Doç. Dr. Burcu Kısa – Kadın Hast. ve Doğum Uzm.

Doç. Dr. Burcu Kısa Medical Park Ankara Hastanesinde. Siz de kadın doğum bölümünde kullanabildiğiniz Sağlık Sigortaları hakkında bilgi almak için bizi arayın. (0312) 911 11 39

Doç. Dr. Burcu KISA Kimdir?

Doç. Dr. Burcu KISA Medical Park Sağlık Grubu, Medical Park Ankara ( Batıkent) Hastanesi’nin Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü doktorlarındandır.

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (Tıp Doktoru Eğitimi) mezunu olan Doç Dr. Burcu Kısa, uzmanlık eğitimini,  Başkent Üniversitesi Kadın Doğum İhtisası’nda tamamlayarak Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olmuştur.

Batman Kadın Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi(Mecburi Hizmet), Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi ve Ankara Şehir Hastanesi’nde görevlerinin ardından şuanda aktif olarak Medical Park Ankara Hastanesinde hasta takibi yapmaktadır.

 • Gebe takibi
 • Laparoskopik tüp ligasyonu
 • Epidural Doğum
 • Genital Siğil Tedavisi
 • Laparoskopi ile Rahim Alma Ameliyatı
 • Histerosalpingografi (hsg)
 • Histeroskopi
 • Vajinoplasti (vajina daraltma)
 • Aşılama(İUİ)
 • Over kist ameliyatı
 • Laparoskopik (kapalı) ameliyatlar
 • Serviks biyopsisi
 • Sezaryen doğum
 • Vajinal histerektomi gibi birçok tedavi yöntemi ile kadın hastalarına hizmet veren Doç Dr. Burcu KISA’dan randevu almak ve fark ödemeden, sadece 15TL ile muayene olmak  için, hemen  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırabilirsiniz.

Kadın Doğum Doktoru Burcu KISA ile Gebelik Takibi

Doç. Dr. Burcu Kısa gebelik takibinde Ankara’daki anne adayları tarafından oldukça sık tercih edilen bir kadın doğum doktorlarındadır. Hamileliğinizin başından itibaren sahip olabileceğiniz Doğum Sağlık Sigortası ile; muayenelerde yalnızca 15TL SGK katılımı ödersiniz, gebelik rutin test ve tetkikleri için ek ücret ödemezsiniz, normal veya sezaryen doğum sağlık sigortası kapsamındadır. Hastanedeki SGK ile anlaşmalı diğer bölümlerde de,  sağlık sigortası kullanabilirsiniz.  Böylece Doğum Sağlık Sigortası ile gebelik dışında gelişen bir hastalık halinde de, sağlık sigortası kullanabilirsiniz.

Bebeğinizin doğumdan sonra kattaki ilk işlemleri- topuk kanı, K vitamini ,yenidoğan çocuk doktoru muayenesi gibi- ücretsiz olarak yapılır. Özel hastanelerde bulunan SGK anlaşması ile yenidoğan yoğun bakımı ihtiyacınız halinde ek ücret ödemezsiniz. Yenidoğan yoğun bakımındaki sağlık harcamalarınız SGK kapsamındadır ve sigorta ile %100 karşılanır. (Dr. Burcu Kısa)

Hamileyken Doğum Sağlık Sigortası Yaptırın

Sağlık sigortalarında doğum teminatı olduğunu bilmeyen anne adaylarımız olabilir. 2017 senesinden beri hamilelik süreciniz başladıktan sonra bir Doğum Sağlık Sigortası sahibi olabiliyorsunuz. Gebelik rutin test ve tetkiklerinin içinde olduğu bu sağlık sigortası, size ve bebeğinize anlaşmalı özel hastanelerde sağlıklı doğumun kapılarını açıyor. Tek kişilik özel oda,2 geceye kadar doğumda hastanede yatışınız ve refakatçi giderleri doğum sağlık sigortanıza dahildir. (Dr. Burcu Kısa)

Medical Park Ankara Hastanesi Doğum İçin Demir Hayat İki Can Doğum Sigortası Paketi

İki Can Doğum Sigortası Paketi, hamileliğinizi öğrendiğiniz 4-5 haftalık gebelik süreciyle birlikte yapılabilen, hamilelik süresi boyunca bebek takibi için gerekli rutin test ve tetkikleri içeren, anlaşmalı özel hastanelerde kullanılabilen bir sağlık sigortası ürünüdür.

2017 yılında şirketimiz Sigorta Partner AŞ. ile Demir Sağlık ve Hayat Sigorta Aş. işbirliği ile hayata geçen İki Can Doğum Sigortası sayesinde Hamilelik döneminizde gerekli olacak rutin test ve tetkiklerinizi başka herhangi bir ek ücret ödemeden, muayenelerde sadece 15 TL katılım payı ödeyerek karşılayabilirsiniz.

Medical Park Ankara Hastanesi Demir Hayat İki Can Doğum Sigortasının Ankara’daki anlaşmalı hastanelerindendir.

Demir Hayat İki Can Doğum Sigortası anlaşmalı hastaneleri ve kapsamı hakkına bilgi almak için bizi arayın. (0850) 346 1130

Doç. Dr. Burcu Kısa Hamilelik Öncesi Doğum Paketleri

Henüz hamile değilseniz ama anne olmayı planlıyorsanız bekleme süresiz doğum teminatlı sağlık sigortası  yaptırmanızı öneriyoruz, çünkü bekleme süresi olmadan doğum paketi oldukça avantajlıdır;

Hastanelerde sadece 15 TL katılım payı ödeyerek muayene olur, test ve tahlillerinizi yaptırırsınız.

Doğuma kadar herhangi bir sebeple hastane yatışınız durumunda sağlık sigortanız yatışınızı %100 karşılar.

Ödemenizi peşin ya da taksitle yapabilirsiniz.

Sadece Kadın Doğum bölümünde değil gerekirse, anlaşmalı hastanelerin diğer SGK anlaşmalı bölümlerinde sağlık  sigortanızı kullanabilirsiniz.

Normal / sezaryen doğum sağlık sigortası kapsamındadır.

Doğumda hastane yatışınızda gün sayı kısıtlaması yoktur.

Kadın doğum doktorunuzun ön gördüğü sürede hastanede yatışınız sağlık sigortası ile %100 karşılanır.

Bebeğinizin doğumdan sonra kattaki ilk işlemleri SGK kapsamındadır ve ek/fark ücret ödemezsiniz.

Bebeğiniz İçin Sağlık Sigortası

Bebek Sağlık Sigortası, çocuğunuzun sağlığına yatırımdır. Doğum sonrası 5-15 günlerde yapılan sağlık sigortaları ile siz de sağlık harcamalarınızı minimuma indirin. Özellikle bebeğinizin doğumundan sonraki ilk yıl, sıklıkla rutin sağlıklı bebek kontrollerine gideceksiniz. Muayenelerde sadece 15 TL katılım payı  ile hizmet alın. Aşı takvimindeki  2, 3, 6 ve 12 ay aşılarını anlaşmalı özel hastanelerde de olsa ücretsiz olarak  yaptırabilir, bebeğinizin gelişimini ay ay takip edebilirsiniz. Çocuk Sağlık Sigortası için hizmet verdiğimiz 29 şirketten size en uygun teklife ulaşmak için uzman sağlık ekibimiz ile görüşün. (Aşı ve ilaç giderleri devlet tarafından karşılandığı için TSS teminatları arasında yer almamaktadır. Anlaşmalı hastanelerde aşı takvimindeki aşılar ücretsiz olarak yapılmaktadır.)

SGK anlaşmalı özel hastaneler için; Tamamlayıcı yada SGK şartı aranmaksızın yararlanabileceğiniz Özel sağlık sigortası seçenekleri hakkında bilgi almak için;  Sağlık ekibimizi hemen arayın. (0850) 346 1130 

Soru Sor
Whatsapp
Doç. Dr. Burcu Kısa – Kadın Hast. ve Doğum Uzm. Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by