimi

Op Dr Adnan KAYA Hakkında

Eğitimini İstanbul Tıp Fakültesinde tamamlamış ve Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünde ihtisasını almıştır. Kamu hastanelerinde görev yapmış ve özel sektörde, 2008 yılı sonrası Tüp Bebek Tedavisi konusunda çalışmaları yoğunlaşmıştır.

  • Maya Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi’nde
  • Koru Hastanesi‘nde /Novaart Tüp Bebek Merkezi’nde
  • Kudret International Ankara Hastanesi’nde ve
  • Lokman Hekim AKAY Hastanesi‘nde görev yapmıştır.

Özellikle Tüp bebek ve gebe takibinde aktif olarak çalışan hekimimizin çok sayıda yayımlanmış bilimsel makale ve yayını bulunmakadır. Hamilelik sürecinde de takip gerektiren süreçlere verdiği önemle 2020 yılı başlarında özel muayenehanesini açarak, hastalarını Çukurambar’daki muayenehanesinde kabul etmektedir.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

 

Bebek Paketi (yeni doğan hizmetleri)

Doğuma yaklaştığınız son haftalarda, siz de fark edeceksiniz ki… Hamileliğinizin ilk haftalarındaki öncelikleriniz ve bilgi sahibi olmaya çalıştığınız konular farklılaşmaya başladı. İlk zamanlar nasıl hamile kaldığınız, neler yapacağınız, bu 40 haftanın nasıl geçeceğini tatlı kaygılarla planlarken;

Bugünlerde bebeğinizin doğumu, gelecek misafirler, odanızın süslenmesi, ikramlıklar, fotoğrafçı telaşı… Hatta belki de, eşinizin doğuma girip girmeyeceği konuşuluyor olabilir. Bu dönemdeki tatlı telaşların arasında unutulmaması için küçük bir hatırlatma daha yapabiliriz…

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Bebek Sağlık Sigortası

Bebeğinizin doğumundan sonra hastanede doğum sırasında yapılan ilk işlemler ücretsizdir. Bu hizmetleri SGK karşılar.

  • Yeni doğan doktorunun ilk muayenesi
  • Topuk kanı
  • Koruyucu aşısı gibi.

Elbette kaygılanmayın ama; Gerekli olması halinde, yenidoğan yoğun bakım giderleri de, süre ve TL limiti olmaksızın SGK güvencesindedir. Hastaneye bunun için ek bir ödeme de yapılmaz. Bebeğinizin 5.gününden sonra tekrar hastaneye giderek ikinci kez vermeniz gereken topuk kanı da yine ücretsiz olarak alınır.

Bundan sonrasında ise; 

Bebeğinizin özellikle ilk yılında, her ay, sağlıklı çocuk doktoru muayeneleriniz, gereken bazı testler ve tahliller, nadiren de olsa, gerekebilen hastane yatış giderleri için, hazırlıklı olmak  ve hastaneye her gidişinizde fark ücretler ödemeden sağlık hizmeti alabilmeniz için; Çocuk Sağlık Sigortası yapmanızı öneriyoruz. Çocuk tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK anlaşmalı hastanelerimizde fark ücret ödemeden muayene olabilir, yine sgk kapsamındaki tahlil ve tetkikler ile yatış giderlerinize ücret ödemezsiniz. %100 karşılanır. Takip edilmek istediğiniz hastane Sgk anlaşmalı değilse, yada özel bir muayenehane tercihiniz varsa, bunlar için de, alternatif sağlık sigortalarımızı karşılaştırabilir. Ankara ofisteki sağlık uzmanlarımızdan 0312 911 1139 ‘dan destek alabilirsiniz.  Op Dr Adnan Kaya Doğum Paketi

Sağlıkla Kalın.

 

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

 

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Soru Sor
Whatsapp
Op Dr Adnan Kaya Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by