Kadın Doğum Uzmanı Dr Yuliya Doster

Kadın Doğum Uzmanı Dr Yuliya Doster Bursa'da Özel Muayenehane Hekimidir.

Kadın Doğum Uzmanı Dr Yuliya Doster

Kadın Doğum Uzmanı Dr Yuliya Doster Bursa’da Nilüfer ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum uzmanıdır. Özel muayenehanesinde anne adaylarımızın gebe takibini yaparken, aynı zamanda Bursa ve çevre illerden, genital estetik konusunda oldukça yoğun talep alan bir hekimdir.

Op. Dr. Yuliya Doster; 1993 yılında Türk vatandaşlığı aldıktan sonra eğitimini ülkemizde tamamladı. Uludağ Üniversitesi Kadın hastalıkları ve doğum bölümünde ihtisas yaptı.

 • Obstetrik ve Jinekoloji,
 • Jinekolojik Onkoloji,
 • Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite,
 • Perinatoloji ve Ürojinekoloji alanlarında çalıştı.
 • Sertifikalı Histeroskopi ve Laparoskopi eğitimi ve Jinekolojik ve Obstetrik Ultrason eğitimi aldı.

Devletteki zorunlu hizmetini tamamladıktan sonra, 2014’e kadar İstanbul Medipol Üniversitesi Hastanesi’nde, 2017 yılına kadar ise, Medical Park Bursa Hastanesi’nde görev yaptı.

Gebe takibi ve özellikle de riskli gebelik takibi ve  Kozmetik,  Estetik Jinekolojisi alanında aldığı eğitimlerle oldukça yenilikçi önerileri beğeni alıyor. Bursa Careffour ve Medicana Bursa Hastanesi’ne oldukça yakın mesafedeki merkezi konumlu  özel muayenehanesinde, hastalarına hizmet sunmaya devam ediyor.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Kadın Doğum Uzmanı Dr Yuliya Doster Videolar ve Yorumlar

Op. Dr. Yuliya Doster, oldukça sosyal bir kadın doğum doktorudur. Birçok etkinlikte ve televizyon programında görmeniz mümkündür. Ayrıca kadın platformları ve doktor sitelerinde de yorumlarına ulaşabilirsiniz. Konu başlıklarına göre paylaştığı videolarını izleyebilirsiniz.

Hamilelik Öncesi ve Hamileyken Doğum Paketi Nedir?

Ankara, İstanbul, Antalya gibi illerden sonra, bir süredir Bursa’daki hamile anne adaylarımıza da farklı özel hastanelerde “Hamileyken Doğum Paketialternatifleri sunmaya başladık. Medicana Bursa Hastanesi, Medical Park Bursa Hastanesi, Medicabil Hastanesi gibi SGK anlaşmalı özel hastanelerde hamileyken sunabildiğimiz doğum sağlık sigortaları yanında…

Henüz hamilelik süreci başlamamış olan anne adaylarımıza ise,

  • Bekleme süresi olmadan hemen yararlanabilecekleri,
  • 2 ay bekleme süresi sonunda hamilelik sürecinin başlayabileceği,
  • 3 – 5 aylık dönem sonrası hamileliğin planlanabileceği ve
  • 12 aylık bekleme süresi sonrası hamileliğin planlanabileceği doğum sağlık sigortası alternatiflerimizi de, sigorta şirketlerimizin çok sayıda anlaşmalı özel hastanesinde geçerli olmak üzere sunabiliyoruz.

Bursa’da Hangi Hastanelerde Doğum İçin Sağlık Sigortası Geçerlidir?

Bir sağlık sigortası sahibiyseniz yada kısa süre içinde bir sağlık sigortası alarak gebelik planlıyorsanız… Acıbadem Bursa Hastanesi, Özel Jimer Hastanesi gibi adını sayabileceğimiz hastanelerde, doğuma bağlı harcamalarınız yine sağlık sigortaları ile karşılanabilir. Hemen Bilgi Alın. 

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr Yuliya Doster Doğum Paketi

Dr Yuliya Doster, gebe takibini yaptığı anne adaylarımızı özel muayenehanesinde takip etmektedir. Hamilelik sonrasında satın alabileceğiniz doğum sağlık sigortaları için bir alternatif olan “hamileyken doğum paketleri” anlaşmalı hekim, klinik ve hastanelerde avantajlı fiyatlarla sağlık hizmeti almanızı sağlar. Bu sayede hamileliğinizin başından itibaren doğuma kadar geçen süreyi de kontrol altına almış olursunuz. Ek ödemeler, beklenmeyen harcamalar ve değişen fiyatlar karşısında sürprizler yaşamazsınız.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Kadın Doğum Uzmanı Dr Yuliya Doster Doğum Paketi Kapsamı

 • Gebelik süresince, doktor muayeneleri,
 • Rutin test, tetkik ve tahlilleriniz,
 • Normal Doğum & Epidural Normal Doğum,
 • Sezaryen Doğum & Epidural Sezaryen Doğum,
 • Doğum Yapmak istediğiniz hastaneyi değiştirme hakkı,
 • Ek “Sağlık Destek Paketi” ile doğuma kadarki beklenmeyen yatış masrafları,
 • Doğum yapacağınız özel hastanede, Oda, Refakatçi, Op. Dr. Ücretileri,
 • Bebeğinizin doğum sırasındaki ilk işlemleri (Koruyucu aşı, topuk kanı, yeni doğan çocuk Dr. muayenesi SGK tarafından karşılanır ve ücretlendirilmez)
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım hizmetleri (Sgk tarafından karşılanır ve ücretlendirilmez)

Doğum paketi kapsamındaki hizmetlerdir. Op. Dr. Yuliya Doster, anne adaylarımızın doğum yapmak istedikleri özel hastaneye göre alternatif sunmaktadır. 2020 Şubat ayı itibariyle, Medicana Bursa Hastanesi, hekimimizin doğumları için tercih ettiği hastanelerdir. Hemen Bilgi Alabilirsiniz.

Kadın Doğum Uzmanı Dr Yuliya Doster ve Genital Estetik

Takip ettiği anne adaylarıyla güçlü bir iletişime sahip olan hekimimiz, hamilelik döneminde ilk kez tanıştığı anne adaylarının doğumdan sonra veya yaş gibi değişken faktörlere bağlı gereklilikler ile, hastalarından aldığı taleplerden bahis ediyor.

Gebelik döneminde kurulan bu güçlü bağ ve iletişim sayesinde, doğumdan sonra genital estetik uygulamaları konusunda isteklerini ve kendilerini daha rahat ifade eden hastalarına alternatif çözümler sunduğunu paylaşıyor.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Kadın Doğum Uzmanı Dr Yuliya Doster Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by