Bursa Doğum Paketi Fiyatları

Hamileyken Doğum Sigortası Paketi - Devlet Desteği ile Hemen Sağlık Sigortası Yaptırın Doğum için Özel Hastanede Ek Ücret Ödemeyin

MEDICAL
PARK
BURSA

‘da geçerli Hamileyken
Doğum Paketi
(Bursa)

MEDICANA
HASTANESİ
BURSA

‘da geçerli Hamileyken
Doğum Paketi
(Bursa)

MEDICABIL
HASTANESİ
BURSA

‘da geçerli Hamileyken
Doğum Paketi
(Bursa)

CEYLAN
INTERNATIONAL
BURSA

‘da geçerli Hamileyken
Doğum Paketi
(Bursa)

HAYAT
HASTANESİ
BURSA

‘da geçerli Hamileyken
Doğum Paketi
(Bursa)

ACIBADEM
HASTANESİ
BURSA

‘da geçerli
Doğum Sağlık Sigortası
(Bursa)

ÖZEL
JİMER
BURSA

‘da geçerli
Doğum Sağlık Sigortası
(Bursa)

MEDICAL
PARK
BURSA

‘da geçerli Hamileyken
Doğum Paketi
(Bursa)

MEDICANA
HASTANESİ
BURSA

‘da geçerli Hamileyken
Doğum Paketi
(Bursa)

CEYLAN
INTERNATIONAL
BURSA

‘da geçerli Hamileyken
Doğum Paketi
(Bursa)

HAYAT
HASTANESİ
BURSA

‘da geçerli Hamileyken
Doğum Paketi
(Bursa)

ACIBADEM
HASTANESİ
BURSA

‘da geçerli Hamileyken
Doğum Sağlık Sigortası
(Bursa)

ÖZEL
JİMER
BURSA

‘da geçerli Hamileyken
Doğum Sağlık Sigortası
(Bursa)

Bursa Doğum Paketi Fiyatları

Bursa Doğum Paketi Fiyatları • Hamileyken doğum sigortası paketi yaptırarak Bursa’da istediğiniz özel hastanede doğum yapabilirsiniz. Doğum teminatlı Sağlık Sigortaları % 35’e Varan vergi avantajı ile, devlet tarafından desteklenir. Böylece hamileyken doğum sigortası paketi ile; Doğum yapmak istediğiniz hastanede, çok daha avantajlı fiyatlara doğumunuzu gerçekleştirirsiniz. Hamileyken doğum sigortası paketi; Muayeneler, rutin gebelik tahlilleri ve doğumu limitsiz olarak karşılar. (Normal & Sezaryen Doğum )

Hamileyken Limitsiz Doğum Sigortası Paketi Alabilir Miyim?

Hizmet verdiğimiz çok sayıda sigorta şirketi, bebek planlayan anne adaylarımıza, sağlık sigortasını hamilelik öncesinde  yapabilmektedir. Şirketimiz Sigorta Partner Aş‘ye  her yıl ulaşan 4000’den fazla taleple, anne adaylarımız hamilelik sonrasında hastane, doktor ve sağlık sigortası arayışındalar.  Bu nedenle Anlaşmalı sigorta şirketlerimiz ve anlaşmalı hastanelerimizle özel projeler yapıyoruz. Siz’de, Bursa’da istediğiniz anlaşmalı özel hastanemizde doğum yapmak için; Doğum sigortası paketlerinden yararlanabilirsiniz. Doğum sigortası paketleri, hamile olduğunuzu öğrendikten sonra alınabilir. Limitsiz Doğum Sigortası kapsamında muayeneler, rutin gebelik tahlil ve tetkikleri ile doğum dahildir.

Hamileyken doğum sigortası paketi, taksitle ödenebilir. Aynı zamanda devlet tarafından vergi avantajı desteklenmektedir. Böylece özel bir hastaneden alacağınız fiyatla karşılaştırıldığında; Çok daha ekonomik fiyatlarla sunduğumuz doğum Sigorta paketlerimiz…  Devlet desteği sayesinde poliçenize ödediğiniz primin %35’ine varan vergi avantajı sağlar. Bursa Doğum Paketi Fiyatları

Bursa’da Limitsiz Doğum Sigortası Paketi’nden Yararlanabilir Miyim?

Bursa Doğum Paketi Fiyatları • Limitsiz doğum paketleri bekleme süreli yada bekleme süresi olmadan sunulmaktadır. Böylece hamilelik öncesinde sunduğumuz bekleme süreli doğum sigortası alternatifleri beraberinde, hamileyken yapabileceğiniz limitsiz doğum teminatlı, sağlık sigortalarımızı lütfen inceleyin. Doğum sigortası; Özel sağlık sigortası poliçelerimizin, limitsiz doğum teminatı na sahip olan ürünlerindendir. Anlaşmalı tüm kurumlarımızda geçerlidir. Anne adaylarımıza, gerektiğinde doktor ve hastane değiştirme fırsatı sunar. Sizi tek bir sağlık kurumuna bağlı kılmaz. Bursa’da anlaşmalı özel hastanelerimiz için çağrı merkezimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. (0850) 346 11 30

Bursa’da Hamileyken Hangi Hastanelerden Ücretsiz Yararlanabilirim?

Bursa Doğum Paketi Fiyatları • Birçok ildeki anlaşmalı özel hastanelerimiz kadar, Bursa’da bulunan SGK anlaşmalı özel hastanelerimiz, hastanelerin  kadın doğum bölümleri ve kadın doğum doktorları oldukça fazla tercih edilmektedir. Özel hastanelerin, hizmet standartları yükseldikçe daha kaliteli hizmet sunmak ve adını duyurmuş, kadın doğum doktorları ile çalışmak özel hastanelerin tercihlerindendir.

Siz’de avantajlı fiyatlarla doğum paketi yaptırarak Bursa’daki anlaşmalı özel hastanelerimizden SGK fark ücreti ödemeden yararlanabilirsiniz. Son dönemde sigortalılarımızın tercih ettiği hastaneler arasında; Medicana Bursa Hastanesi ve Medical Park Bursa hastaneleri öne çıkmaktadır.

Bursa’da En İyi Kadın Doğum Doktorları

Hamile anne adaylarımız, doktor tercihi yaparken,  sosyal medyayı çok etkin kullanmaya başladılar. Arkadaşlar, aile ve yakınlardan gelen kadın doğum doktoru tavsiyeleri kadar…  Hamile anne adaylarımızın, sosyal medyada takip ettikleri kadın doğum doktorları, kararlarında önemli rol oynamaktadır.

“Bursa’da en iyi kadın doğum doktorları” aramasında, çok sayıda değerli doktorumuz öne çıkmaktadır. Bilinirliği ve güvenirliliği artan bu hekimlerimizin; Muayene ücretleri ve doğum fiyatları da buna oranla  farklılık gösterebiliyor. Siz’de en iyi kadın doğum doktoruna ulaşmak, beklentilerinizi karşılayacak ve güven duyacağınız özel hastanede doğum yapmak için; Doğum sigortası paketi yaptırın. Muayenelere, rutin tahliller ve doğuma tercih edeceğiniz Özel hastanede fark ücretler ödemeyin.

Bursa’da Kadın Doğum Doktoru Muayene Ücretleri

Bursa Doğum Paketi Fiyatları • Bursa’da çok sayıda özel hastane hizmet vermektedir. Kadın doğum bölümünde muayene ücretleri de hastaneler ve doktorlara göre farklılık göstermektedir. Hamilelik süresince ortalama 8 muayene ve beraberinde son haftalarda muayenenizi takip eden 10gün içinde ücretsiz kontroller için gideceğiniz bir kadın doğum doktoru için; Özel hastanelerde ortalamayı dikkate alırsanız; 120 TL ile 360 TL arasında muayene ücreti ödemelisiniz.

Hamilelik süresince muayene ücretleri ile birlikte yapılacak rutin gebelik test ve tahlilleri için ayrıca ücret ödemeniz gerekiyordu. Ortalama 40 hafta sonra doğum yapacağınız dönemde ise, hastanelerdeki güncel doğum fiyatları geçerliydi.  Bahsetmiş olduğumuz fiyat aralıkları, farkında olduğunuz bir belirsizliği de beraberinde getiriyor. Bunun önüne geçmek için; Hamilelik süreciniz başladığında Doğum Sigortası Paketi yaptırabilirsiniz. Böylece; Anlaşmalı özel hastanelerimizde, tercih edeceğiniz SGK anlaşmalı tüm doktorlarda muayene için; Sadece 15 TL SGK katılımı ödersiniz. Doktorunuzun gebelik süresince yapacağı rutin test ve tahliller poliçeniz kapsamında %100 karşılanır.

Doğum ise; Normal doğum yada Sezaryen ayrımı olmaksın.

 • Oda
 • Refakatçi
 • Doktor ücreti
 • İki geceye kadar yatış harcamalarınızın tamamı %100 karşılanır. 

Önümüzdeki 40 haftalık dönemde fiyat değişiklikleri ,muayene ücretlerindeki değişiklikler, doğum fiyatındaki değişiklikler, artık sizi etkilemeyecektir.

Limitsiz Doğum Sağlık Sigortası paketi, doğuma kadar sizi olası belirsizliklere ve fiyat değişikliklerine karşı koruyacaktır.

Siz’de Hamileyken Doğum Paketi Avantajları hakkında  lütfen sağlık sigortası uzmanlarımızdan detaylı bilgi alın. (0850) 346 11 30

Bursa’da Limitsiz Doğum Sigortası Paketi Avantajları

 • Hamileyken başvuru yapabilirsiniz.
 • Tüm Anlaşmalı Hastanelerimizden yararlanabilirsiniz.
 • SGK anlaşmalı istediğiniz doktoru tercih edebilirsiniz.
 • Kadın Doğum Bölümü Dr. Muayeneleriniz,
 • Yapılacak Rutin Gebelik Test ve Tetkikleri,
 • Normal Doğum & Sezaryen Doğum ayrımı olmadan dahildir.
 • Doğumda İki geceye kadar Oda- yatış giderleri,
 • Refakatçi giderleri ve Doktor giderleri dahildir.
 • Anestezi dahildir. ** (Normal & Sezaryen doğuma göre detaylı bilgi alın)
 • Bebeğinizin doğumu ile yapılacak ilk işlemlere ücret ödemezsiniz. (Topuk kanı, koruyucu aşı, yenidoğan Dr. muayenesi…)/Sgk
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesindeki olası harcamalara ek ücret ödemezsiniz. /Sgk

Dilerseniz Sağlık Destek Paketi alarak; Doğuma kadar olası beklenmeyen yatış ve yatışa bağlı harcamalarınızın da karşılanmasını sağlarsınız. Bursa Doğum Paketi Fiyatları

Bursa’da Limitsiz Doğum Sigortası Vergi Avantajı – Devlet Desteği

Bursa Doğum Paketi Fiyatları • Sağlık sigortaları, vergi avantajı ile devlet tarafından desteklenmektedir. Çalışan kişi ve/veya eşinin işyerine ibraz edeceği bir belge ile, devlete ödenen gelir vergisinden düşülecek önemli bir orandan yararlanacaksınız. Böylece artan vergi diliminiz oranında (%15, %20, %27, %35) bu destekten yararlamış olacaksınız.

Örneğin;

Özel bir hastaneden sizin aldığınız; Muayene ücretleri, tahliller ve doğum ücretinizin toplamı 5.500TL olsun. (Eklenen testler, ikinci geceye uzamış bir yatış vb ek harcamalar hariç)

Aynı hizmetler için, Hamileyken de alabileceğiniz  Doğum Sağlık Sigortası Paketi, sigorta şirketleri ve özel hastanelerin aralarındaki yıllık anlaşmalar ve bunun ödeyeceğiniz fiyatlara yansıyan avantajı ile yaklaşık 4.250TL olacaktır. Taksitle ödeme koşullarının da sunulacağı doğum sigortası paketinde; (2 geceye kadar yatış dahilken, muayenenizde istenecek SGK kapsamlı test ve tetkikler limitsizdir. )

Doğum Sağlık Sigortası için ödediğiniz örnek tutar 4.250TL ise, vergi avantajınız ile yararlanabileceğiniz ortalama destek; %20 vergi dilimine göre 850TL olacaktır. Bu durumda özel bir hastaneden sizin almış olduğunuz hizmetler ve daha fazlası için toplam maliyetiniz; 5.500TL’den 3.400TL‘ye düşecektir.

Vergi avantajı uygulamaları ve detayları için sağlık sigortası uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Özel sektör ve kamu çalışanları ile, iş yeri sahibi olanlar ile dilerlerse eşleri vergi avantajından yararlanabilir. Bursa Doğum Paketi Fiyatları

HEMEN TEKLİF AL

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Yakın zamanda hamilelik planlayan anne adaylarımız ile…

Hamilelik süreci başlamış anne adaylarımıza çok iyi bir haberimiz var.

Hamilelik öncesinde, hiç bir bekleme süresi olmadan sunduğumuz doğum sağlık sigortalarımızı oldukça avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Muayene, tahliller, doğum eylemi, oda, refakatçi ve doktor ücretlerini %100 karşılar. Ayrıca vergi avantajı ile, ödediğiniz özel doğum sağlık sigortası tutarının %20’si kadar da Devlet Desteğinden yararlanırsınız. Sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu; Bursa Medicana, VM Medical Park, Medicabil, Ceylan International, Anadolu Hastanesi, Doruk Hastaneleri, Esentepe Hastanesi gibi çok sayıda kurumdan yararlanabilirsiniz. Sadece 15TL SGK katılımı ile muayene olursunuz.

Hamile anne adaylarımız ise, geç kaldık diye üzülmesinler. Bebeğinize ve size, şimdiden sağlıklar diliyoruz. SİGORTA PARTNER AŞ Hamileyken doğum sigortası paketlerini, hamileyken de alabilir ve %20 devlet desteği ile yine çok sayıda anlaşmalı özel hastanede gebelik takibine hemen başlarsınız.

Medicabil Hastanesi, SGK mensubu hastalarda olduğu gibi… Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahibi sigortalılarımıza da hizmet sunan anlaşmalı özel hastaneler arasındadır. 2017 yılından itibaren, İki Can Hamilelik Sigortası ile, hamile anne adaylarımız da, hamilelik süreci başladıktan sonra doğum sağlık sigortası alarak…. Medicabil Hastanesi’nde takibe başladılar. Hasta memnuniyeti konusunda olumlu dönüşler aldığımız anlaşmalı özel hastanemizde; İki Can Hamilelik Sigortası ile sadece 15TL SGK katılımı ödeyerek muayene olabilirsiniz. Yapılması gereken SGK kapsamındaki tahlil ve tetkikler ücretsizdir. Epidural Normal Doğum, Sezaryen, Oda, Refakatçi, Doktor ücretleri de, %100 karşılanmaktadır. SİGORTA PARTNER AŞ Bursa Bölge Yetkililerimize ulaşmak için 0850 346 11 30 ‘u hemen arayabilirsiniz.

Bursa’nın en genç hastanelerinden olan Medicana Bursa Hastanesi, Medicana Sağlık Grubunun 13. hastanesi olarak Bursa’da hizmet vermeye başlayan hastane, fiziki yapısı ve konumu itibariyle 40bin m2 kapalı alan ve 300 yatak kapasitesi ile önemli bir sağlık kompleksidir. Özellikle kadın hastalıkları ve doğum bölümünde, bilinirliği ile öne çıkan kadın doğum doktorları görev almaktadır.

Hamilelik süreciniz henüz başlamadı ise, oldukça avantajlı fiyatlarla Tamamlayıcı Sağlık Sigortanıza Doğum teminatı ekleyebiliriz. Böylece hamilelik süreciniz başladığında SGK’lı hekimler ve doğum da dahil olmak üzere… SGK kapsamındaki tüm işlemlerinizde fark ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Hamilelik süreciniz başladı ise; Hamileyken yapabildiğimiz doğum sigortası paketlerimiz tam size göre… Muayene, tahliller ve doğum için hamileyken taksitle satın alabileceğiniz doğum sigortası planlarımızın tümünde ortalama %20 oranında devlet desteğinden yararlanabilirsiniz. Bilgi için SİGORTAPARTNER AŞ Bursa Bölge Yetkililerimize ulaşın. Yorumlar ve değerlendirmeleri inceleyin.

Bursa, özel hastaneler açısından oldukça yeterli ve tüm hastanelere de ulaşım açısından avantajlı bir il. Hamilelik sürecinizde, bir doktor ve hastane tercihi yaparken beklentilerinizi karşılayacak hastaneleri belirlemelisiniz. Evinize olan yakınlığı, doktor ve hasta hizmetleri, hastanenin fiziki koşulları, son dönemde dikkatle izlenen sosyal medya yorumları, bloglar ve hamile anne adaylarının kullandığı platformlar, size fikir verebilecek olsa da, her anne adayının beklenti ve ihtiyaçlarının farklı olacağını asla unutmayın. Sizin kararınızın, bu anlamda önemini aklınızdan çıkartmayın. Bu konuda tavsiye niteliğinde paylaşabileceğimiz ise; Hamilelik süreciniz henüz başlamadan önce… Hamilelik için bekleme süresi olmadan yada hamileyseniz; Hamileyken yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları konusunda bilgi alabilir, tercih edebileceğiniz hastanelerin doğum sağlık sigortası ile çok daha ekonomik rakamlarla hizmet verebileceğini görmeniz olabilir. Üstelik sağlık sigortaları devlet desteği ile %20 oranında önemli oranda bir destek… Maliyetlerinizi aynı oranda azaltacaktır. Detaylı bilgi için; Sigorta Partner Aş Bursa Bölge Yetkililerimize  0850 346 11 30 ‘dan ulaşabilirsiniz.  

Özel hastaneler, SGK anlaşmalı olanlar ve SGK anlaşması olmadan hizmet verenler olmak üzere temelde ikiye ayrılacaktır. SGK ile anlaşmalı olarak hizmet sunan özel hastaneler; Size sunulan sağlık hizmetleri için Devletten de para aldıkları için; Sizin ödediğiniz tutara SGK fark ücreti denir. Bu ücretler hastanelere göre farklılık gösterebilir. SGK ile anlaşması olmayan özel hastaneler ise; SGK’dan bir para almadıkları için, tüm sağlık harcamalarınızı kendiniz ödersiniz ve tahmin edebileceğiniz gibi… Muayene ücretlerinden doğuma kadar, sunulan hizmetlerin fiyatları SGK anlaşmalı kurumlara göre daha yüksek olacaktır.

Hamilelik öncesinde satın alabileceğiniz doğum sağlık sigortası planları, doğum teminatları ile; İster SGK anlaşmalı… İster SGK olmadan hizmet veren özel hastanelerden yararlanabilirsiniz. Planlı bir hamilelikte, muayeneler, tahliller ve doğum çok avantajlı bir fiyata sağlık sigortanız kapsamında olabilir.

Hamilelik süreciniz başladı ise; Yine bir fırsata sahipsiniz. SGK anlaşmalı özel hastanelerde geçerli  Hamileyken Doğum Sağlık Sigortası ürünlerimiz hakkında hemen bilgi alabilirsiniz. Sigorta Partner Aş Bursa Bölge Yetkililerimize 0850 346 11 30’dan ulaşabilirsiniz.

Hamilelik sürecinizin son haftalarına doğru, artık doktorunuz ile neredeyse 36 haftayı geride bırakmış olacaksınız. Doğumunuza haftalar kala, artık doğum hazırlıkları ve heyecanı artmış olacak. Son haftalarda en çok araştırılan konular arasında; Normal doğum, sezaryen ve epidural anestezi konuları yer alıyor. Hekimler doğumun doğal bir eylem olduğunu, normal doğumun isteyen her anne adayı için en sağlıklısı olduğunu sizlerde çok kez duymuşsunuzdur. Peki doğum sağlık sigortası sahibi olan ve  normal doğum yapan anne adayları “Epidural Anestezi” için ek ücretler öder mi? Hızlı bir cevapla hayır diyebiliriz. Normal Doğum eylemi öncesinde uygulanan Epidural anestezi SGK tarafından karşılanan hizmet kalemleri arasında olduğu için, anne adaylarımız sağlık sigortaları ile, Epidural Normal Doğumda ek bir anestezi ücreti ödemezler. Sezaryende ise, SGK tarafından karşılanmaması sebebiyle… Genel anestezi yada Spinal anestezi yerine epidural anestezi tercih ederseniz. Anestezi ücretini hastane ayrıca talep edebilir. Doğum Sağlık Sigortaları kapsamı, ne zaman satın almanız gerekir ve avantajları nedir? Soruları için SİGORTA PARTNER AŞ Bursa Bölge Yetkililerimize 0850 346 11 30’dan ulaşabilirsiniz.

Hamilelik döneminde her ay doktor kontrolü, yapılan test ve tetkikler ile, doğumun maliyetinin farkında olan anne adaylarımızın büyük bölümü, hamilelik planladığı dönemde bekleme süresi uygulanmayan doğum sağlık sigortalarımızı tercih ederken.. Hamile olduğunu öğrenen anne adaylarımızı da elbette düşündük. Onlar için de, hamileyken doğum sigortası paketlerimizi sunuyoruz.

İşte bu tempolu dönemin sonunda bebeklerine sağlıkla kavuşan ailelerimiz, şöyle bir arkalarına bakarak hatırladıkları bu telaşlı dönemin henüz bitmediğini ve bebekleri için de yine ilk yıl her ay doktor kontrollerinin devam edeceğini fark ettiklerinde… Bu kez; Bebekleri için çocuk sağlık sigortası yaptırmak istiyor. Çocuk sağlık sigortaları için hizmet verdiğimiz bir çok sigorta şirketinden alternatif planlar değerlendirilebilir. Yıllık 10 muayene ve beraberinde testlerle birlikte muayenede sadece 15TL ödemiş olmak… elbette çok büyük bir avantaj. Üstelik yatış ve ameliyat gerektiren durumlar, yine sağlık sigortaları ile %100 karşılanır. Hamileyken yararlanılabilen sağlık sigortaları vergi avantajı desteği… Elbette çocuk sağlık sigortalarında da var. Bu da yine, yeni doğan sağlık sigortası harcamanızın %20 oranında devlet desteği ile desteklenmesi anlamına gelir. Çocuk sağlık sigortaları için hemen teklif alabilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Bursa Doğum Paketi Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by