Koru Hastanesi Kadın Doğum Doktorları

Koru Hastanesi Kadın Doğum Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için uzman sağlık ekibimizle iletişime geçin. 0(850) 346 1130 

Koru Hastanesi Kadın Doğum Doktorları

Koru Ankara Hastanesi ve Koru Sincan Hastanesinden oluşan Koru Sağlık Grubu, Ankara’nın en büyük sağlık hizmeti sunan kurumlarındandır. 301 yatak, 71 yoğun bakım ünitesi ve 31 yenidoğan yoğun bakım yatağı kapasitesine sahiptir. Koru hastaneleri, tıp akademisyenliğini, ileri teknoloji ve konforun buluştuğu tedavi olanaklarını, hasta memnuniyetinin üst düzeyde olduğu bir hizmet anlayışını temsil etmektedir.

Tamamlayıcı sağlık sigortaları ve özel sağlık sigortaları ile anlaşmalı olan hastanede, anlaşmalı bölümlerde sağlık sigortanızı kullanabilirsiniz

Sağlık sigortası sizi beklenmedik, yüksek tıbbi masraflardan korur.

Kimse hastalanmayı veya incinmeyi planlamaz ama kötü şeyle başımıza gelebilir. Kırık bir bacağın tedavisi yüksek rakamlara mal olabilir. Hastanede iki gün yatışınız için yine yüksek rakamlar ödemeniz gerekebilir.

Her tıbbi hizmetin ücretini kendiniz ödüyorsanız, sağlığınız için en iyi karar sağlık sigortası yaptırmak olacaktır.

Sağlık sigortası ile;

 • Beklenmeyen sağlık harcamalarına hazırlıksız yakalanmazsınız.
 • Muayeneleriniz yalnızca 15 TL SGK katılımı ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz.
 • Gerekli görüldüğü takdirde doktor ve hastane değiştirme şansınızı korursunuz.
 • E-devlet yoluyla sağlık sigortanızın takibini kolayca yapabilirsiniz.
 • Poliçenizi taksitle ödeyebilirsiniz.
 • Devlet desteği ile %15-%40 arasından vergi avantajından faydalanırsınız.

Ankara Koru Hastanesi Kadın Doğum Doktorları

Gerek rutin kontroller, gerek ani gelişen rahatsızlıklar gerekse hamilelik durumunuz olsun, doktor seçiminiz son derece önemlidir.
Seçeceğiniz doktorunuz size güven vermelidir. Gerekli durumlarda kendisine ulaşabilmeli ve aklınıza takılan konuları danışabilmelisiniz. Ayrıca bazı rahatsızlıklar artı uzmanlık gerektiren alandaki doktorlarca bilinebilir. Doktorunuzu seçerken uzmanlık alanını da araştırmanız avantajınıza olur.
Doktorunuzun sizinle iletişimi, yaklaşımı pozitif olmalı ve size her konuda destek vermelidir. Herhangi bir şüphe ve çekince duymadan aklınızdaki soruları sorabilmeli ve bilgi ile dönüş alabilmelisiniz.

Koru Hastanesi kadın doğum doktorları bünyesinde uzman hekimleri içerir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Koru Hastaneleri Kadın Doğum Bölümü Doktorları

Hamilelik öncesi, henüz planlama aşamasındayken bir sağlık sigortası sahibi olabilirsiniz. Sahip olacağınız bu sağlık sigortası ile hamilelik süreciniz başladığında SGK anlaşmalı tüm hekimlerde poliçenizi kullanıyor olacaksınız. Hamilelik rutin kontrolleri ve doğum giderlerinizi en ekonomik şekilde sağlık sigortanız ile çözümleyebilirsiniz.

Doğum Sağlık Sigortasını Hamilelik Öncesi Almak Mümkün Mü?

Doğum sağlık sigortası sadece hamilelik başladıktan sonra yararlanılan bir sağlık ürünü gibi algılansa da hamile kalmadan önce de içerisinde doğum teminatının olduğu bir sağlık sigortası satın alabilirsiniz. Doğum teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile gebeliği planladığınız tarih öncesi poliçenizi alırsınız ve dilediğiniz bölümde kullanmaya başlarsınız. Hamilelik süreci başlamadan önce yapıldığında daha geniş sağlık sigortası teminatları almanıza olanak sağlar.

Hamilelik planlıyorsanız 12ay,6ay,3ay,2ay bekleme süreli sağlık sigortalarımızı incelemelisiniz. Hamile kalmadan satın alabileceğiniz bu sağlık sigortaları ile şirketlerin anlaşmalı hastaneleri arasında tercih ve süre içerisinde hastane değişikliği yapmanız mümkün.

Siz yada eşiniz üzerinden vergi avantajından faydalanabilir ve ödediğiniz poliçe tutarının %20 lik kısmını devletten geri ödeme olarak alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken poliçenizi işyerinizin muhasebe birimine teslim etmek.

Sağlık Sigortasının Avantajları Nelerdir?

 • Şirketlere göre değişen, ayakta tedavi için yılda 6-8-10 muayene hakkınız olur.
 • Her muayenenin kendisini takip eden 10 gün içerisinde kontrol süreci hakkı vardır.
 • Muayenelerde sadece 15 TL katılım payı ödersiniz.
 • Test ve tetkiklerinizin SGK kapsamında olanları için ek ücret ödemezsiniz.
 • Olası yatış durumlarınız için sağlık sigortanız masraflarınızı %100 karşılar.
 • Herhangi bir yatış gün sayısı kısıtlaması yoktur.
 • Sağlık sigortanızı istediğiniz anlaşmalı hastanede kullanabilirsiniz.
 • SGK anlaşmalı doktorlar arasında tercihte bulunabilirsiniz.

Günümüzde Sağlık Sigortalarının bu kadar çok tercih edilmelerinin sebeplerinden biri de Devlet Desteğidir.

Sağlık Sigortası, çocuğunuz için veya aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının hepsi %15 – %40 arasında değişim gösteren vergi avantajlarına sahiptir.

Poliçenizi işyerinizde muhasebe birimine vererek, bu destekten hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm sağlık sigortalarında devlet desteğinden faydalanabilirsiniz. Bebeğiniz / çocuğunuz için Çocuk Sağlık Sigortası yaptırarak, sağlığının geleceğini güvence altına alabilirsiniz. Olası kaza, hastalık durumlarında sigortanız masraflarınızı karşılayacak, siz de çocuğunuzun sağlığının huzurunu yaşayacaksınız. Çocuk Sağlık Sigortaları ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için uzman sağlık ekibimiz ile iletişime geçin. 20 den fazla anlaşmalı sigorta şirketimiz içinden bütçenize en uygun ve içeriği en avantajlı sağlık sigortasını seçin. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Koru Hastanesi Kadın Doğum Doktorları Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by