Op. Dr. Hüseyin Pehlivan Doğum Paketi

Sincan Koru ve Çukurambar Koru Hastaneleri için Op. Dr. Hüseyin Pehlivan Doğum Paketi

Op. Dr. Hüseyin Pehlivan Doğum Paketi

Op. Dr. Hüseyin Pehlivan, lise öğrenimini 1998 yılında Maltepe Askeri Lisesi’nde bitirdikten sonra, 1998 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde başladığı tıp eğitimini 2004 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 2007-2011 yılları arasında yine aynı fakültede yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. (Hüseyin Pehlivan Doğum Paketi)

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2014 yılına kadar Erzincan Asker Hastanesi’nde görev yapmıştır.  Özel Koru Sincan Hastanesi’nde hastalarını kabul eden hekim, aynı zamanda Sincan Koru Hastanesi Başhekimliğini yapmıştır. Pandemi koşullarının 2019 sonu itibariyle tüm anne adaylarımızı da etkilediği bir dönemde, Eryaman Ata Yıldız Platinum’daki özel muayenehanesini açmıştır.

Jinekolojik cerrahi ve gebe takibinde ismini sıklıkla duyduğumuz başarılı hekimin, özel muayenehane sürecine kadar Ankara’da beşbin kadar doğumu olduğunu biliyoruz. Gebe takibinde de deneyimini ortaya koyan Op. Dr. Hüseyin Pehlivan, anne adaylarının gebe takibini özel muayenehanesinde devam ettirirken, doğumları Sincan Koru ve Çukurambar Koru Hastanesi’nde yaptırdığını biliyoruz.

2022 yılı itibariyle Batı Ankara bölgesinde, Sincan, Yenimahalle Batıkent ve  Etimesgut Eryaman, semtleri ve çevresinde yaşayan anne adaylarının eve yakın olmasıyla çok tercih ettiği hekimin, tanınırlığı ile Keçiören Mamak gibi ilçelerden  de hastalarının takip için muayenehaneye gittiklerini, son dönemde ise özellikle  takipli anne adaylarından, Medical Park Batıkent Hastanesi’nde doğum yapmak istedikleri yönünde de bilgiye sahibiz.

Jinekolojik Muayene

Genellikle kadın doğum doktorları ile gebelik döneminde tanışan çoğu anne adayının, bu tutumunun aksine… Kadın hastalıkları ve doğum doktorlarında her yıl düzenli olarak takip ve sağlıklı kadın muayenesi de oldukça önemlidir. Bu sayede, erken tanı ve teşhis yöntemleriyle birçok hastalık için geç kalmadan kontrol ve gerekiyorsa tedavi sürecinizi planlayabilirsiniz. Randevu ve Bilgi Alın.

Jinekolojik Cerrahi 

Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanları, çoğu tıp doktoru arasında farklılaşan bir uzmanlık alanına sahiptir. Hasta takibi yapan hekimler aynı zamanda birer cerrahtır. Günümüz teknolojileri ve tedavi planlamaları, günlük yaşantınızdan ödün vermeden, çok kısa sürede işinize geri dönebileceğiniz tedavi protokolleri sunar. Bu nedenle kendinizde normalin dışında seyreden farklı bir durum gördüğünüzde hemen hekime başvurmalısınız. (İnceleyin : Hüseyin Pehlivan Doğum Paketi)

Farklı yaşlarda ve  birbirinden farklı şikayetlerle  kadınların , sosyal medya ve çeşitli  platformlarda şikayetlerini diğer kadınlarla paylaştığı ve çözüm aradığına çok kez şahit oluyoruz. Bunların hiçbiri, bir tavsiye, bir tedavi süreci olamayacağı için sizi yanlış yönlendirebilir, gereken bir tedaviyi geciktirebilir yada yaşam kalitenizi olumsuz etkileyebilir. Son yıllarda kapalı yöntemlerde de yapılan cerrahi işlemler oldukça hızlı sonuç vermektedir. Kasıklarda ağrıya sık idrara sebep olabilecek bir myomlar, idrar kaçırma, genital siiller gibi daha bir çok şikayet için gecikmeden bir kadın hastalıkları ve doğum doktoruna başvurmalısınız.

Gebelik, Hastane Tercihi ve Doğum Paketleri

Ankara’da çok sayıda özel hastane ve özel muayenehane hekimi olduğunu biliyoruz. Anne adayları için hamilelik döneminde doktor seçimi ise oldukça önemlidir. Elbette daha önce rutin kontrollerde takipte olduğunuz bir hekim olabileceği gibi, ilk hamileliğiniz değil ise; İlk doğumunuzda takipteki doktorunuz, yakın çevrenizden alacağınız doktor referansları, evinize, iş yerinize yakın olmasını istediğiniz doktor isimleri, özel hastaneler yada muayenehanede hasta takibi yapan hekimleri düşünürsek… Karar vermekte sizi etkileyecek bir çok sebep var.

Sağlıklı gebe takibinde hamile olduğunuz öğrendiğiniz günden, doğuma kadar geçen süreçte… Bir kadın doğum doktoru, bir hekim olduğu kadar, ulaşılabilir, güven veren ve yönlendiren bir koç olarakta kabul görmelidir. Doğum yapacağınız hastanenin, tıbbi yeterliliği ve donanımı belki gebeliğinizin ilk haftalarında çok dikkatle araştırmadığınız konular olsa da, hızla ilerleyen 38-40 hafta sonunda hayati önem taşıyan kararlarandır.

Bugün Ankara’daki tüm alternatiflerinizi düşündüğünüzde, iyi bir hekimle takip,  iyi bir hastanede doğum tercihi… Muayene ücretleri, gerekli test ve tetkikler.. Doğum eylemi. Tümünün maliyetini hesaplamaya çalıştığınızda;

Gebelik planlanmamış ve bu arayışınız hamile olduğunuzu öğrendikten sonra başladıysa…  Beklentinizin  üzerinde rakamlarla karşılaşmak mümkün olabilir.

Doğum Sağlık Sigortası yada Doğum Paketi Ne Zaman Yaptırılmalı

Burada öncelikli tavsiyemiz; Hamilelik planladığınızda, doğum harcamalarınızı karşılayan bir doğum sağlık sigortası olacaktır.

Op. Dr. Hüseyin Pehlivan Doğum Paketi

Özel hastanelerin değişen maliyetleri, 2020’de başlayan pandemi, takip eden ekonomik dalgalanmalarla yaşanan fiyat artışları… Tüm sağlık sektörünü ve sağlık hizmetlerini de oldukça etkiledi. Geçtiğimiz yıllarda duymaya alışık olduğumuz muayene ücretleri, doğum fiyatları yerini hiç alışık olmadığımız tutarlara bıraktı. Op. Dr. Hüseyin Pehlivan, bu hızlı değişiklikler karşısından anne adaylarının etkilenmemesi için; Gebelik süreci başladıktan sonra sunduğu doğum paketleri ile doğuma kadar oldukça avantajlı koşullar sunuyor. Sağlıklı gebelikte;

  • Doğuma kadar muayeneleriniz (fark ücret ve katılım ödemeden)
  • Gebelik Haftanıza göre, yapılması gereken test ve tetkikler
  • Normal & Sezaryen doğum eylemi
  • Oda – refakatçi giderleri
  • Bebeğinizin doğumu ile topuk kanı, ilk koruyucu aşı ve yeni doğan hekim muayeneleri için;

Op. Dr. Hüseyin Pehlivan Doğum Paketi ile, ek ücret ödemezsiniz.( Hemen Bilgi Alın.)  İlk muayeneniz ile birlikte yararlanmaya başlarsınız.  İleride sizin doğum haftanıza kadar olası hastane fiyat artışları sizi etkilemez. Gebeliğinizin başında doğum yapmaya karar verdiğiniz özel hastaneyi dilediğiniz zaman Op. Dr. Hüseyin Pehlivan’ın doğum için anlaşmalı olduğu diğer hastanelerden birinde doğum yapmak üzere, hastane doğum farkını ödeyerek değiştirebilirsiniz.

Op. Dr. Hüseyin Pehlivan Doğum Paketi ile özel muayenehane takibi ve kontrolleri ile yoğun kalabalıklar arasına girmeden, takibinizi sürdürür, gerekli her zaman doktorunuz ve asistanına ulaşabilirsiniz.

Op. Dr. Hüseyin Pehlivan Doğum Paketi Hakkında Hemen Bilgi Alın.

Soru Sor
Whatsapp
Op. Dr. Hüseyin Pehlivan Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by