Prof. Dr. İkbal Kaygusuz

Prof. Dr. İkbal KAYGUSUZ; VM Medical Park Ankara (Keçiören) Hastanesi’nde. VM Medical Park Hastanesi’nde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile muayeneler 15 TL.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. İkbal KAYGUSUZ Kimdir?

Tıp eğitimini 2000 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlayan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. İkbal KAYGUSUZ doktor unvanını almıştır, ardından uzmanlığını Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesinde 2007 senesinde tamamlamıştır, 2011 senesine kadar da aynı hastanede uzman doktor olarak kariyerini sürdürmüştür. Bu arada 2008-2009 senelerinde Kulu Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmeti tamamlamıştır. 2011-2015 seneleri arasında Turgut Özal Üniversitesinde Yardımcı Doçent olarak çalışmış olan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. İkbal KAYGUSUZ, 2016 senesinde doçentlik unvanına yine aynı hastanede erişmiştir. 2017-2020 seneleri arasında Etlik Lokman Hekim Hastanesi’nde çalışmış olan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. İkbal KAYGUSUZ şu an VM Medical Park Ankara (Keçiören) Hastanesi’nde ve Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi’nde kariyerine devam etmektedir. Aynı zamanda Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nde Tıbbi Genetik doktora eğitimini sürdürmektedir. (Prof. Dr. İkbal KAYGUSUZ)

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. İkbal KAYGUSUZ’un İlgi Alanları;

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırmanın en büyük avantajlarından birisi de özel hastanelerin kadın hastalıkları ve doğum bölümlerinde yalnızca 15 TL SGK katılım payı ödeyerek muayene olabilmektir. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve diğer sigorta paketlerimiz hakkında bilgi almak, sizler ve aileniz için en uygun sigorta paketlerini öğrenebilmek için 0(850) 346 1130 numarasını arayarak ekibimizle görüşme ayarlayabilirsiniz.

VM Medical Park Ankara (Keçiören) Hastanesi’nde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırarak muayenelerinizde sadece 15 TL ödersiniz.

Hamilelik süreci başlamış anne adaylarının da Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırabildiklerini biliyor muydunuz? Doğum Sağlık Sigortası yaptırarak hamilelik sürecinizde yaptırmanız gereken SGK’nın kapsamındaki rutin muayeneleriniz Prof. Dr. İkbal KAYGUSUZ ile olabilir, muayene sonrası gereken test, tahlil ve tetkikler de aynı şekilde sigorta ile karşılanır. Bu muayenelerde de yalnızca 15 TL SGK katılım payı ödemiş olursunuz.(Prof. Dr. İkbal KAYGUSUZ)

Doğum Sağlık Sigortasının bir diğer yanı ise kapsamının genişliğidir, bu sigorta yalnızca ayakta tedavileri kapsayan bir sigorta türü değildir. Yatarak tedavi olma teminatı sağlayan Doğum Sağlık Sigortası yapıldığı andan sonra ortaya çıkan sağlık sorunlarında hastane yatışı sağlık sigortası kapsamındadır. Bu tedavi türüne aynı zamanda ameliyatlar da dahildir.

Doğum Sağlık Sigortası sahibi olarak;

  • Muayenelerde yalnızca 15 TL katılım payı ödersiniz.
  • Kadın doğum doktorunuzun isteyeceği SGK karşılıklı test ve tahliller sağlık sigortası ile karşılanır.
  • Yatarak tedavi teminatı ile ameliyat, oda, refakatçi giderleri sağlık sigortası ile %100 karşılanır.
  • Yalnızca Kadın Doğum Bölümünde değil, gerekli olması durumunda sağlık bölümlerde de muayene olabilirsiniz.
  • Doktorunuzun unvanı dolayısı ile ek ücret ödemesi yapmazsınız.
  • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile ödediğiniz poliçe tutarının, gelirinize oranla %15 ile %40 ı arasındaki meblağ, devlet desteği ile vergi avantajı olarak geri ödeme olarak alırsınız.

Devlet Desteği / Vergi Avantajı Nedir?

Devlet desteğinden geliri üzerinden vergi ödeyen herkes yararlanabilir. Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları, işverenler, kendi gelirleri üzerinden vergi ödeyen kişiler vergi avantajı sağlayan devlet desteğinden yararlanma hakkına sahiptirler. Kendiniz, eşiniz ve çocuklarınız için bu destekten yararlanabilirsiniz. Vergi avantajından yararlanabilmek için sigorta poliçenizi çalıştığınız iş yerinin muhasebe birimine vermeniz yeterli olacaktır.

Doğum Sağlık Sigortalarının son zamanlarda tercih sebebi olmasının arkasında devlet desteği de yatmaktadır. Bu şekilde hem daha konforlu bir gebelik süreci geçirebilir hem de bunu uygun bir ücrete getirebilirsiniz. Ayrıca yaptıracağınız sağlık sigortalarında gelirinize bağlı olarak %15 ile %40 arasında değişim gösteren bir devlet desteği bulunur.

Sadece doğum sağlık sigortası için değil, 0-65 yaş arası bütün aile fertleriniz için uygun planlarla sağlık sigortasına sahip olabilirsiniz. Çocuk sağlık sigortası, tek başına çocuk sağlık sigortası, özel sağlık sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası, seyahat sağlık sigortası, hamileyken doğum sigortası, hamilelik öncesi doğum sigortası gibi birçok farklı sağlık ürünü hakkında bilgi almak için hemen uzman sağlık ekibimiz ile görüşün.

Hamile kalmadan önce yapılan sağlık sigortaları, olası riskli gebelik profilinize önlem olarak rahatlıkla tercih edilebilir. Bekleme süreli ve bekleme süresiz tamamlayıcı sağlık sigortası modelleri için uzman sağlık ekibimiz ile görüşün. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Prof. Dr. İkbal Kaygusuz Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by