Kadın Hast. Doğum Uzm. Op. Dr. Ali Koray BAYRAMOĞLU

Op. Dr. Ali Koray BAYRAMOĞLU Gebe Takibi ve jenekolojik Cerrahi uzmanıdır.

Op. Dr. Ali Koray BAYRAMOĞLU

Op. Dr. Ali Koray BAYRAMOĞLU Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1999 yılında mezun olmuştur. 2003 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde ihtisasını tamamlamış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Yıllardır süre gelen meslek hayatına şu anda Koru Sincan Hastanesi’ nde devam etmektedir.

Hastalarının son derece memnun kaldığı kadın doğum uzmanı, güler yüzü, enerjik yapısı ve empati yeteneği ile, bulunduğu çevre ve semtte ilgi gören kadın doğum doktorlarındandır. (Ali Koray BAYRAMOĞLU)

Op. Dr. Ali Koray BAYRAMOĞLU; Gebelik takibinin yanı sıra;
Da Vinci Robotik Cerrahi
Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi
Esd (Sedimantasyon)
Hemaferez
Laserasyon Onarımı
Preoperatif Değerlendirme
Robot Destekli Cerrahi
Robotik Cerrahi alanlarında da hastalarına hizmet vermektedir.

Op. Dr. Ali Koray BAYRAMOĞLU Mesleki İlgi Alanları

Hamilelikten Hemen Önce Doğum Paketi Yapılır mı?

Hamilelik Öncesi Doğum Teminatlı Sağlık Sigortası Paketleri ; Bebek sahibi olmak isteyen ve henüz hamile olmayan anne adaylarımız tarafından en çok tercih edilen bir sağlık sigortası ürünüdür. (Ali Koray BAYRAMOĞLU)

Bu sağlık sigortası ile, hamileliğinizin başlangıcından itibaren doğum teminatınızı kullanmaya başlarsınız.

Devam eden bir sağlık sigortanız var ise yenileme döneminde de, doğum teminatı ekleyebilirsiniz.

Tüm bunlar hamileliğiniz boyunca kadın doğum bölümü  muayenelerinizin, testlerinizin, tahlillerinizin, tetkiklerinizin, beklenmedik hastane yatışlarınızın ve doğum eyleminizin sigorta ile karşılanması demektir.

Anlaşmalı özel hastanelerin, alanında uzman ve tecrübeli kadın hastalıkları & doğum uzmanları ile birlikte, hamilelik sürecinizi sağlık sigortası avantajı ve devlet desteği ile  tamamlarsınız. Hamilelikte, sizi bekleyen sağlık giderleriniz düşünmek zorunda kalmazsınız.

Hamilelikten Sonra Yapılan Doğum Paketleri Neleri Kapsar?

Hamilelikten hemen önce, doğum teminatlı sağlık sigortası yaptırabileceğiniz gibi; Hamilelik sonrasında da yararlanabileceğiniz doğum sağlık sigortası planları var. Anlaşmalı hastaneler ve detaylar için sağlık ekibimizden bilgi alabilirsiniz. Neleri kapsar?

  • Muayenelerinizde yalnızca 15 TL SGK katkı payı ödemezsiniz.
  • SGK’nın belirlediği gebelik test, tahlil ve tetkikler sağlık sigorta ile %100 karşılanır.
  • Gebeliğiniz süresince, anlaşmalı özel hastanelerin  SGK ile anlaşmalı diğer bölümlerinde de, muayene olabilirsiniz.
  • Bu paketin anne adayları tarafından tercih edilmesinin sebeplerinden biri de, doğum paketinin ortalama %20 devlet destekli olmasıdır.
  • Vade farkı olmadan taksit yaptırabileceğiniz bir sağlık sigortası olarakta,  oldukça ekonomiktir.

Sadece Doğum Paketi Nedir? Ne Zaman Alınır?

Sadece Doğum Paketi, gebelik başlangıcında sağlık sigortası yaptırmamış anne adaylarının sadece doğumları için kullandıkları bir sağlık sigortası paketidir.  Doğumunuza saatler kalsa dahi, bu paketi satın alabilirsiniz. Bu sigorta ile doğumunuz (normal veya sezaryen fark etmeksizin) harcamalarınız, sağlık sigortasıyla karşılanır, aynı zamanda anestezi ile ilgili giderleriniz de poliçenize dahil edilir.

Aynı hastane ağı içinde  (Network) farklı hastaneler arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca seçmiş olduğunuz hastanedeki SGK ile anlaşmalı hekimlerden hangisinde takibe başlayacağınıza siz karar verirsiniz.  Hekimlerin ünvanlarına göre ek bir ücret ödemeniz gerekmez. Doğumunuzdan sonra gerekirse iki geceye kadar hastane yatışınız sigorta ile karşılanır. Bu süreç boyunca size refakat eden kişi için ek bir ücret ödemenize gerek kalmaz.

Bebeğin doğduktan sonraki ilk muayenesi  SGK kapsamındadır. Topuk kanı, koruyucu aşısı ve ilk muayenesi için özel hastanelerde ek ücret ödemezsiniz.

Doğum sağlık sigortası paketi almış olmanız vergi avantajından yararlanamayacağınız anlamına gelmez. Sağlık sigortası kapsamında olduğu sürece;  Sağlık sigortası primlerinizin önemli bölümü; Yıllık gelirinize bağlı olarak %15 ile %40 arasındaki gelir vergisi oranına göre, size iade olur.

Vergi Avantajı Nedir? Vergi Avantajından Kimler Yararlanır?

Kendiniz, çocuklarınız ve diğer aile üyeleriniz için yaptırmak istediğiniz sigorta poliçelerinde,  %15 ile %40 arasındaki vergi avantajından yararlanarak sigortanızı oldukça uygun bir fiyata mal edersiniz. Kamu veya özel sektör çalışanları, iş verenler, gelirlerinden ayrıca vergi ödeyenler..  Devlet desteğinden kolayca yararlanabilirler. Poliçenizi işyerinizin muhasebe birimine teslim etmeniz faydalanmaya başlamak için yeterlidir.

Devlet desteği ve vergi avantajı ile ilgili daha kapsamlı bilgi almak için (0850) 346 1130 numaralı telefonu arayarak ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Doğumdan sonra çocuklarınız için de, vakit kaybetmeden çocuk sağlık sigortası yaptırmanızı ve uzun yıllar düzenli olarak devam ettirmenizi öneriyoruz.

Soru Sor
Whatsapp
Kadın Hast. Doğum Uzm. Op. Dr. Ali Koray BAYRAMOĞLU Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by