VM Medical Park Ankara (Keçiören) ‘da Geçerli Sadece Doğum Eylemi için Sağlık Sigortası

VM Medical Park Ankara (Keçiören) 'de Geçerli Sadece Doğum Eylemi için Sağlık Sigortası

VM Medical Park Ankara (Keçiören) ‘da Geçerli Sadece Doğum Eylemi için Sağlık Sigortası

2010 yılından bugüne kadar iş ortağımız olan, farklı sigorta şirketleri ve anlaşmalı özel hastanelerimizde sunduğumuz sağlık sigortaları içinde, hamilelik planlayan anne adaylarımız kadar hamileliği yeni başlamış anne adaylarımıza sunduğumuz; Hamileyken doğum sağlık sigortaları önemli bir yer tutmuştur. YORUMLAR

VM Medical Park Ankara (Keçiören) ‘da Geçerli Sadece Doğum Eylemi için Sağlık Sigortası için genellikle anne adaylarımız 4-6 hafta döneminde bize ulaşarak, hamilelik döneminde ihtiyaç duyacakları muayeneler, rutin tahliller ve doğumun karşılanması için VM Medical Park Keçiören’de geçerli doğum sağlık sigortaları‘ndan yararlandılar.

Son dönemde ise; Dünya’yı ve ülkemizi de etkileyen covid salgını sonrası, 30 hafta ve üzerine kadar, kamu hastanelerinde takip edilen sayısı azımsanmayacak  anne adayımızdan aldığımız taleplerle yeni ürünümüz; VM Medical Park Ankara (Keçiören) ‘da Geçerli Sadece Doğum Eylemi için Sağlık Sigortasını,  satın alabilirsiniz

VM Medical Park Ankara (Keçiören) ‘da Geçerli Sadece Doğum Eylemi için Sağlık Sigortası Kapsamı

VM Medical Park Ankara (Keçiören) ‘da Geçerli Sadece Doğum Eylemi için Sağlık Sigortası; Hamilelik süreci ilerlemiş anne adaylarımız için, Medical Park Keçiören Hastanesi’nde geçerli olacak yeni bir doğum planı hazırladık. Hamileliğinizin ilk haftalarında kalan, muayene ve tahlillerin plandan çıkartıldığı ve böylece çok daha avantajlı fiyatlarla sunabildiğimiz; VM Medical Park Ankara (Keçiören) ‘da Geçerli Sadece Doğum Eylemi için Sağlık Sigortası, sadece doğum, oda, refakatçi, yatış eyleminiz planlanarak hazırlanmıştır. Böylece geride bıraktığınız ve artık ihtiyaç duymayacağınız sağlık harcamaları için ek ücretler ödemeyeceksiniz.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

VM Medical Park Ankara (Keçiören) ‘da Geçerli Sadece Doğum Eylemi için Sağlık Sigortası Avantajları

  • Medical Park Keçiören’de geçerli Sadece Doğum Planımızda, Muayene ve Tahliller yer almaz. İleri hafta anne adaylarımız için uygundur. Henüz hamileliğinizin ilk haftalarında iseniz; Muayeneler, tahliller ve doğumu kapsayan VM Medical Park Doğum Paketi‘in inceleyebilirsiniz.
  • VM Medical Park Ankara (Keçiören) ‘da Geçerli Sadece Doğum Eylemi için Sağlık Sigortası ürünü, bir sağlık sigortası olduğu için; Ödeyeceğiniz tutar üzerinden sağlık sigortaları vergi avantajından yararlanabilirsiniz. Böylece, siz yada eşinizin iş yeri aracılığı ile yararlanacağı bu devlet desteği sayesinde, %15 ile %40 arasında, gelir verginiz oranında bir destekten yararlanırsınız. Maliyetiniz, ödediğiniz sağlık sigortası priminden de ortalama %20 daha ekonomik olacaktır.
  • Sadece doğum paketinden son haftalarda yararlanıyor olsanızda, anlaşmalı kurumlarımıza tek seferde yapmanız gereken sağlık harcamalarınızı kolaylaştırmak için, VM Medical Park Ankara (Keçiören) ‘da Geçerli Sadece Doğum Eylemi için Sağlık Sigortasını kredi kartı ile taksitle ödeyebilirsiniz.
  • Uzunca bir süre, takip edildiğiniz hastane ve doktordan vazgeçip, yeni bir hastane ve doktor ile sürece devam ederken, doğum yapacağınız hastane ve doktor konusunda kararsız kalabilirsiniz diye, sadece doğumu karşılayan planımız anlaşmalı hastane ağımızın tamamında geçerlidir. Böylece kararsız kalmanıza gerek yok.

Bebeğiniz İçin 1 Yıllık Sağlık Sigortası

Doğuma yaklaştığınız son haftalarda, siz de fark edeceksiniz ki… Hamileliğinizin ilk haftalarındaki öncelikleriniz ve bilgi sahibi olmaya çalıştığınız konular farklılaşmaya başladı. İlk zamanlar nasıl hamile kaldığınız, neler yapacağınız, bu 40 haftanın nasıl geçeceğini tatlı kaygılarla planlarken;

Bugünlerde bebeğinizin doğumu, gelecek misafirler, odanızın süslenmesi, ikramlıklar, fotoğrafçı telaşı… Hatta belki de, eşinizin doğuma girip girmeyeceği konuşuluyor olabilir. Bu dönemdeki tatlı telaşların arasında unutulmaması için küçük bir hatırlatma daha yapabiliriz…

Bebek Sağlık Sigortası

Bebeğinizin doğumundan sonra hastanede doğum sırasında yapılan ilk işlemler ücretsizdir. Bu hizmetleri SGK karşılar.

  • Yeni doğan doktorunun ilk muayenesi
  • Topuk kanı
  • Koruyucu aşısı gibi.

Elbette kaygılanmayın ama; Gerekli olması halinde, yenidoğan yoğun bakım giderleri de, süre ve TL limiti olmaksızın SGK güvencesindedir. Hastaneye bunun için ek bir ödeme de yapılmaz. Bebeğinizin 5.gününden sonra tekrar hastaneye giderek ikinci kez vermeniz gereken topuk kanı da yine ücretsiz olarak alınır.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Bundan sonrasında ise; 

Bebeğinizin özellikle ilk yılında, her ay, sağlıklı çocuk doktoru muayeneleriniz, gereken bazı testler ve tahliller, nadiren de olsa, gerekebilen hastane yatış giderleri için, hazırlıklı olmak  ve hastaneye her gidişinizde fark ücretler ödemeden sağlık hizmeti alabilmeniz için; Çocuk Sağlık Sigortası yapmanızı öneriyoruz.

Çocuk tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK anlaşmalı hastanelerimizde fark ücret ödemeden muayene olabilir, yine sgk kapsamındaki tahlil ve tetkikler ile yatış giderlerinize ücret ödemezsiniz. %100 karşılanır. Takip edilmek istediğiniz hastane Sgk anlaşmalı değilse, yada özel bir muayenehane tercihiniz varsa, bunlar için de, alternatif sağlık sigortalarımızı karşılaştırabilir. Ankara ofisteki sağlık uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Kısaca Bizi Tanıyın

www.dogum-paketi.com platformu SİGORTA PARTNER AŞ’nin sahibi olduğu ve yönettiği web platformlarından biridir. Önceliğimizi hamilelik planı yapan ve hamileliği başlamış anne adaylarının doğru bilgiye kolaylıkla ulaşması olarak belirlemiş bir iş sürecine sahibiz.

Sağlık ekibindeki takım arkadaşlarımız, konusunda deneyimli daha önce hastanecilik tecrübesine sahip isimlerdir. Siz, sağlık sigortası alırken ve aldıktan sonra da hastane hizmetlerine hakim olan arkadaşlarımız, süreçleri sizler için kolaylaştırır.

Geçmiş dönemde hamilelik sürecinde tanıştığımız ve sonrasında çalıştığımız 29 sigorta şirketiyle sunabildiğimiz  sağlık, kasko, trafik gibi bir çok sigorta ürününde, sigortalılarımızdan geri dönüşlerini alıp, memnuniyetlerini sağlamaktan mutluyuz.  Yorumlar linkine tıklayarak.. Sigortalılarımızın 4,9 ortalama ile yapmış oldukları değerlendirme ve görüşlerine kolaylıkla ulaşabilir, sizde görüşlerinizi  buradan objektif bir biçimde paylaşabilirsiniz.

Bize mesai saatleri ve dışında da (0850) 346 11 30 – (0312) 911 11 39 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Telefonla konuşmak için uygun olmadığınızda yada mesai saatleri dışında ayrıca Kurumsal Whatsapp hattımıza soru ve önerilerinizi gönderebilir, görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Sağlıkla kalın…

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

 

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Önce Medical Park Batıkent Hastanesi ve daha sonra Liv Hospital Tunus Cd. ile Ankara’da sağlık hizmet vermeye başlayan MLP sağlık grubu 2020’de Keçiören Medisis Hastanesi’ni satın alarak VM markasını Ankara’ya taşımıştır. Bugün VM MEDICAL PARK ANKARA Hastanesi ile Keçiören’in girişinde üçüncü ve büyük bir hastaneyle hizmet vermeye devam etmektedirler.

VM Medical Park Ankara (Keçiören) Hastanesi SGK anlaşmalı, özel bir hastanedir. SGK, özel sigortalar ve tamamlayıcı sağlık sigortası kullanıcılarına tüm bölümlerinde hizmet vermektedir.

MLP Sağlık Grubunun Ankara’daki üçüncü hastanesi olmakla birlikte, bir hastane için oldukça elverişli fiziki koşulları, çok katlı poliklinik katları olmayışı ve hizmet standartları ile göz dolduran hastane hakkında, oldukça olumlu geri dönüşler alıyoruz. Tamamlayıcı sağlık sigortası alarak sadece 15TL SGK katılımı ile muayene olmak, tahlillerinizi yaptırmak için, Sigorta Partner Sağlık Ekibini (0312) 911 11 39 ‘dan arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sigorta şirketlerimizin anlaşmalı tüm özel hastanelerinde hamilelik süresince muayene, tahliller ve doğum için hizmet alabilirsiniz. Muayeneler, tahliller ve doğum için fark ücret ödemeden harcamalarınızın %100 karşılanması ve önemli ölçüde devlet desteğinden yararlanmanız için, (*)Hamilelik süreciniz henüz başlamadan ve hamilelik için bir bekleme süresi uygulamadığımız doğum paketlerimiz yada (**) Farklı avantajlarla hamileyken de alabileceğiniz Doğum Sağlık Sigortası planlarımız hakkında detaylı bilgi için (0312) 911 11 39’u arayabilirsiniz.

Bebek sahibi olmayı planlamaya başladığınızda… Gecikmeden doğum teminatlı sağlık sigortaları hakkında bilgi almalısınız. Hamilelik henüz başlamadan yapabildiğimiz ve hamilelik sürecinizin başlaması için bir bekleme süresi uygulamadığımız, oldukça geniş kapsamlı doğum sağlık sigortalarına, hamileyken de alabildiğiniz doğum paketlerimize kıyasla.. %50-55 daha ekonomik fiyatla sahip olursunuz. Hatta vergi avantajı ile ortalama %20 devlet desteğini ayrıca alırsınız. Bilgi için Sigorta Partner Sağlık Ekibine (0312) 911 11 39’dan ulaşabilirsiniz.

Doğum Sigortası Paketi adıyla araştırdığınız bu avantajlı planın adı; Doğum teminatlı sağlık sigortasıdır. Eğer bir sağlık sigortası atın aldıysanız, koşulsuz iptal etme ve ödediğiniz tutardan iade hakkına her zaman sahipsiniz. Üstelik e-devlet uygulaması ile poliçenize ilişkin birçok bilgiye de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Doğum Sağlık Sigortası Paketini, her ne kadar… Hamilelik süreciniz için satın alıyor olsanız da, bu bir sağlık sigortasıdır. Dolayısı ile bordrolu çalışan kamu veya özel sektör çalışanları ile iş yeri sahipleri yada şirketler… Sağlık sigortası için ödedikleri yıllık toplam tutar üzerinden %15 ile %40 oranlarında değişen dilimlerle; Devlet desteğinden yararlanır. Doğum paketini aynı oranda daha ekonomik bir maliyetle kullanır.

Doğum paketi, artık oldukça genel bir tarif halini alırken, son 2-3 yılda çok sayıda acente kanalı farklı isimler, farklı web siteleri ile teklif sunmaya devam ediyor. Satın aldığınız doğum teminatlı sigorta ürününün, sizin beklentilerinizi karşılar özellikte olması için önce ürünün satıcısı tarafından çok iyi biliniyor olması gerekiyor. Ne satın aldığınızı ve nasıl kullanacağınızı biliyorsanız, bir sorunla karşılaşmaktan korkmayın. Bu yıl, sayısı altı yüzü geçen yorumla bizi mutlu eden, deneyimlerini yeni anne adaylarımızla paylaşan sigortalılarımızın olumlu geri dönüşleriyle gururlanıyor, işimize dört elle sarılıyoruz. Anne adaylarımızın yorumlarına www.dogum-paketi.com web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
VM Medical Park Ankara (Keçiören) ‘da Geçerli Sadece Doğum Eylemi için Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by