Op. Dr. Nazlı Topfedaisi Özkan

Op. Dr. Nazlı TOPFEDAİSİ ÖZKAN; Liv Hospital Ankara'da .Liv Hospital Ankara' da Doğum Sağlık Sigortası ile hamileliğin keyfini çıkarın.

Op. Dr. Nazlı TOPFEDAİSİ ÖZKAN

Op. Dr. Nazlı TOPFEDAİSİ ÖZKAN ;2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2014yılında Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde  Kadın Hastalıkları ve Doğum İhtisası’nı tamamlayan Op. Dr. Nazlı TOPFEDAİSİ ÖZKAN, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi Yandal İhtisasını 2018  senesinde tamamlamıştır. Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisinden görev aldıktan sonra Ankara Liv Hospital da hasta kabulune devam etmektedir.

İlgi Alanları;

 • Jinekolojik kanser cerrahileri
  • Endomertriyum (rahim) kanseri laparoskopik cerrahisi
  • Over (yumurtalık) kanseri
  • Serviks (rahim ağzı) kanseri
  • Vulva ve vajina kanseri
 • Preinvaziv servikal lezyonların (CIN) tanı ve tedavisi (kolposkopi, LEEP, konizasyon)
 • Genital siğil ve HPV tanı, tedavisi
 • Cinsel yolla bulaşan hastalıklar
 • Jinekolojik hastalıkların laparoskopik cerrahisi
 • Endometriozis cerrahisi
 • Myom cerrahisi
 • Over kistlerinin tanı ve cerrahi tedavisi
 • Ürojinekolojik cerrahiler (idrar Kaçırma, pelvik organ sarkması)
 • Genital estetik operasyonlar
 • Cinsel fonksiyon bozuklukları tedavisi
 • Menapoz tanı ve takibi
 • Gebelik takibi, normal doğum ve sezaryen olan Op. Dr. Nazlı TOPFEDAİSİ ÖZKAN, Liv Hospital’ın sevilen dinç dinamik Kadım Doğum Bölümü doktorlarındandır.

Op. Dr. Nazlı TOPFEDAİSİ ÖZKAN ile Myom Cerrahisi

Leiomyom veya fibroid olarak da adlandırılan rahim miyomları genellikle doğurganlık yıllarında gelişir, ancak her yaşta ortaya çıkabilirler. Bu yaygın kanserli olmayan büyümeler rahimde görülür. Birçok kadında rahim fibroidleri vardır ancak semptomları yoktur. Bunlar muhtemelen herhangi bir tedaviye ihtiyaç duymazlar. Belirtileriniz hafifse ilaçlar yardımcı olabilir. Kadın Doğum Doktorları genellikle, miyomları ağrı veya ağır kanama gibi orta veya şiddetli semptomlara neden olan kadınlar için prosedürleri saklar. Bir operasyona ihtiyacınız varsa, doktorunuzla konuşabileceğiniz birkaç farklı seçenek vardır. Bu tekniklerin çoğu laparoskopi ile yapılabilir, bu da doktorunuzun büyük bir kesik yerine küçük kesikler yapması anlamına gelir. Daha az ağrınız ve daha kısa iyileşme süreniz olur.

Miyoliz, bazı hekimlerin uterin fibroidli kadınları tedavi etmek için kullandığı tıbbi bir cerrahi işlemdir. Bu prosedürde kadın doğum doktorunuz, miyomdaki kan akışını keserek küçültür ve donma, ısıtma veya radyofrekans enerjisi yoluyla öldürür. Küçük miyomlar için bu yöntem en iyisidir. Uterusta doğurganlığınızı etkileyebilecek yara izi veya enfeksiyona neden olma şansı vardır. Bu nedenle, bir noktada hamile kalmak istiyorsanız riskleri ve faydaları tartmak için kadın doğum doktorunuz ile görüşün.
Tamamlayıcı sağlık sigortası ile muayenelerde 15 TL katılım ayı ödeyin. Test ve tetkikler için ek ücret ödemeyin.

Hamilelik Planlıyorsanız Sağlık Sigortası

Hamilelik süreciniz başlamadan önce sağlık sigortası sahibi olmanız, gebeliğe engel teşkil edecek olası rahatsızlıklarınız için oldukça avantajlıdır. Sağlık sigortanız yapıldıktan sonra ortaya çıkan rahatsızlıklarda tedavi ve yatış sürecini karşılayan sağlık sigortaları için uzman sağlık ekibimiz ile görüşün. 0(850) 346 1130

Anlaşmalı özel hastanelerde, SGK anlaşmalı doktorlardan sağlık sigortası ile hizmet alabilirsiniz.

Türkiye’deki anlaşmalı hastaneler arasından aynı hastane ağı içinde olanlarda değişiklik yapabilirsiniz.

Muaynelerde 15 TL katılım payı ödemesi yaparsınız.

Test ve tetkikler sağlık sigortası ile karşılanır.

Olası hastane yatışlarınız sağlık sigortası kapsamındadır.

Hamilelik süreciniz başlamadan önce bir sağlık sigortası yaptırarak gelir verginiz oranında515 ile %40 arasında değişen vergi diliminize göre, devlet desteğinden faydalanırsınız.

Bebeğinizin doğum sonrası kattaki ilk işlemleri, rutin muayenesi SGK kapsamındadır ve özel hastanelerde ek ücret ödemezsiniz.

Bekleme süreli ve bekleme süresiz doğum sağlık sigortalarından sizin için en uygun içerik ve en avantajlı fiyat bilgisi için hemen iletişime geçin.

Neden Sağlık Sigortası Almalıyım?

Sağlık sigortası, ailenin tüm üyeleri için satın alınabilen bir sigorta türüdür. Poliçe teminatı kapsamında yaralanma veya hastalıktan kaynaklanan sağlık sorunlarının tedavisini kapsar. Sadece hastalıklar ve kazalar için değil, sigorta şirketleri artık hamileler için de farklı poliçeler sunuyor. Sağlık sigortası satın alabilir ve hamilelikte hastane giderlerinizi çok daha ekonomik hale getirebilirsiniz. Hamilelik sonrası çeşitli sigorta tekliflerini tercih ederek bebeğinizin ve tüm ailenin sağlığını güvence altına alabilirsiniz.

Bebeğinizin doğumundan sonra 5-15. günlerde yapılabilen Bebek Sağlık Sigortası hakkında bilgi almayı unutmayın! 0(850) 346 1130 

Soru Sor
Whatsapp
Op. Dr. Nazlı Topfedaisi Özkan Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by